Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

lasPuerto.lt | STARTAS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesuprantu aš jūsų "Gerūjų skripterių" kurie tik moka knisti prota kitiems projektams, lawless gal seniau ten nesamones darė. Tačiau žinau tikrai, kad jis moka kurti sistemas unikalias, o jūs ten su savo projektais labai išsikėlę, tas pats ir su Šarūnu, buvau kadaise pas tavę, viskas normaliai buvo, bet per kažkurį laika tu pasiekei savo dugna, vien dėl to kad stumi ant visų, nes jauties aukščiau visų kitų. Šiaip sekmės jums su projektu, o jūs kiaušiniai išmokit patylėti nors truputį, ir parodykit kažkiek supratingumo, kadangi tai nėra vienas iš eilinių projektų ir tikiuosi, jog jie pasieks labai daug. Užspauskit šiknas prie kėdžių ir tylėkit, arba tiesiog palinkėkit sekmės, nebūkit tipinis lietuvis su savo dalbajobišku mentalitetu, ačiū ir viso gero.

Btw...

Seniau kartu su Lawless buvau projekte, buvo ir nesklandumo visko buvo, tačiau kad jis ten iš viso nieko nebūtų daręs tikrai netikiu, ir pats mačiau kai viska kodavo, buvau textdraw'eris jo komandoje bei g.dizaineris. Lawless iš tiesų nėra blogas žmogus, tačiau jeigu jūs ant jo sakysit kažką jis iš karto ant jūsų pasakys, kadangi jis toks žmogus, bet visą tą praleista laika buvo žiauriai smagu būti komandoje, visą laiką praleidome smagiai, o jūs čia putojatės ant jo, lyg jūs jį labai pažinotumėte.

Redaguota , nario darzi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darzi parašė:

Nesuprantu aš jūsų "Gerūjų skripterių" kurie tik moka knisti prota kitiems projektams, lawless gal seniau ten nesamones darė. Tačiau žinau tikrai, kad jis moka kurti sistemas unikalias, o jūs ten su savo projektais labai išsikėlę, tas pats ir su Šarūnu, buvau kadaise pas tavę, viskas normaliai buvo, bet per kažkurį laika tu pasiekei savo dugna, vien dėl to kad stumi ant visų, nes jauties aukščiau visų kitų. Šiaip sekmės jums su projektu, o jūs kiaušiniai išmokit patylėti nors truputį, ir parodykit kažkiek supratingumo, kadangi tai nėra vienas iš eilinių projektų ir tikiuosi, jog jie pasieks labai daug. Užspauskit šiknas prie kėdžių ir tylėkit, arba tiesiog palinkėkit sekmės, nebūkit tipinis lietuvis su savo dalbajobišku mentalitetu, ačiū ir viso gero.

matai kame bajeris kad panasus pranesimai atsiranda po kiekvieno jo projekto paskelbimo ir net juokinga darosi kai sako, kad jis pasikeite, o po to kurineja temas tie patys kurie sake jis pasikeite, kad juos lawlessas apipiso. be to jis savo nesamonem jau kokius 5 metus uzsimineja, jeigu nedaugiau tai matomai pats yra patikejes kad moka daugiau nei yra is tikruju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, darzi parašė:

Nesuprantu aš jūsų "Gerūjų skripterių" kurie tik moka knisti prota kitiems projektams, lawless gal seniau ten nesamones darė. Tačiau žinau tikrai, kad jis moka kurti sistemas unikalias, o jūs ten su savo projektais labai išsikėlę, tas pats ir su Šarūnu, buvau kadaise pas tavę, viskas normaliai buvo, bet per kažkurį laika tu pasiekei savo dugna, vien dėl to kad stumi ant visų, nes jauties aukščiau visų kitų. Šiaip sekmės jums su projektu, o jūs kiaušiniai išmokit patylėti nors truputį, ir parodykit kažkiek supratingumo, kadangi tai nėra vienas iš eilinių projektų ir tikiuosi, jog jie pasieks labai daug. Užspauskit šiknas prie kėdžių ir tylėkit, arba tiesiog palinkėkit sekmės, nebūkit tipinis lietuvis su savo dalbajobišku mentalitetu, ačiū ir viso gero.

Btw...

Seniau kartu su Lawless buvau projekte, buvo ir nesklandumo visko buvo, tačiau kad jis ten iš viso nieko nebūtų daręs tikrai netikiu, ir pats mačiau kai viska kodavo, buvau textdraw'eris jo komandoje bei g.dizaineris. Lawless iš tiesų nėra blogas žmogus, tačiau jeigu jūs ant jo sakysit kažką jis iš karto ant jūsų pasakys, kadangi jis toks žmogus, bet visą tą praleista laika buvo žiauriai smagu būti komandoje, visą laiką praleidome smagiai, o jūs čia putojatės ant jo, lyg jūs jį labai pažinotumėte.

 

Gal tu išsiplauk akis, kai tu pamatysi jį akis į akį ir suprasi, kad mano nuomonė nėra sudaryta iš nieko. Kai aš dar visiškai nieko nemokėjau, jis jau ten kūrė modifikacijas, buvo žiauriausias skripteris. Dabar galiu pasakyt, kad jis niekada ir dabar nieko nemoka, nes pralenkiau jį visaip kiek tik įmanoma. O dėl beviltiškos diskusijos @Lukas_Fiesta , tai pats muši per savo projekto reitingą priimtas tokį sprendimą, laikas parodys - žlugimą arba naują projekto pavadinimą ir naujas skripterio paieškas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Funkis parašė:

 

Gal tu išsiplauk akis, kai tu pamatysi jį akis į akį ir suprasi, kad mano nuomonė nėra sudaryta iš nieko. Kai aš dar visiškai nieko nemokėjau, jis jau ten kūrė modifikacijas, buvo žiauriausias skripteris. Dabar galiu pasakyt, kad jis niekada ir dabar nieko nemoka, nes pralenkiau jį visaip kiek tik įmanoma. O dėl beviltiškos diskusijos @Lukas_Fiesta , tai pats muši per savo projekto reitingą priimtas tokį sprendimą, laikas parodys - žlugimą arba naują projekto pavadinimą ir naujas skripterio paieškas.

Na aš pasakiau savo nuomone, o tu jau gali toliau rašyti. Šaunu jog esi geresnis viskuom, bet prilaikyk šiek tiek savas vadžias, nereikia tiek pykti, susilaikyk su savo nesamonėm, nesuprantu aš jūsų, gi ant tiek geri jūs skripteriai, eikit skriptinti, o nelyskit į šikna tiek lukui, tiek lawless'ui. Praleiskit tema, gi vien dėl to kad kažką rašysit niekas nepasikeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darzi parašė:

Na aš pasakiau savo nuomone, o tu jau gali toliau rašyti. Šaunu jog esi geresnis viskuom, bet prilaikyk šiek tiek savas vadžias, nereikia tiek pykti, susilaikyk su savo nesamonėm, nesuprantu aš jūsų, gi ant tiek geri jūs skripteriai, eikit skriptinti, o nelyskit į šikna tiek lukui, tiek lawless'ui. Praleiskit tema, gi vien dėl to kad kažką rašysit niekas nepasikeis.

Kas, kur ir kam lenda į šikną? Kiek tau metu - 14, 15? Nes tu dabar pats save statai į tokią padėtį, jog sunėręs abiems tiek giliai į šikną už kažkokias privilegijas ar ką, kad nesuprantu. Prie ko čia apie skripterius išvis pradėjai rašyt? Visu pirma @Šarūnas V. net neskripteris, o tu jį dėl kažkokių priežasčių taip pavadinai. Dėl vadžių, aš tau paaiškinau situaciją, kai aš nieko nemokėjau, jis jau mokėjo viską, bent jau save taip pristatinėjo ( Lawless ( tavo mediumas ) ), tai kokiais būdais įmanoma tokį gerą skripterį pralenkti, būti geresniu už jį, pradėjus nuo visiško nulio, kai jis jau kūrė projektus? Kur jo progresas tobulėjime? Nes net nepastebėjau jokiu patobulėjimo nuo to laiko, kai jis pradėjo. Ar verta būtų gilintis į jo seną nick'ą "Dexinoz", kiek temų buvo sukurta būtent dėl apgavimų SA:MP tematikoje? O dėl rašymo kas pasikeis, ar ne, jei ateis naujas žaidėjas, pasiskaitys viską kas čia parašyta ir atšoks noras jam eiti į tokį projektą, kur yra skripteris, kuris apgavęs daug žmonių praeityje. Galiu pasakyt, jei pavogei, apsivogei viena ar kelis kartus, neišvengsi to ir ateityje, nes žinai, kaip lengvai pinigus iš to galima pasidaryti. Taip, kad savo neargumentuota nuomonę @darzi gali susikišt sau į šiknaskyle, ir toliau nerti lawlesui. Pyk, nepykęs, tiesa yra tiesa, nes pilnametystės tikrai neturi, ir tikrai esi sunėręs kažkuriam iš jų, kad parodė kelias sistemas, ar dar kažką tau, jau manai, kad jos visos darytos jo. ATSIBUSKIT, tikrai galiu nepatyngėti ir surasti visas temas, kurių reikia įrodyti TAU, KITIEMS koks jis "doras, nekopijuojantis skripteris".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Draugielis parašė:

Sėkmės komandai, bet su lawlessu toli neisit aš tai žinau :D

Ačiū tau, manykit kaip tik norit. ;)

prieš 5 valandas(-ų), Kᴀʀᴋɪx parašė:

*šis komentaras ne apie skripterį*

Sėkmės su projektu ☺

Ačiū Karkix.

prieš 4 valandas(-ų), - David parašė:

Nors aš jau pasitraukęs iš komandos, tikiuosi startuosit, sekmės. 

Dėkui tau David.

prieš 3 valandas(-ų), dariune parašė:

Sekmės jums projekte!

Ačiū Dariūne. ;P

 

Susitiksime jau šiandieną 19:00 valandą !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

51 minutes prieš, QATTRO parašė:

Sėkmės jums :) 

Ačiū tau !

4 minutes prieš, Mantas parašė:

Lawless :lol::lol::lol: Gaila, kad projektas nestartuos dėja :( Galės žaidėjai bent jau forume pažaisti, moda, dp pasiimti kokį ar dar ką ir užsirašyti pasiekimus savo ant parašo.

Vyks konkursas, manau ten tavo fantazijos bus beribės ir galėsi laimėti prizų, sėkmės. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Būčiau atėjas į projektą jei ne viso noro pradanginimas sužinojus, kad komandos sudetyje yra Dexiz, toks jausmas, kad tu su juo susitikęs ir pasikalbėjas privedei prie to, kad nebescammins. Švelniai pasakius, jam psichologo reiktų tokiem dalykam. Nes čia protiškai nesveikas dalykas jei jau 5 metus tą patį daro.

Redaguota , nario flowX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), flowX parašė:

Būčiau atėjas į projektą jei ne viso noro pradanginimas sužinojus, kad komandos sudetyje yra Dexiz, toks jausmas, kad tu su juo susitikęs ir pasikalbėjas privedei prie to, kad nebescammins. Švelniai pasakius, jam psichologo reiktų tokiem dalykam. Nes čia protiškai nesveikas dalykas jei jau 5 metus tą patį daro.

Kiekvienam vis kitaip ir kitaip atrodo, žinoma žmogus pasikeitė, aš nekalbėjau apie tuos scamus ir t.t Šiaip pakalbėjom apie projektu ir visa kita, pasisiūlė prisijungti, man tuo momentu trūko žmogaus, kodėl gi ne ?

prieš 3 valandas(-ų), Rubl parašė:

Gaujų vagonai visai sudomino, sekmės su projektų.:taika:

Dėkoju, lauksime projekte.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Lukas_Fiesta parašė:

Kiekvienam vis kitaip ir kitaip atrodo, žinoma žmogus pasikeitė, aš nekalbėjau apie tuos scamus ir t.t Šiaip pakalbėjom apie projektu ir visa kita, pasisiūlė prisijungti, man tuo momentu trūko žmogaus, kodėl gi ne ?

Dėkoju, lauksime projekte.

 

Su tokiu mąstymu "man trūko žmogaus kodėl gi ne?" Toli nenueisi jei betką imsi į sv projektą tik dėl rankų trūkumo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, flowX parašė:

Su tokiu mąstymu "man trūko žmogaus kodėl gi ne?" Toli nenueisi jei betką imsi į sv projektą tik dėl rankų trūkumo

Aš juk tau nepasakosiu ką męs šnekėjom kiekvieno žodžio neatgaminsiu, žmogus yra projekte, aš priėmiau, reiškiasi tikrai ne dėl paprasto pasisedėjimo ir akių ganymo. Vienu žodžiu viską pamatysime ateityje ir tiek iki pasimatymo ! ;)

STARTUOJAME JAU UŽ KELETOS MINUČIŲ ! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...