Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vaizdo Plokštė, ar apsimoka ir įmanoma tokią "įkišt"?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2302 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

maitinimo bloka geriau imk sita http://www.skytech.lt/cp9020120eu-psu-corsair-cx450-450w-plus-bronze-135mm-p-345498.html

pasenes jau tas Seasonic M12II-EVO520. ir 450w cia yra per akis. Galetum net ir gtx 1070 su tokiu maitinimo bloku jungt.

Bet siaip nesiulau dabar vaizdo plokstes pirkt. Pries sventes daug ispirko ir kainos yra pakilusios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), eimantasd parašė:

maitinimo bloka geriau imk sita http://www.skytech.lt/cp9020120eu-psu-corsair-cx450-450w-plus-bronze-135mm-p-345498.html

pasenes jau tas Seasonic M12II-EVO520. ir 450w cia yra per akis. Galetum net ir gtx 1070 su tokiu maitinimo bloku jungt.

Bet siaip nesiulau dabar vaizdo plokstes pirkt. Pries sventes daug ispirko ir kainos yra pakilusios.

M12II semi modular buvo discontinued, o fully modular evo edition tebera pardavinejamas ir gaminamas. S12II turi tiek iki 2013uju tiek nuo 2013uju modelius. komponentai s12II nezenkliai skiriasi.

dauguma zmoniu visdar maiso iprasta M12II evo su EVO edition'u. tai yra to pacio pirminio zymejimo "M12II" mait. saltinis bet kartu visai kitas produktas del skirtingos soldering kokybes ir t.t.

energijos patiekimui uzteks uzcoverinti sistemos power consumption(galbut su 1070), bet paliekant vietos ismaitinti sistemai su headroom;u ir zenklesniam oc-vargu.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seasonic M12II-EVO520 maitinimo bloku dizainas yra mazdaug 7 metu senumo. nepalaiko intel C6 ir C7 power states. Be to tas psu nemazai uzia. As nesakau, kad tas psu tragiskas, tiesiog neverta jo pirkt, kai dar pigiau gali nusipirkt cx450, kuris yra panasios kokybes (cx450 turbut net geresnis uz ta seasonic).

Siaip cx450 priklauso 5 metu garantija. Tik kazkodel lietuviskos parduotuves suteikia tik 3 metu garantija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), eimantasd parašė:

Seasonic M12II-EVO520 maitinimo bloku dizainas yra mazdaug 7 metu senumo. nepalaiko intel C6 ir C7 power states. Be to tas psu nemazai uzia. As nesakau, kad tas psu tragiskas, tiesiog neverta jo pirkt, kai dar pigiau gali nusipirkt cx450, kuris yra panasios kokybes (cx450 turbut net geresnis uz ta seasonic).

Siaip cx450 priklauso 5 metu garantija. Tik kazkodel lietuviskos parduotuves suteikia tik 3 metu garantija.

Turbut maisai cx450m su cx 450,abu bronze rated in channel well'io taciau semi modular per skytech siuloma 5 yr warranty ir jame geresnes gauges su solderingu. Kaina vos keliais eurais skirias. Triuksmas neturetu but kliutis jeigu ventas patiekia zmoniska cfm su mm/h2o air pressure.

Jeigu tiktai keltu triuksma ir nepatiektu zmoniskai oro tada tikrai neimciau m12ii

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Andrius P. parašė:

Tai galit man sudėti normaliai ką pasiimt? :D Sakykim imsiu 3gb su maitblokiu, nes kaip suprantu tai dabar būtų geriausia.

Jeigu nori bent siektiek maziau apkraut psu imk cx550m 550w arba corsair tx 550/650m del geresnio upgrade path'o ateityje.

Corsair cx550m 550w privalo buti grey kaip ir cx450m

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

Jeigu nori bent siektiek maziau apkraut psu imk cx550m 550w arba corsair tx 550/650m del geresnio upgrade path'o ateityje.

Corsair cx550m 550w privalo buti grey kaip ir cx450m

Galbūt galėtum įmest skytech link'ą su PSU ir pačia korta? Ačiū labai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, Andrius P. parašė:

Galbūt galėtum įmest skytech link'ą su PSU ir pačia korta? Ačiū labai.

Jesus christ. Del psu I search corsair cx550m, poto corsair tx550m ir corsair tx650m. Skyteche tik asus dual ir ta windforce prekyboje. Imciau windforce vien del jos heatsinko naudojancio vari ko asus dual negali pasiulyti ir yra kur kas prasciau ausinama lyginant su tautedorus siulytaja windforce.

 

http://www.skytech.lt/gvn1060wf2oc3gd-gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-3gb-gddr5-192-bit-backplate-p-322876.html o ta tautedorus pasiukyta korta yra si. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, eimantasd parašė:

Non modular grey cx'as neturi 5m garantijos beto jo pagrindinis resistorius prastesnes kokybes lygiinant su tuo kurie naudoja modulinis. Todel ir kaina neiskaitant garantinio termino skirias. Vistiek jo vietoje imciau 550w. Nezinia ka sumastys ateityje. O extra ~100w pravers

Poto nepamirsk kad jo deze klaiki. Nera normalaus ausinimo nors ventai kurie su ja buvo pakenciami.

40-50cfm ventai-as pigaus korpuso viduje yra atleistina. O pats korpusas jokiu budu. Jo kompas dar garsiau uz del to skardos gabalo. Sakau is patirties. Pats naudojau tokio tipo korpusa..

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

Non modular grey cx'as neturi 5m garantijos beto jo pagrindinis resistorius prastesnes kokybes lygiinant su tuo kurie naudoja modulinis. Todel ir kaina neiskaitant garantinio termino skirias. Vistiek jo vietoje imciau 550w. Nezinia ka sumastys ateityje. O extra ~100w pravers

Poto nepamirsk kad jo deze klaiki. Nera normalaus ausinimo nors ventai kurie su ja buvo pakenciami.

Galėtum tu taip pat sumest į vieną krepšelį? Aš per daug nenusimanau, tad jei apsiriksiu su specifikacijom, galėsiu knistis kad gražint, o aš to nenoriu. P.S Ačiū Eimantai ;p

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, Andrius P. parašė:

Galėtum tu taip pat sumest į vieną krepšelį? Aš per daug nenusimanau, tad jei apsiriksiu su specifikacijom, galėsiu knistis kad gražint, o aš to nenoriu. P.S Ačiū Eimantai ;p

3xGRSo2.png

prekes skytech puslapyje gali susirasti pagal apvestus kaireje puseje prekiu modeliu kodus:

SPC177

CP-9020102-EU

GV-N1060WF2OC-3GD

arba isleisti keleta euru del http://www.skytech.lt/cp9020133eu-corsair-power-supply-tx550m-550w-plus-gold-semimodular-120mm-p-343851.html psu  vietoj emimo CP-9020102-EU  vien del kur kas aukstesnio lygio efektyvumo.

mano manymo ziurint i ateiti labiausiai apsimoketu:

CP-9020133-EU

GV-N1060WF2OC-3GD

SPC177

raudona spalva parasytus produkto numerius suvesk i skytech paieska ir ismes prekes.

FzmEMOz.png

manasis pasioulytas korpusas turi dulkiu filtra virsuje uzdedama, istatoma dulkiu filtra priekyje ir gale del psu oro putimo pro korpuso apacia i gala. taip pat korpuse yra gan nemazai ventiliatoriu bei psu shourd-as, reiskiasi galesi paslepti nereikalingus laidus.

korpuso oficiali nuoroda:

https://www.silentiumpc.com/en/regnum-rg4-pure-black/

neuztekus slotu pagr. ploksteje del ventiliatoriu naudociau Y formos splitteri arba molex laida.

na o stai siame video gali matyti kaip atrodo surenkamas high end korpiuteris biudzetiniame Regnum 4 korpuse.

@Andrius P. as tuos keleta euru isleisciau tavo vietoje del tx550m be kalbu. bronze rated uz ~67eurus bendrai ~349eurai neiskaitant bendro shippingo kainos(3eurai) tai 353~ eurai. ar ~360euru uz psu su gold certifikatu ir gauni kur kas aukstesnio lygio efektyvuma is mait. saltinio. sprest tau. nuostolis nera zenklus. ar pataupyt 10euru ar vos vos daugiau isleisti ir paimti solidesni mait. saltini.

p.s. siuntos kaina galioja tik tokiu atveju jeigu naudojiesi dpd kurjeriu paslaugomis.

bet man atrodo kad TG korpusas arba tiesiog simple side panel tures netgi ir fan hud'us laidams prijungti taigi neprireiks molex galbut :)

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

28 minutes prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

3xGRSo2.png

prekes skytech puslapyje gali susirasti pagal apvestus kaireje puseje prekiu modeliu kodus:

SPC177

CP-9020102-EU

GV-N1060WF2OC-3GD

arba isleisti keleta euru del http://www.skytech.lt/cp9020133eu-corsair-power-supply-tx550m-550w-plus-gold-semimodular-120mm-p-343851.html psu  vietoj emimo CP-9020102-EU  vien del kur kas aukstesnio lygio efektyvumo.

mano manymo ziurint i ateiti labiausiai apsimoketu:

CP-9020133-EU

GV-N1060WF2OC-3GD

SPC177

raudona spalva parasytus produkto numerius suvesk i skytech paieska ir ismes prekes.

FzmEMOz.png

manasis pasioulytas korpusas turi dulkiu filtra virsuje uzdedama, istatoma dulkiu filtra priekyje ir gale del psu oro putimo pro korpuso apacia i gala. taip pat korpuse yra gan nemazai ventiliatoriu bei psu shourd-as, reiskiasi galesi paslepti nereikalingus laidus.

korpuso oficiali nuoroda:

https://www.silentiumpc.com/en/regnum-rg4-pure-black/

neuztekus slotu pagr. ploksteje del ventiliatoriu naudociau Y formos splitteri arba molex laida.

na o stai siame video gali matyti kaip atrodo surenkamas high end korpiuteris biudzetiniame Regnum 4 korpuse.

@Andrius P. as tuos keleta euru isleisciau tavo vietoje del tx550m be kalbu. bronze rated uz ~67eurus bendrai ~349eurai neiskaitant bendro shippingo kainos(3eurai) tai 353~ eurai. ar ~360euru uz psu su gold certifikatu ir gauni kur kas aukstesnio lygio efektyvuma is mait. saltinio. sprest tau. nuostolis nera zenklus. ar pataupyt 10euru ar vos vos daugiau isleisti ir paimti solidesni mait. saltini.

p.s. siuntos kaina galioja tik tokiu atveju jeigu naudojiesi dpd kurjeriu paslaugomis.

bet man atrodo kad TG korpusas arba tiesiog simple side panel tures netgi ir fan hud'us laidams prijungti taigi neprireiks molex galbut :)

Tai siūlai geriausiai imti kartu su dėže, psu ir ta korta vaizdo? P.S Ar mano mother bord'as tikrai ten tiks ir nebus nesklandumų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Andrius P. parašė:

Tai siūlai geriausiai imti kartu su dėže, psu ir ta korta vaizdo? P.S Ar mano mother bord'as tikrai ten tiks ir nebus nesklandumų?

tikrai tiks ir nekils nesklandumu kadangi tiek mobo tiek psu palaiko 24pin ATX connectoriu. tavo MB palaiko pci-e 2.0 x16 o korta yra pci-e 3.0 x16 del gpu, sparta siektiek bus mazesne taciau problemu neturetu kilti(nebent dead on arrival-faulty. paprasciau-brokas naujam komponentui kaip syki man taip nutiko).

@Tautedorus gali patvirtinti taip pat @Rockstar. isemes is dezutes mait. saltini visiskai nauja po 2val supratau kad brokas nes nustojo veikti nieko nedarant. nuo sito nieks nera apsaugotas.

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

tikrai tiks ir nekils nesklandumu kadangi tiek mobo tiek psu palaiko 24pin ATX connectoriu. tavo MB palaiko pci-e 2.0 x16 o korta yra pci-e 3.0 x16 del gpu, sparta siektiek bus mazesne taciau problemu neturetu kilti(nebent dead on arrival-faulty. paprasciau-brokas).

Ačiū labai !

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali nekeisti PSU kolkas ir imk 1060 3gb arba 1080 nes kitų neapsimoka pagal dabartines kainas.

Aš sena pc upgreidinau i i7 3770 ir 1060 3gb, buvo gera kombinacija ir psu ten nežinomos firmos stovėjo, bet vilko be problemų. Pas tave dar pakankamai normalios firmos PSU stovi, jei dabar neturi pinigų, gali pataupyti kelis mėn. Jeigu kai pradėsi geiminti koki gta v ir kompas atsijungs, pirmas ženklas, kad PSU reik keisti, nes neužtenka galios. Aišku rizika yra, bet tai pat rizikuoji ir į sena mobo dėdamas ar eidamas per gatvę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Expert* parašė:

Gali nekeisti PSU kolkas ir imk 1060 3gb arba 1080 nes kitų neapsimoka pagal dabartines kainas.

Aš sena pc upgreidinau i i7 3770 ir 1060 3gb, buvo gera kombinacija ir psu ten nežinomos firmos stovėjo, bet vilko be problemų. Pas tave dar pakankamai normalios firmos PSU stovi, jei dabar neturi pinigų, gali pataupyti kelis mėn. Jeigu kai pradėsi geiminti koki gta v ir kompas atsijungs, pirmas ženklas, kad PSU reik keisti, nes neužtenka galios. Aišku rizika yra, bet tai pat rizikuoji ir į sena mobo dėdamas ar eidamas per gatvę. 

maldauju nerasinet nesamoniu jo deze varganus 30euru verta ir ji buvo su psu. ar tu debilas esi kad siulai jam rizikuoti susideginti sistema kai prie korpuso pridedamas psu akivaizdziai kokybe nekvepia? jeigu toki pasiulyma teigi buk malonus, pasiimk revolveri ir pabandyk pazaisti "rusiska rulete" ar zinai toki zaidima :) ?

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

maldauju nerasinet nesamoniu jo deze varganus 30euru verta ir ji buvo su psu. ar tu debilas esi kad siulai jam rizikuoti susideginti sistema kai prie korpuso pridedamas psu akivaizdziai kokybe nekvepia? jeigu toki pasiulyma teigi buk malonus, pasiimk revolveri ir pabandyk pazaisti "rusiska rulete" ar zinai toki zaidima :) ?

Dbr pasedėk ir pagalvok ka čia rašai, nes nebejauti jau realybės. "Rusiška ruletė *Myliu SuperGames.lt*"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Expert* parašė:

Dbr pasedėk ir pagalvok ka čia rašai, nes nebejauti jau realybės. "Rusiška ruletė *Myliu SuperGames.lt*"

@Expert* del tavo nickname prisikabinsiu kaip ir parasytu minciu:" . Pas tave dar pakankamai normalios firmos PSU stovi, jei dabar neturi pinigų, gali pataupyti kelis mėn. Jeigu kai pradėsi geiminti koki gta v ir kompas atsijungs, pirmas ženklas, kad PSU reik keisti, nes neužtenka galios."-paprastai paaiskinsiu, cooler master negamina mait. saltiniu o tik sudare kontraktus juos rebadge'ina/rebrandina is firmu kaip enchance electronics LTD, FSP(fortron), Seventeam-jau seniai maciau CM psu is sios nevykusios mait. saltinius gaminancios firmos(manufacturerio), bei delta arba acbel(vienos is geriausiu psu gamintoju pagrinde gaminancios juos Antec brand;ui).

ir prasyciau susiprotek "genijau" kad uz 30euru skardos gabale tikrai nebus net arti priimtinos kokybes mait. saltiniu xddd

ne veltui visi iki vieno siame forume senesniuju nariu nesiulo rinktis pigaus slamsto-dalis tureje blogu patirciu iskaitant mane :) as nestatau sistemos uz loterijos bilieta gauti kulka papildomame "rusiskos ruletes" round'e :)

cia tau ne 200+ euru evga deze su 80+ bronze b1/BQ psu kad dar ji eitu kamnors panaudoti XDD!

 

Redaguota , nario ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, ϟ¥ηтнẘα♥ε﹩ parašė:

@Expert* del tavo nickname prisikabinsiu kaip ir parasytu minciu:" . Pas tave dar pakankamai normalios firmos PSU stovi, jei dabar neturi pinigų, gali pataupyti kelis mėn. Jeigu kai pradėsi geiminti koki gta v ir kompas atsijungs, pirmas ženklas, kad PSU reik keisti, nes neužtenka galios."-paprastai paaiskinsiu, cooler master negamina mait. saltiniu o tik sudare kontraktus juos rebadge'ina/rebrandina is firmu kaip enchance electronics LTD, FSP(fortron), Seventeam-jau seniai maciau CM psu is sios nevykusios mait. saltinius gaminancios firmos(manufacturerio), bei delta arba acbel.

Nebėra parašų todėl nematai ką reiškia Expert*

* Jack of all trades, expert( master ) of none, but better than a master of one.

Pakomentuočiau ir tavo nick bet dar nemoku tokiom kalbom.

Aš kalbu iš asmeninės patirties kaip ir jau buvau rašes.

LTT tikrai prisimenu vid kur naudojo PSU topačio CM, bet kaip ir aš nerekomendavo naudoti ilgam.

Esu mates ne viena vid kur nauji ahujėni psu neveikia, nuo tiesiog neveikimo iki kitų komponentų sugadinimo.

Tikrai nesakau neimti jei yra galimybė aš pats naudoju psu tik iš patikimų firmų ir minimum gold reitingu. ( išimtis tam pc kurį upgreidinau iš pentiumo į i7 )

Ir žinau, kad jie tik savo dizaina užmeta ir parduoda kaip savo produktą. Bet CM ne 4world tai gal neterš vardo ir nenaudos potato gamintojo. Kaikurie su tokeis korpusais eina į minusa jie skirti praktiškai reklamos tikslais, kad pritrauktų klijentų. ( marketing = fanboys )

 

Sakyčiau skirtumas tarp pasiūlymo nusižudyti ir naudoti shit PSU yra gan nemažas.

 

Aš pasiūliau pasilikti sena PSU, jūs jau apie visus pavojus pripasakojot pakankamai. Dabar jam riktis, aš už nauja jei turi pinigų, jei ne naudok sena arba nieko neimk išvis kol turėsi pakankamai.

 

-- Kai sakiau, kad apsimoka tik 1060 ir 1080 imti neturėjau omeny su tuo cpu tiesiog overall, neužteks to cpu 1080 užtat 1060 3gb is ryl nais

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2302 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...