Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.redtown.lt - Serverio startas jau 2017-11-24 18:30


Clyde

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2332 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

30 minutes prieš, Clyde parašė:

Nu ne tik keisti tekstai, taip kad ;)

Užėjau pažiūrėjau ir išėjau. Veiksmo totaliai nulis, per gatves niekas nevažinėja. Čyteriai skraido, visiem pohui. Jasni, žlugsit greičiau nei aš maniau. Tekstai ir yra pakeisti, nepisk proto. O jeigu ir nepakeisti pasakyk kas gero įdėta. Kokia nauja sistema yra įrašyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Zaqx parašė:

Užėjau pažiūrėjau ir išėjau. Veiksmo totaliai nulis, per gatves niekas nevažinėja. Čyteriai skraido, visiem pohui. Jasni, žlugsit greičiau nei aš maniau. Tekstai ir yra pakeisti, nepisk proto. O jeigu ir nepakeisti pasakyk kas gero įdėta. Kokia nauja sistema yra įrašyta.

Nauja sistema ? Alkis. Žinoma ne tik tai bet daug bugų ištaisyta su mentais bei kitą kurie tikrai turi veiklos dažniausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Clyde parašė:

Nauja sistema ? Alkis. Žinoma ne tik tai bet daug bugų ištaisyta su mentais bei kitą kurie tikrai turi veiklos dažniausiai.

Alkis??? Kurį rodė per registracija, o kaip prisijungdavai neberodydavo? Fainiai fainiai jūs ten tas sistemas "kūrėt"

Redaguota , nario Džemal.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Forume tai spalvos atrodo kaip į gėjų paradą bučiau papuolęs :D  bei pagrindinis puslapis ilgai kraunasi ... iš aprašymo nieko nepamačiau unikalaus ar išskirtinio , pavadinimas tai legendinis vaikas vietoj town ir .lt įrašytu tube.com nuo tėvų gautu pilos xD

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-11-26 at 22:05, Adomas J. parašė:

Forume tai spalvos atrodo kaip į gėjų paradą bučiau papuolęs :D  bei pagrindinis puslapis ilgai kraunasi ... iš aprašymo nieko nepamačiau unikalaus ar išskirtinio , pavadinimas tai legendinis vaikas vietoj town ir .lt įrašytu tube.com nuo tėvų gautu pilos xD

 

Aš nesuprantu, ar aš kažkur temoje paprašiau kritikuoti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Clyde parašė:

Aš nesuprantu, ar aš kažkur temoje paprašiau kritikuoti ?

Jeigu negali atsakyti į kritika tai nors sutvarkyk kad greičiau krautu pagrindini puslapi ir parašyk kuo jūsų serveris geresnis už kitus serverius ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2332 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...