Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar įmanoma susieti CB radija su racija?


Arm1nas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2359 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, turiu CB Radiją Alan Midlan 100plus ir nešiojamą raciją Cobra microTALK. Tai tiek CB radija bei racija turiu kanalus, ir tarkim kai pasirenku tą patį kanalą ant abiejų prietaisų, tai savęs negirdžiu kalbėdamas per CB radiją. Įmanoma kaip nors susiet? Gal ne taip ką nors darau? Ir visad per Cb radiją kai randu jog kažkoks aparatas ūžia tai kai kalba žmogus girdisi kažkokie kitokie garsai bet ne žmogaus balsai? Galit padėt kas nors nes esu žalias tokioje srityje.


Dėkui už pagalbą iš anksto  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priklauso nuo dažnių, ant kurių užprogramuoti kanalai, šiaip dažniausiai jie sutampa, nes legalių, t.y laisvam naudojimui nėra daug dažnių, nors dar priklauso ir nuo to ar fm ar am, būtent dėl am ir fm aš neitin ką žinau, bet tarkim šratasvydyje pas mus yra tik keletas dažnių, kuriuos pagauna ir pačios pigiausios racijos, tarkim kurios teturi aštuonis kanalus, bet mano baofengas turi 128 kanalus + programuojami ir klaviatūrą kad rankiniu būdu įvesti dažnį, iki smulkiausio skaičiaus, pas tave ant Cobros yra klavą? Aš turėjau dvi Cobras prieš Bao, tai ant jų nebuvo, nors tų modelių įvairiausių yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 12/27/2017 at 22:01, cCheerSs parašė:

Priklauso nuo dažnių, ant kurių užprogramuoti kanalai, šiaip dažniausiai jie sutampa, nes legalių, t.y laisvam naudojimui nėra daug dažnių, nors dar priklauso ir nuo to ar fm ar am, būtent dėl am ir fm aš neitin ką žinau, bet tarkim šratasvydyje pas mus yra tik keletas dažnių, kuriuos pagauna ir pačios pigiausios racijos, tarkim kurios teturi aštuonis kanalus, bet mano baofengas turi 128 kanalus + programuojami ir klaviatūrą kad rankiniu būdu įvesti dažnį, iki smulkiausio skaičiaus, pas tave ant Cobros yra klavą? Aš turėjau dvi Cobras prieš Bao, tai ant jų nebuvo, nors tų modelių įvairiausių yra. 

pas mane tos klaviaturos nėra su skaičiais kad įvest. Pas mane tokia racija: Cobra_PR260-2WXVP_MicroTalk_GMRS_FRS_2-W 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sunku pasakyt tuomet, kadangi bent jau kiek aš žinau, CB racijos ir tokios va paprastos racijos kiek kitokius dažnius naudoja, tam kad paprasti žmogeliai netrukdytu vairuotojams, kurie naudojasi CB, fūristai, kai kurių autobusų vairuotojai, taksistai. Policija aplamai naudoju kitus dažnius ir ne fm, o am berods, jeigu neklystu paprastos racijos, kuriomis naudojamės fm dažniu veikia, bet gal ir klystu. Nors su savo Cobra racija vieną kartą girdėjau taksistų pokalbius, tik kas ten žino, gal jie ant kito dažnio persimetė. 

Tarpkitko CB radijos kanalai kiek kitokiems reikalams skirti, mes galim visu 128 kanalų panaudot išėję į kiemą, o CB radijų kanalai kažkaip kitaip programuoti, tarkim fūrose 12 kanalas yra lietuvių, t.y visa Lietuvą naudoja būtent 12 kanalą sunkvežimiuose, latviai 13, rusai berods 15, tai kiek kitaip ten viskas padaryta.

Realiai man atrodo kad nelabai išeitu bendrauti naudojant CB ir tokias va paprastutes racijas. Nors kaip jau sakiau išmanau apie jas neperdaugiausiai, pagooglinus nieko konkretaus neradau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2359 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...