Peršokti į turinį

Reikia patarimo perkant naudotą laptopą už 100 eur.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2268 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi Žadu pirkti naudota nešiojamą kompiuteri iš Skelbiu iki 100 EUR tik vat nežinau ar pavliktu GTA 5 NBA 2k15 ,2k16 gal būtų galima pasiūlymų gauti kuris pavilktu ant minimalių reikalavimų nors ? :) nes žinau už tokią kainą tikrai negausių galingo labai.

Redaguota , nario MariusLtu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, SmokeDrift parašė:

:DD Už 100e nenupirksi tokio pc kad paveštu tokių žaidimų reikia max 300-600e

 

Aš nesakau kad nauja pirksiu žmogau.  Juokini :D man nereikia kad ant galingiausios vežtu ant max ir tikrai tokių yra manau.

Redaguota , nario MariusLtu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, MariusLtu parašė:

Aš nesakau kad nauja pirksiu žmogau.  Juokini :D

Nu tai pasižiurėk per yt kokį nori proc, vaižduške ir fsio ir žiurėk kiek bus FPS.. nes kai dariau taip draugui tai sumokėjo apie 450e kažkur.. ten tai buvo žvėris pagal mane pc..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, SmokeDrift parašė:

Nu tai pasižiurėk per yt kokį nori proc, vaižduške ir fsio ir žiurėk kiek bus FPS.. nes kai dariau taip draugui tai sumokėjo apie 450e kažkur.. ten tai buvo žvėris pagal mane pc..

Bilekokio nenusipirksi žinau kad ant minimalių reikalavimų reikia 4gb Ram tai man zverio kolkas nereikia.

Redaguota , nario MariusLtu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Grafinis parašė:

Nueik į skelbiu.lt ir pamatysi,kad be šansų

Kad tie minimalus reikalavimai nėra dideli kazkaip.

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*rekomenduojama NVIDIA vaizdo plokštė, jei naudojate Vista OS)
Procesorius: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 branduoliai) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 branduoliai) @ 2.5GHz
Atmintis: 4GB
Viazdo plokštė: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Garso plokštė: 100% suderinama su DirectX 10
Kietasis diskas: 65GB laisvos vietos

 

Redaguota , nario MariusLtu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, MariusLtu parašė:

Nu kad žinok procesorius 2,4 ghz

Nieko čia nepasako kad 2.4Ghz, yra dar tokie faktoriai kaip Cache, kiek cores/threads, naujesni/senesni procai skirias, nesvarbu kad Ghz ten mažiau, bet technologijos progresuoja, grįžtant prie laptopo, RAM'ai loadinti objektam, loading screenam, ramas tik laiko informaciją tam tikrą trumpai, tada kita informacija ateina, o GPU integruotos (ant naujesnių proc) nieko gero, galbūt pas pusbrolį buvo kokia 940MX ar dar kokia laptopinė GPU, 
jeigu nori, va už 300€, bet už tokią kainą geriau jau susirasi seną kompą kad būtų dežė, i5 procas bent 4th gen, 8gb ramų, įsimesi kokią lower end 1050 ir bus gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), SmokeDrift parašė:

:DD Už 100e nenupirksi tokio pc kad paveštu tokių žaidimų reikia max 300-600e

 

Už 200e nusipirkau i7-4510U, 8GB RAM ir 840M, lengvai GTA V ir tuos NBA vežtu.

 

Tavo vietoj bandyčiau ieškot deal, pvz. neveikiančių laptopų bent jau kaip savininkai mano o tikroji priežastis gali būti tiesiog hard'as parėjas. Teko video čia matyti kur žmogutis už 50$ gavo gal apie 200-300$ ar netgi didesnės vertės kompiuterį ten su i5 4 kartos ir GTX 765M tik tiek kad HDD reikėjo pasikeist.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, darrel. parašė:

Vien tai kad jis turi 3GB RAM sako kad nieko gero. GTA V minimum 4GB reikia bet ir tai ne pats maloniausias žaidimas bus be kelių tweak.

Ramu tai jo trūksta https://m.skelbiu.lt/skelbimai/pigiai-gera-acer-7741g-i3-su-amd-vaizdo-plokste-33262833.html#photo3 radau su AMD. 4gb ram

https://m.skelbiu.lt/skelbimai/lenovo-sl510-2-80-ghz-33145105.html šitas irgi neblogas manau.

Redaguota , nario MariusLtu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, MariusLtu parašė:

Tas procesorius old asf, i3-4010U su 820M GTA V 768p low 30fps tik tempė tai nežinau ką tu su tokių ruošies žaisti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2268 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...