Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

lasPuerto.lt | STARTAS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2/12/2018 16:09, Lukas_Fiesta parašė:

Ačiū visiem už nuomones, pagyvensim pamatysim ne esu nusiteikęs su kiekvienu ginčytis ir t.t Nieko aš jums nesakysiu nes beviltiškos diskusijos. Laukiam projekto ir bus viskas aišku kas kaip. ;) Geros visiems dienos.

Carlo_Gambino

Laba diena,

Rašau šią temą su šiokiu tokiu nusivilimu. Iš mūsų komandos buvo pašalintas skripteris - Law_Less. Bent kiek supratau iš Luko kalbėjimo, jis buvo pašalintas už neaktyvų darbą, bei žadėtus darbus bet jų neįvygdimą. Taip, turėjome startuoti praeitą mėnesį, bet, Mindaugas nespėjo dirbti prie modifikacijos, del laiko trūkumo. Tiesos yra, visi esam žmonės, ir nesėdim prie kompiuterio ištisą parą, bet modifikacijai galėjo skirti bent 1-3 valandas, kad matytųsi kažkoks progresas, ir judėjimas į priekį. Na, o nieko nelaukiant susisiekėm su Eligijumi., kuris rodo savo norą dirbti prie modifikacijos, taip pat, kas žino iš anksčiau jį, tai žmogus su "geromis" rankomis, ir savo pradėtus darbus užbaigia laiku, daug kas dabar sakysit, kad komandoje nėra apsisprendimo, ir vyksta nesamonės, bet stengiamės tik del tų žmonių kurie nori žaisti projekte, ir kažką pasiekti.

Taigi, naujasis LasPuerto.LT skripteris - Eligijus. Laukite žinių bei atnaujinimų iš jo pusės, kadangi manau jų tikrai būs!

Geros bei gražios, pirmos pavasario dienos.

xDDDDD, ne, ne, ne, ne, dexinoz cia best skripter, cia viskas sviestu patepta, viskas bus gerai, startas bus vasario menesi, omg, smagu bus. baudzia dievulelis tave lukai XD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Funkis parašė:

xDDDDD, ne, ne, ne, ne, dexinoz cia best skripter, cia viskas sviestu patepta, viskas bus gerai, startas bus vasario menesi, omg, smagu bus. baudzia dievulelis tave lukai XD

2/13/2018 18:53, Lukas_Fiesta parašė:

Aš juk tau nepasakosiu ką męs šnekėjom kiekvieno žodžio neatgaminsiu, žmogus yra projekte, aš priėmiau, reiškiasi tikrai ne dėl paprasto pasisedėjimo ir akių ganymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lawless tiesiog atsirado daug problemų kraustosi, susirado draugę, pradėjo lėtokai dirbti, man reikėjo spartumo negalvojau, kad taip viskas pasisuks, tad radau kas pakeistų jį ir viskas, nesakau, kad nieko nepadarė modifikacijoje, įnešė savo laiko dalį ir padirbėjo kažkiek, sakau viskas buvo pakeista tik dėl to jog man reikėjo nuolatinio žmogaus kuris gali sparčiai dirbti ir duoti daug laiko modifikacijai. Nieko jis nepridirbo blogo modifikacijai ar projektui, dėkoju už jo kandidatūra ir tiek. Viską paaiškinau aš jį supratau jis mane suprato. Tad nereikia čia jokių burbulų, peace šaika. 

P.S Manau būsit protingi ir neberašysit tų visų nesamonių, pailsėkit ar šiaip atsipalaiduokit, negu čia komentuokit visokius vėjus, greitu metu pamatysite viską kaip kas projekte vyksta, būnam vieningi ir draugiški, supraskit kad niekas iš oro nevyksta, nieko blogo apie jus neturiu, tad geriau kartais susilaikykit nei įžeidinėkit ar komentuokit savo nesamonęs, žinoma bus tokių kurie nesupras ir toliau, tai rašys, gal kažkas supratot, gal kažkas nesupratot, tiesiog sėkmės ir dėkui, kad skaitot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3/3/2018 15:20, Lukas_Fiesta parašė:

Lawless tiesiog atsirado daug problemų kraustosi, susirado draugę, pradėjo lėtokai dirbti, man reikėjo spartumo negalvojau, kad taip viskas pasisuks, tad radau kas pakeistų jį ir viskas, nesakau, kad nieko nepadarė modifikacijoje, įnešė savo laiko dalį ir padirbėjo kažkiek, sakau viskas buvo pakeista tik dėl to jog man reikėjo nuolatinio žmogaus kuris gali sparčiai dirbti ir duoti daug laiko modifikacijai. Nieko jis nepridirbo blogo modifikacijai ar projektui, dėkoju už jo kandidatūra ir tiek. Viską paaiškinau aš jį supratau jis mane suprato. Tad nereikia čia jokių burbulų, peace šaika. 

P.S Manau būsit protingi ir neberašysit tų visų nesamonių, pailsėkit ar šiaip atsipalaiduokit, negu čia komentuokit visokius vėjus, greitu metu pamatysite viską kaip kas projekte vyksta, būnam vieningi ir draugiški, supraskit kad niekas iš oro nevyksta, nieko blogo apie jus neturiu, tad geriau kartais susilaikykit nei įžeidinėkit ar komentuokit savo nesamonęs, žinoma bus tokių kurie nesupras ir toliau, tai rašys, gal kažkas supratot, gal kažkas nesupratot, tiesiog sėkmės ir dėkui, kad skaitot.

atmazai, kamazai ;DDDDD

 

KLOUNAS auksciausio lygio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Dovydas B. parašė:

tiesa tokia, kad butumet senai startave jeigu ne lawless pro skripteris

su šituo tai sutinku, jei būtų Lukas susirades aktyvų ir noro turintį dirbti skripterį, jau galbūt būtume startave ana mėnesį :D 

Redaguota , nario Deivis'V
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3/3/2018 15:20, Lukas_Fiesta parašė:

Lawless tiesiog atsirado daug problemų kraustosi, susirado draugę, pradėjo lėtokai dirbti, man reikėjo spartumo negalvojau, kad taip viskas pasisuks, tad radau kas pakeistų jį ir viskas, nesakau, kad nieko nepadarė modifikacijoje, įnešė savo laiko dalį ir padirbėjo kažkiek, sakau viskas buvo pakeista tik dėl to jog man reikėjo nuolatinio žmogaus kuris gali sparčiai dirbti ir duoti daug laiko modifikacijai. Nieko jis nepridirbo blogo modifikacijai ar projektui, dėkoju už jo kandidatūra ir tiek. Viską paaiškinau aš jį supratau jis mane suprato. Tad nereikia čia jokių burbulų, peace šaika. 

P.S Manau būsit protingi ir neberašysit tų visų nesamonių, pailsėkit ar šiaip atsipalaiduokit, negu čia komentuokit visokius vėjus, greitu metu pamatysite viską kaip kas projekte vyksta, būnam vieningi ir draugiški, supraskit kad niekas iš oro nevyksta, nieko blogo apie jus neturiu, tad geriau kartais susilaikykit nei įžeidinėkit ar komentuokit savo nesamonęs, žinoma bus tokių kurie nesupras ir toliau, tai rašys, gal kažkas supratot, gal kažkas nesupratot, tiesiog sėkmės ir dėkui, kad skaitot.

eilinė lawleso aka coDemo mokinys muilo opera :) Kaip ir sakiau, kad lawlesas pasišalins :)

http://prntscr.com/inm6dg tas pats kaip ir čia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), COIA.M parašė:

eilinė lawleso aka coDemo mokinys muilo opera :) Kaip ir sakiau, kad lawlesas pasišalins :)

http://prntscr.com/inm6dg tas pats kaip ir čia :D

Jau jo nebėra, reikalingas žmogus buvo kuris sparčiai dirba, negalvojau jog lėtai dirbs atsirado jam gyvenime savų problemų, tad pasakiau, kad reikia man spartumo, ir pasiūliau jam tuomet gražiai pasitraukti nes turiu kitą skripterį kuris galės dirbti žymiai sparčiau. O kalbant apie apgavimus ar pasišalinimus. Tikrai, dėl pasišalinimo jis ne kaltas, kadangi, tai aš to paprašiau. 

 

Naujiena iš projekto pusės :

  • Paskelbtas 0.0.2 atnaujinimas.
  • Paskelbta atranka į direktorius.
  • Paskelbta atranka į prižiūrėtoją.

Lauksime jūsų www.lasPuerto.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), COIA.M parašė:

eilinė lawleso aka coDemo mokinys muilo opera :) Kaip ir sakiau, kad lawlesas pasišalins :)

http://prntscr.com/inm6dg tas pats kaip ir čia :D

nesupratau??? XDDDD nuo kada ta, coDemo aka Mindaugas? XDDD žmogau, sužinok kas toks coDemo tada kažką kalbėk apie žmogų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, something real parašė:

nesupratau??? XDDDD nuo kada ta, coDemo aka Mindaugas? XDDD žmogau, sužinok kas toks coDemo tada kažką kalbėk apie žmogų.

nice teksto suvokimas m8, nerase, kad codemo = lawless, bet rase, kad lawless yra codemo mokinys, nors sjp cia irgi fake info

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas vakaras,

 

Redaguota , nario trippie red
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2240 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...