Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BattleField 2


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5416 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Reik BF2 skilties?  

19 balsai

  1. 1. Reik BF2 skilties?

    • Taip :)
      12
    • Ne :(
      5
    • Kas tai per zaidas? :D
      2


Recommended Posts

jei tu ji wakar pradeęjai lost ka apie ji aprasytum ??

Ok, zaidimas tikrai itraukentis, yra ivairios klases kaip specialios pajegos, medikai, snaiperiai, bazukininkai :D (nu tie kur su pries tankinem) ir panasiai. Yra kelios puses, Amerika ir Japonija, zemelapiai dideli, juose galima rast automobilius, bombonesiu, malunsparniu, kateriu ir t.t. Zaidimo tikslas uzimti kuo daugiau baziu, kaip prarandi baze prarandi tasku pagal kuriuos sprendziama laimejus komanda. Yra ivairus apdovanojimai, ju apie 50 ir 3 rusiu zvaigzdes: auksine, sidabrine ir bronzine, jas gauni geriausiai pasirodes round'e. Nu is tikruju galima vardint ir vardint sio zaidimo pliusus, tik man nepatinka, kad AWP nepertoliausiai traukia, siaip snaiperiu but apsimoka, nes yra didziules zoles per kurias taves gali nepastebet uz 10m vaziuojantis tankas, tai puiki priedanga. Taskai skiriami ne tik uz plautynes, nes uz uzimtas bazes, jai medika uz isgyditus zmones ir pan... Nu siaip kas domina klauskit. :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jei tu ji wakar pradeęjai lost ka apie ji aprasytum ??

Ok, zaidimas tikrai itraukentis, yra ivairios klases kaip specialios pajegos, medikai, snaiperiai, bazukininkai :D (nu tie kur su pries tankinem) ir panasiai. Yra kelios puses, Amerika ir Japonija, zemelapiai dideli, juose galima rast automobilius, bombonesiu, malunsparniu, kateriu ir t.t. Zaidimo tikslas uzimti kuo daugiau baziu, kaip prarandi baze prarandi tasku pagal kuriuos sprendziama laimejus komanda. Yra ivairus apdovanojimai, ju apie 50 ir 3 rusiu zvaigzdes: auksine, sidabrine ir bronzine, jas gauni geriausiai pasirodes round'e. Nu is tikruju galima vardint ir vardint sio zaidimo pliusus, tik man nepatinka, kad AWP nepertoliausiai traukia, siaip snaiperiu but apsimoka, nes yra didziules zoles per kurias taves gali nepastebet uz 10m vaziuojantis tankas, tai puiki priedanga. Taskai skiriami ne tik uz plautynes, nes uz uzimtas bazes, jai medika uz isgyditus zmones ir pan... Nu siaip kas domina klauskit. :P

Šiaip ten Kinija ne Japonija (čia ne koks antras pasaulinis :lol: ). Dar yra berods musulmonų ar kokia ten ką žn MEC kažkokia. O best klasė man Assault užsidedi granatsvaidį ir nervuoji visus :lol: P.S. aš dabar telošiu STF (Sniper-Team-Force) serve (apsaugota PunkBusteriu) ten nėra jokių mašinų ir kitų šlamštų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
Siuntiniai

Serveriai

Modai

Pamokos

Pagalba

Bugai

Galima dar dadet, kad zmones rasytu savo pasiekimus ir pan dalykus... :P Nu cia galima ir daugiau pagalvot, bet mane uzpuole gripas ir galva nesisuka visai... :D

Reikia sugalvoti visas ir tik tada kurti tą forumą. Gal kas gali dar papildyti?

-- Papildyta --

Na niekas nieko naujo nesugalvojo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5416 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...