Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

užeik Geriausia reklama jūsų projektui!


Martynas .

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai,

Startuoja dar vienas projektas - http://pstc.us.lt/ , dabar lankomumas mažas, bet ryt arba poryt atsiradus naujoms pasmerkti serijoms ir šviesoforo, lankomumas pakils ir bus ~ 5k unikalius, tad tikrai verta pirkti reklamą dabar, nes pirmi lankytojai pamatys greičiau ir daugiau! Lankomumas laikysis gan didelis, ir ilgai. Kainos nuo 5€/men - 25€/men + galimybė pirkti fb grupėj coverio vietoj, arba postus. kainos nuo 10€/men posto pin ir 20€/men coveris!:) p.s reklama veiksminga, ypač filmų tinklapiams!

 

email: [email protected]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tave perspėju, bet perspėsiu dar kartą, prisizaisi su autorinem, ir tada galesi pi*t dirbti jog susimoketum videometrai, padarytus nuostolius, nes jei reik, galiu net nuotrauka numesti, kokia zinute esu gaves. ;) Pasiulau pagalvoti, pries tai darant, verslininke.

Redaguota , nario devo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, devo parašė:

Aš tave perspėju, bet perspėsiu dar kartą, prisizaisi su autorinem, ir tada galesi pi*t dirbti jog susimoketum videometrai, padarytus nuostolius, nes jei reik, galiu net nuotrauka numesti, kokia zinute esu gaves. ;) Pasiulau pagalvoti, pries tai darant, verslininke.

Numesk :D man idomu , o siap jo jau koki 3 karta istrnia is pradziu flipp poto pasmerkti.us.lt dabar sitas, + is fb grupes dar pora kartu istryne. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...