Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

McNation.lt - Rimčiausias mc serveris Lietuvoje


Darbdavys

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi pradėsiu nuo to, kad šį patį geriausią minecraft serverį administruoja stipriai susipykęs su smegenimis žmogus, kuris ne tik neatsako už savo pažadus ir žodžius, bet dar ir apmėto šūdais!

Istorija paprasta, iš geros valios norėjau parduoti minecraft grupę, net už simbolinę kainą, kadangi aš jau minecraft projekto jokio neturiu tai ir palikau jam palaikyti (Kol matomai sutaupys tą mažą simbolinę kainą) , bet atėjus tai dienai, net ne tai, o dar kitai (nes tiesiog ignoravo) pradėjo ant manęs varyti lygioj vietoj, nu nežinau, kas gi taip gali elgtis?

Taigi, jeigu tu nori užsukti į melagių, tuščių pažadų bei laikiną serverį rinkis būtent McNation.lt

Tarp kitko įkeliu screenshotą jei kam įdomus jo "Bazaras" - c03fe93ce322ddf3c5b179b336b76218898.png

Gero vakaro!!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj žmogau, sakiai šiandien kad yra pirkėjas kitas, tai ko dar tu čia verki ir bandai įrodyt visuomeniai koks aš "aferistas" pagal tave :D Juokiga asmenybė esi, iškarto grąsint pradedi ir prie ko tu čia kiši tą projektą dar be to? :DD Kad nenusipirkau tos tavo ale "achujienos" grupės kuri realiai 15€ verta čia apsimyžai, nu žmogau nejuokink Lietuvos... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, V3rona parašė:

Oj žmogau, sakiai šiandien kad yra pirkėjas kitas, tai ko dar tu čia verki ir bandai įrodyt visuomeniai koks aš "aferistas" pagal tave :D Juokiga asmenybė esi, iškarto grąsint pradedi ir prie ko tu čia kiši tą projektą dar be to? :DD Kad nenusipirkau tos tavo ale "achujienos" grupės kuri realiai 15€ verta čia apsimyžai, nu žmogau nejuokink Lietuvos... :D

tai žmogui pasakiau, kad kitam esu rezervavęs, bet kai prabilai, tai pats matai :)
Grąsinau? :D parodyk grąsinimą. Projektas yra tavo, o koks tu, tai toks ir projektas.

Redaguota , nario Darbdavys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats čia grąsini kad ale "projektą numuši" :DDD Tai prašau, manau niekam neįdomus tas tavo nepavykęs sandėris dėl grupės, kuri visiškai nesusijusi su McNation.lt projektu, realiai veltui tu čia reiški savo nuoskaudas, kadangi niekam nebeįdomu yra, nenukėliau nuo šaibų galų gale ir "nenuscaminau" todėl slow down bičiukas. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, V3rona parašė:

Realiai bet kada galėjo parduot, koks skirtumas sakau, nuo šaibų nenukėliau ir nenuscaminau realiai, tai tegul atvėsta.

bet kada? Ernis net žinojo, kad nori kitas irgi pirkti, bet patikino, kad tikrai tu paimsi, bet pasirodo, tavo patys pirmi žodžiai buvo "Krč už 13 eurų parduosi?", tai taip išeina, kad tu neturi net 30 eurų, geriausiu atveju 13 ir bandai gydyt čia dabar savo kietu bazaru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D:D man tai juokinga is temos autorio, vien del padarytos reklamos bei pazadai manau neturetu but "tesiami" internete.. :D

o taip neverta peikt asmens nezinant kas jis realiai yra (siuo atveju puikiai zinau kas jis toks.) tad vaiku su mielu noru tave isvadint galetume. :D bei tikiuos tos grupes taip ir nenupirko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, ShockWave! parašė:

:D:D man tai juokinga is temos autorio, vien del padarytos reklamos bei pazadai manau neturetu but "tesiami" internete.. :D

o taip neverta peikt asmens nezinant kas jis realiai yra (siuo atveju puikiai zinau kas jis toks.) tad vaiku su mielu noru tave isvadint galetume. :D bei tikiuos tos grupes taip ir nenupirko.

Nesijaudink žinau :))

Redaguota , nario Darbdavys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, V3rona parašė:

Nu nu :DD Aš tavo snukio realiai matęs nesu, tai iš kur tu gali teigti, kad žinai? :DD

Čia gi supergames, visi žino Tave tik tu jų nelabai žinai ir gi jie tave visi mate.. :D neveltui vaikiai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ShockWave! parašė:

Čia gi supergames, visi žino Tave tik tu jų nelabai žinai ir gi jie tave visi mate.. :D neveltui vaikiai :D

Į rajoną bandantys išlysti malalietos, juokinga, realiai visi iš šitų ką čia stūmė realybėj susitikus, akis nuleidę kimarintų pacukai, nors čia svajone lik sveika su tais susitikimais, nes čia tuoj prasidės, kad ale su 5-iais mersais atlėks hatos apverst, gi čia elitinės istorijos tarp šitų "ambalų"...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
17 minutes prieš, V3rona parašė:

Į rajoną bandantys išlysti malalietos, juokinga, realiai visi iš šitų ką čia stūmė realybėj susitikus, akis nuleidę kimarintų pacukai, nors čia svajone lik sveika su tais susitikimais, nes čia tuoj prasidės, kad ale su 5-iais mersais atlėks hatos apverst, gi čia elitinės istorijos tarp šitų "ambalų"...

Su kuo tu, seniuk, atlėktum su savo pirda? :D Bandai kažką įrodyt.. Jo dabar imsiu į tą tavo Marijampolę ir važiuosiu, kad kažkokiam besmegeniui pasirodyt :) Man tai realiai neįdomi jūsų ta nuomonė ir nieko aš įrodyti jums nei noriu, nei turiu. Sukūriau temą tiesiog tam, kad nedėtumėt ne tik tuščių vilčių į projektą, bet ir apskritai neturėtumėt reikalų su šiuo žmogumi, nes užsisakys dizainą, saitą, bet ką ir didelis šansas, jog tiesiog neturės pinigų jam, tad pinigai iš karto arba nieko su juo.

Redaguota , nario Darbdavys
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Darbdavys parašė:

Su kuo tu, seniuk, atlėktum su savo pirda? :D Bandai kažką įrodyt.. Jo dabar imsiu į tą tavo Marijampolę ir važiuosiu, kad kažkokiam besmegeniui pasirodyt :) Man tai realiai neįdomi jūsų ta nuomonė ir nieko aš įrodyti jums nei noriu, nei turiu. Sukūriau temą tiesiog tam, kad nedėtumėt ne tik tuščių vilčių į projektą, bet ir apskritai neturėtumėt reikalų su šiuo žmogumi, nes užsisakys dizainą, saitą, bet ką ir didelis šansas, jog tiesiog neturės pinigų jam, tad pinigai iš karto arba nieko su juo.

 

Apie Marijampole gerai arba nieko pydere.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), V3rona parašė:

Į rajoną bandantys išlysti malalietos, juokinga, realiai visi iš šitų ką čia stūmė realybėj susitikus, akis nuleidę kimarintų pacukai, nors čia svajone lik sveika su tais susitikimais, nes čia tuoj prasidės, kad ale su 5-iais mersais atlėks hatos apverst, gi čia elitinės istorijos tarp šitų "ambalų"...

tokiom frazem labai lengva suprasti tavo maroziskas savybes

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...