Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Royal-Life.LT - Forumo startas - 18:00h


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2280 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

23153edc4048ad5a4ded6d9dd4702211858.png

 

Labas vakaras visi kurie prisimenat dar mane, o gal kurie jau primiršę ir net labas tiems kurie manęs nepažįsta, nes dabar puiki proga susipažint. Pradėsiu nuo to, jog dabar atsiras begalės kritikų, kurie tik bandys mane ar šitą projektą tik pašiepti. Taip žinau, žodžiais nieko neįrodysiu, tačiau dabar aš čia tam, jog įrodyčiau veiksmais. Su šiuo projektu praeity buvo visko.. ir kilimų ir leidimosi.. kol buvo pasiektas visiškas dugnas, 2017 metų vasarą, nebeliko nieko.. nei noro, motyvacijos, kol galiausiai net pardaviau kompiuterį. Tačiau... prieš maždaug mėnesį, po pusės metų pertraukos, prisijungęs prie savo skype.. pamačiau begales žinučių iš senų draugų, pažįstamų.. žaidėjų.. jų tekstuose buvo tik viena mintis, jog tu turi sugrįžti. Tai aš ignoravau iki šios dienos.. kai supratau, jog laikas sugrįžti ir juos pradžiuginti. Dabar aš su patirtimi, pasimokęs iš klaidų.. su begaline motyvacija vėl žengiu į SA-MP pasaulį, nežinia ar pavyks ar ne, man ant to nusispjauti, bet aš noriu.. aš noriu vėl atkelti tuos laikus. Tai ką, nebekalbam o dirbam, aš čia ir dabar, ir neišeisiu tol kol nebus paskutinio atodūsio. 

 

Apie forumo startą.

Tinklapio startas jau šiandien, 18:00 valandą!

 

Apie mūsų komandą.

Mes esame 2 žmonių sudarytas kolektyvas. Tai žmogus Simonas, kuris atlieką forumo kodavimo darbus ir yra Pagrindinis administratorius, jis tikrai patyręs žmogus, jo amžius 18 metų. Ir komandoje aišku esu aš Andrius, atliksiu visus projekto darbus po truputį, esu taip pat vienas iš įkūrėjų, mano amžius 17 metų.

 

Apie serverio startą.

Apie serverio startą nieko pasakyti negalime, kadangi šito teks tikrai palaukti, nes dar kelias ilgas ir sunkus, tačiau kartu tikrai tai padarysime. Planas toks, viską atlikti tvarkingai, kruopščiai ir be jokių sklandumų.

 

Kodėl būtent mes?

Kodėl būtent mes? – Šiam klausymui yra daug atsakymų, dėl komandos, dėl modifikacijos, dėl geros kompanijos, dėl motyvacijos ir ryžto! Turbūt atsibodo visi tie eiliniai, savaitiniai projektai, atsibodo projektai kurie nieko naujo neparodo? Atsibodo projektų komandos, kuriuos tik bando „pavaidinti“  kokie jie „kieti“ ? Jeigu jūsų atsakymas yra TAIP, manau Royal-Life.LT projektas kaip tik jums.

 

Informacija.

Skype: Andrius4803

Tinklapis: www.Royal-Life.LT

Redaguota , nario Andrius_Side69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal kas skaitys šią temą, bet nesuprantu, ką jūs kuriat? Iš viso, atsakykit man į šitą klausimą. Bent jau pasiruoškit viską, susidėliokit į vietas, tada kelkit „aprašymą“ į žaidimų forumus. Suprantu, jog yra tų žmonių, kurie kažko vis dar tikisi iš to SA:MP'o. Tikėtis gali tik tada, kai turi pasiruošęs viską unikaliai, tinklapis, modifikacija, sistemos - bei puiki, protinga, mąstanti komanda. Iš aprašymo iš kart galėčiau pasakyti, kad visiškai nesąmonė. "Apie forumą", "apie serverio startą" - parašot kada TIK startuos, o apie pačias sistemas - nieko. Todėl ir sakau, bent jau pasiruoškit normalų aprašymą, nes iš tavo šitos temos dabar - 0. 

Redaguota , nario Aurimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Aurimas. parašė:

Gal kas skaitys šią temą, bet nesuprantu, ką jūs kuriat? Iš viso, atsakykit man į šitą klausimą. Bent jau pasiruoškit viską, susidėliokit į vietas, tada kelkit „aprašymą“ į žaidimų forumus. Suprantu, jog yra tų žmonių, kurie kažko vis dar tikisi iš to SA:MP'o. Tikėtis gali tik tada, kai turi pasiruošęs viską unikaliai, tinklapis, modifikacija, sistemos - bei puiki bei protinga, mąstanti komanda. Iš aprašymo iš kart galėčiau pasakyti, kad visiškai nesąmonė. "Apie forumą", "apie serverio startą" - parašot kada TIK startuos, o apie pačias sistemos - nieko. Todėl ir sakau, bent jau pasiruoškit normalų aprašymą, nes iš tavo šitos temos dabar - 0. 

Šitą temą yra kategorijoj "Kuriami" tai reiškia jog viskas dar tik kuriama.. O apie pasiruošimą, tai esame viską pasiruošę, apie sistemas, modifikacija bus paskelbta tada.. kai bus paskelbtas ir serverio startas, kodėl visko iš karto nerašau? Todėl nes visi paskaitys ir užmirš tai, geriau visko po truputį, nei iš karto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Andrius_Side69 parašė:

Šitą temą yra kategorijoj "Kuriami" tai reiškia jog viskas dar tik kuriama.. O apie pasiruošimą, tai esame viską pasiruošę, apie sistemas, modifikacija bus paskelbta tada.. kai bus paskelbtas ir serverio startas, kodėl visko iš karto nerašau? Todėl nes visi paskaitys ir užmirš tai, geriau visko po truputį, nei iš karto.

Iš dalies, geriau iš pradžių viską pateikti - bei sudominti žaidėjus, o ne tada, kai visi nematys tavo temos. Nebent nupirksi išskirimą, ar kokią reklamą šiam forume. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Aurimas. parašė:

Iš dalies, geriau iš pradžių viską pateikti - bei sudominti žaidėjus, o ne tada, kai visi nematys tavo temos. Nebent nupirksi išskirimą, ar kokią reklamą šiam forume. 

Dėkui už išsakytą nuomonę. Galbūt atsižvelgsim į tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, mpho parašė:

Šitas projektas buvo parduotas 2 kartus, abu asmenys buvo apgauti, o kodėl temos nekūrė nežinau. Andrius yra nepatikimas ir projektas jau užsidaro ir atsidaro 10 kartą :D net mano projektas nesugebėdavo taip.

Tai buvo prieš pusę metų turbūt. Žmonės keičiasi, ir viskas vyko dėl to, nes komandoje buvo narių, kurie tik bandė žlugdyti projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Лукас parašė:

Autoriaus teisės į sukurtą svetainę atsiranda nuo sukūrimo momento, taip pat autorius gali, tačiau neprivalo informuoti lankytojus apie savo teises, panaudodamas autorinių teisių ženklą, t. y. „©“.

Autorių teises gina Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymas. Pažeidusiam šio įstatymo nuostatas asmeniui gresia teisinė atsakomybė ir turtinės bei neturtinės žalos atlyginimas.

Taigi, klausimas kodėl tau juokinga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai jau paprastas aprašymas, norint sukurti gerą žaisminga projektą reikia daug pastangų ir noro, būtent iš motyvacijos tavo pasakytos, nematau pastangų, nes aprašymas ne vienas iš geresnių. :shok: Bet čia žaidimas, tikiuosi įrodyti sugebėsite po kažkurio laiko, kad mes suklydom. Tad linkiu gero Jums plėtojimo su projektu! :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2280 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...