Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

McNation.lt - Rimčiausias mc serveris Lietuvoje


Darbdavys

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, V3rona parašė:

Kodėl taip sakai? Aš tiesiog pateikiu faktą, kaip iš tikrųjų yra.

na is tavo rasymo, matau, kad vien tik keiksmazodziais ir grasinimais svaidaisi, yra zodziu kuriais gali issakyti viska tapati cenzuriskai

2 minutes prieš, - Narkata parašė:

 

Atsigavęs pyzdukas juodai, tegu prilekia į Mrj tai nešarins kurioj pusėj namai randasi.

tu irgi ne isimtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

na is tavo rasymo, matau, kad vien tik keiksmazodziais ir grasinimais svaidaisi, yra zodziu kuriais gali issakyti viska tapati cenzuriskai

Suprantu, bet tiesiog yra tokių atvejų, kad neįmanoma, nes čia buvo pokalbis su labai smulkmenišku žmogumi, kuris pradėjo nei iš šio nei iš to į visą savo nesamonę kišti ir mano projektą, kuris visiškai su tuo nesusijęs ir dar vaidina labai esą viską žinantį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokinga skaityti ką rašote. Neturite ką veikti ir kuriate temas bereikšmės, aš vietoj savininko bučiau praėjęs šitą temą ir viskas,o ne daryti dramą. Tau skauda, kad tema kažkas sukūrė? Visados buvo ir bus, kad kažkam neįtiksi, o čia nebandyk įrodyti savo rimtumo, nes tikrai juokingai atrodo paskaičius visus jūsų komentarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Reklameris3 parašė:

Juokinga skaityti ką rašote. Neturite ką veikti ir kuriate temas bereikšmės, aš vietoj savininko bučiau praėjęs šitą temą ir viskas,o ne daryti dramą. Tau skauda, kad tema kažkas sukūrė? Visados buvo ir bus, kad kažkam neįtiksi, o čia nebandyk įrodyti savo rimtumo, nes tikrai juokingai atrodo paskaičius visus jūsų komentarus.

Realiai mūsų nuomonės sutampa, bet visgi, kartais smagu padramatizuoti su tokiais fruktais, norėjo dėmesio - gavo. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...