Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dizainu kurimas


Desiinger

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

18 minutes prieš, Deadfox parašė:

ON TOPIC: Susirask žmogų kuris moką tai daryti, sumokėk pora eur ir tiesiog paprašyk jog išmokytų, duotų patarimų ;)

Jei tau reikia kito žmogaus ir dar jam mokėti, kad tokius dalykus išmokti, tai geriau išjunk pc dabar. Sumokėsi žmogui ir? Kaip jis tau paaiškins kaip photoshop naudotis? Numes linką į youtube tutorial? :DD

Žodžiu jei nori kažko išmokti, įsijunk youtube ir tikrai greitai, suprantamai viską sužinosi. Taip pat ir google.lt. Tereikia tik noro, o jei nėra noro, išjunk vėl pc ir eik daryk tą kam yra noras :D

Redaguota , nario myrrdin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, myrrdin parašė:

Jei tau reikia kito žmogaus ir dar jam mokėti, kad tokius dalykus išmokti, tai geriau išjunk pc dabar. Sumokėsi žmogui ir? Kaip jis tau paaiškins kaip photoshop naudotis? Numes linką į youtube tutorial? :DD

Žodžiu jei nori kažko išmokti, įsijunk youtube ir tikrai greitai, suprantamai viską sužinosi. Taip pat ir google.lt. Tereikia tik noro, o jei nėra noro, išjunk vėl pc ir daryk tą kam yra noras :D

Okay.. Protingas labai ? Surask man tobulą pamoką kaip piešti IPB dizainus :) Jei surasi aš tau dar ir sumokėsiu va kitą mėn kai pareis išmokėjimas iš serverio. Negaila man. :) Jei man atsiunti linkus kaip išmokti piešti IPB dizainus - aš tau sumokėsiu :) Bet youtube only ;) Laukiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Deadfox parašė:

Okay.. Protingas labai ? Surask man tobulą pamoką kaip piešti IPB dizainus :) Jei surasi aš tau dar ir sumokėsiu va kitą mėn kai pareis išmokėjimas iš serverio. Negaila man. :) Jei man atsiunti linkus kaip išmokti piešti IPB dizainus - aš tau sumokėsiu :) Bet youtube only ;) Laukiu :)

Na aš dar ir google.lt paminėjau :D Matai, tikriausiai neįsigilinau labai į temą, kalbėjau apie patį dizainą, jo kūrimą, naudojimasi photoshop ir kt. programomis. Nes dizainas nėra tikslusis mokslas ir nėra jokių taisyklių kurias privalai išmokti. Nebent kaip išmokti naudotis jo kūrimo priemonėmis.

Žmogus rašė, kad nori išmokti piešti dizainą tai ir atsakiau. Na nes piešiant tereikia photoshop. O ką toliau daryti su tais exportintais .png ar kitais failais, jau kitas klausimas ir nebe dizaino tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, liight parašė:

o kam reikia piešt kai moki koduot? piešimas tik idėjos generavimas, tą gali sau ant lapo pagrindinę struktūrą pasidaryt ir viskas, toliau viskas pagal kodavimą eina gi xd

Sutinku, tai tik idėjos generavimas.

EJcKAcP.png

 

 

Pradėk nuo dizainų perpiešimo pvz. pasiimk šio dizaino PSD:  https://www.behance.net/gallery/41780817/Free-PSD-Seller-Bailout-Homepage-Website ir mėgink perpiešti jį pakeisdamas šiek tiek taip geriau išmoksi dirbti su tool'ais, bei dydžius suprasi.

Redaguota , nario heicmeister
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, myrrdin parašė:

Na aš dar ir google.lt paminėjau :D Matai, tikriausiai neįsigilinau labai į temą, kalbėjau apie patį dizainą, jo kūrimą, naudojimasi photoshop ir kt. programomis. Nes dizainas nėra tikslusis mokslas ir nėra jokių taisyklių kurias privalai išmokti. Nebent kaip išmokti naudotis jo kūrimo priemonėmis.

Žmogus rašė, kad nori išmokti piešti dizainą tai ir atsakiau. Na nes piešiant tereikia photoshop. O ką toliau daryti su tais exportintais .png ar kitais failais, jau kitas klausimas ir nebe dizaino tema.

Esmė yra labai paprasta. Dizaino piešimo pamokų youtubėje nėra arba jos visiškai lavoniškos. Tyngiu realiai diskutuoti čia ;D Ne dėl to šiame forume ateinu pabūt :D ateinu šūdą pamalti. Bet, kad youtubėje pamokų bvk nėra tai yra tiesa. Čia ne How to create minecraft server. Čia žinok sudėtingiau. :) Google nežinau, bet dėl IPB dizainų googlėje irgi nemanau,kad yra daug ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, liight parašė:

o kam reikia piešt kai moki koduot? piešimas tik idėjos generavimas, tą gali sau ant lapo pagrindinę struktūrą pasidaryt ir viskas, toliau viskas pagal kodavimą eina gi xd

Sutinku. Aš asmeniškai dar nesu nei karto daręs kokio nors plano ar nupiešęs, visada viską dariau iš akies, pasitelkdamas improvizaciją ir visai puikiai atrodydavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Deadfox parašė:

piešimo pamokų youtubėje nėra arba jos visiškai lavoniškos. 

10 minutes prieš, liight parašė:

piešimas tik idėjos generavimas

Idėjas generuoja vaizduotė. Ir joks youtube video nepadės, tik pamatyti vaizdai gal pažadins vaizduotę ir kažką sugeneruosi. Apie youtube kalbėjau, kad išmoktum kaip naudotis photoshop.

No more free posts, Best regards.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...