Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.redtown.lt - Serverio startas jau 2017-11-24 18:30


Clyde

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2332 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

b4900585c6ce7f71946e25eb12b0634d288.png
TeamSpeak3 IP: ts.redtown.lt
SA-MP IP: samp.redtown.lt
Serverio startas: 2017-11-24 18:30

ĮŽANGA
redTown
, tai naujas projektas, užsukęs į šį apmirusi SA-MP pasaulį. Jis išbandys visas jėgas įrodyti, jog čia yra ta vieta kur galima linksmai praleisti laiką su nuostabia kompanija. Mes, valdžia išties dirbame ties serverio modifikacija. Mūsų komanda tikrai nenuleidžia rankų dėl paprastų žaidėjų, mes nesame pasikelia, kiekvienas asmuo yra ir bus išklausytas, bei neliks ignoruotas. Šiame projekte mes leisime jums pasijusti lygiaverčiu su kitais, be jokios diskriminacijos. Mes išsiskiriame komanda, tačiau bandome ir išsiskirti pačios modifikacijos vidumi, jo sistemomis bei mapp darbais, kurios tikrai pagyvina žaidimą. Serverio modifikacijos skripteris, tai aš dirbu prie sistemų kiekvieną dieną ir visokiausių klaidu visada patikrinu idėjų skiltį, kurias visa laiką išklausau. Esu aktyvus, todėl su manim nesunku susisiekti, o jeigu ir sunku, jūs galite lengvai rasti mane forumo administracijos kontaktuose. Kadangi daugelis sakė, kad komanda nėra visiškai išrinkta noriu pabaigti šitą tema visam laikui komanda išrinkta kaip teamspeak prižiūrėtojas, direktorių priežiūros kontrolės taryba, globalus moderatorius, mapperis, weberis. Kaip ir ankščiau minėjau jog modifikacija yra platinta, tačiau mes su mapperiu ją tobūliname. Aš dirbu ties modifikacijos kodais, o mapperis Deividas ties žaidimo vidaus grožybėmis.

Serveryje taipogi galima vykdyti pasiekimus, bei misijas. Kokia nauda iš jų?
• Lengviau pažinsite serverį, bei jo žemėlapį,
• Gausite papildomai pinigų,
• Turėsite papildomos veiklos.

DARBAI SU PAKVIETIMU
Startavus projektui, pirmąja savaite bus darbai nuo 0 patirties taškų ( XP ).

ed9dba3e6ff69679a3488e74b3c0b609134.jpg

Žmogaus ir piliečio teises užtikrina Policija, šis darbas yra steigiamas visų naudai ir jų negalima panaudoti niekam kitam, tik tam, kam jos yra skirtos. Vienas svarbesnių darbų užtikrintas savo šūkiųtai svarbiausias darbas užtikrindami savo šūkį Ginti/Saugoti/Padėti ir prižiūri visą miestą nuo gaujų, mafijų, banditų.

9d12cc5d890aa19d835b6ba1f961d802809.jpg

ARAS, tai kuris yra šiek tiek aukštesnis už policiją, turi geresne amuniciją, aprangą bei transportą. Padeda atrogbti bankus, pastatus bei žmones. Pagrinde viskas taip pat. 

75e805897fb64e7f8e30b15a92de77e9561.jpg

Šis darbas taipogi priskiriamas prie vienu atsakingiausių darbų, kadangi krovinys yra išties brangus, o prieš jį vežant turite sumokėti pradinį įnašą, jį praradus neatgausite įnašo, pristačius atgausite įnašą su priedu - jog atlikote darbą, žinoma važiuojant į minute taipogi gaunate pinigus.

4f68b33243b2d0010d88e20f5b8c7a94486.jpg

Vienas galbūt naudingiausiu darbų, kuriame reikia skubiai važiuoti jog išgelbėti žmogui gyvybė, nesvarbu ar tai puolimas ar susišaudymas, kadangi Medikai galės pasirinkti, kam padėti, teisėsaugai ar mafijoms.

bb135f5f88c4233cdfc2c16fd12baa51852.jpg

Tai darbas, kuris padeda serverio žaidėjams nukeliauti į tam tikrą vietą. Taksistas turės būti būdrus, greitai važinėti į iškvietimus, tačiau nepažeidžiant įstatymų, taipogi ir greitai pristatyti iš taško A į tašką B.

a8471ce1a3b20a71382c39fff9ad9be6621.jpg

Darbas, kuris tikriausiai gauna daugiausiai užsakymų, jie turi padėti kelyje vairuotojui, sutvarkyti mašiną, įdėti nitro įpurškimą, pakeisti ratlankius. TUNE.

1dac3af8100c3861936ce8381ddc70c287.jpg

Šis darbas vienas atsakingiausiu, radistai bus atsakingi už radijos tiesioginius eterius, žinoma čia papuls vieni iškalbingiausiu bei atsakingiausių asmenų.


5975bd1986f1dfa5a2415beab53beb5a124.jpg

Šiame darbe teks sutarti su Fūristai, kadangi jie teiks jūms amuniciją bei narkotikus. Žinoma būs naudingi mafijoms, gaujoms, žaidėjams, kadangi pardavinėti galės ginklus, bei narkotikus.


Taipogi turime ir dvi nusikalstamas mafijas. "Genovese" ir "Brigada". Šios gaujos būs priešai, arba atvirkščiai. Kartus rengs puolimus, grobs žmones, bei reikalaus išpirkos. Tačiau jiems bus dar veiklos, kaip banko apiplėšimas. Mafijos galės padėti banke, tam tikroje vietoje bomba. Ją iš minuoti galės tik teisėsauga.
Žinoma yra ir gaujos, už tam tikrą kainą galite įkūrti gaują, priimt į ją asmenius, pūlt kitas gaujas, mafijas bei teisėsauga.

PROJEKTO KOMANDA

Adrijus ( Eric_Hood 15 metų ) - atsakingas už projekto modifikaciją, lėšas,
Deividas ( Cigarr_Chill 16 metų ) - atsakingas už projekto mapp darbus,
Artūras ( James_Stilier 17 metų ) - atsakingas už projekto forumą,
Laurynas ( Laurynas_Leigon 16 metų ) - atsakingas už projekto teamspeak3.


_______________________________________________________________________________________________________________

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mes persikėlėme iš projekto su us.lt galūne, jau buvome atkentėję ir DDos atakų, tačiau tai mums nepakišo kojos ir tęsiame savo darbą toliau, šiuo metu vyksta atrankos į direktorius, užpildyti į postą galite užsiregistravę į forumą. Mes taipogi turime ir nuostabiai gražu forumą, kuriame jūs galite bendrauti su kitais šaukykloje, dalintis savo mintimis, matyti projekto progresą, susisiekti su projekto administraciją.

redTown.LT ©  2017

Redaguota , nario Clyde
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idiotai, nupisę mano projekto pavadinimą, host'ą bei domeną, gg.
Gėda Eric_Hood!

 

On 11/19/2017 at 22:40, Leigon parašė:

Tikrai geras projektėlis pats jame sėdžiu, gera kompanija bei mielas serveriukas ;)


Geras, pats jame sėdi? Dar net nestartavęs, tai ką Jūs vagiai ten sėdit, klounai.

Redaguota , nario H00ver`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

19 minutes prieš, H00ver` parašė:


Geras, pats jame sėdi? Dar net nestartavęs, tai ką Jūs vagiai ten sėdit, klounai.

Visu pirma tai taip sėdžiu laukiu serverio starto.Visu antra biški su žodžiais ramiau nes pagal tavo tokius atsakymus galima pamatyt tavo žema išsilavinima.Tavo vietoje tiesiog patylėčiau ir nesidaryčiau gėdos prie visų žmonių ;)

Redaguota , nario Leigon
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), Leigon parašė:

 

Visu pirma tai taip sėdžiu laukiu serverio starto.Visu antra biški su žodžiais ramiau nes pagal tavo tokius atsakymus galima pamatyt tavo žema išsilavinima.Tavo vietoje tiesiog patylėčiau ir nesidaryčiau gėdos prie visų žmonių ;)


Uždaryk bardačioką, vaikas, pavogę projektą Jie čia reklamuojasi, vaikų serveris.
Eilinis šūdservis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, H00ver` parašė:


Uždaryk bardačioką, vaikas, pavogę projektą Jie čia reklamuojasi, vaikų serveris.
Eilinis šūdservis.

Hmm pavogtas projektas  vaikų serveris nu wow kaip gražiai čia mes kalbam jeigu domenas nebuvo užimtas tai reiškia, kad jis pavogtas administracija nuo 15- 17 metų tai yra vaikai gal tu man pasakytum kokiu metų turi būti, kad sukurtai sa-mp serveri juk tai žaidimas nemanau, kad žmonės daugiau nei 19 metų žaidžia sa-mp galbūt keli ir žaidžia, bet tai nekeičia minties, kad nori parodyti jok atėjai tik dėl dėmesio nepatinka nerašyk ir išeik niekam neįdomus esi. Žinoma pradėsi atsikirtinėti dabar gal tu tiesiog neatsakyk ir viskas ir eik kitiems projektams gadinti reputacija su savo nesamonėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Zumka parašė:

Hmm pavogtas projektas  vaikų serveris nu wow kaip gražiai čia mes kalbam jeigu domenas nebuvo užimtas tai reiškia, kad jis pavogtas administracija nuo 15- 17 metų tai yra vaikai gal tu man pasakytum kokiu metų turi būti, kad sukurtai sa-mp serveri juk tai žaidimas nemanau, kad žmonės daugiau nei 19 metų žaidžia sa-mp galbūt keli ir žaidžia, bet tai nekeičia minties, kad nori parodyti jok atėjai tik dėl dėmesio nepatinka nerašyk ir išeik niekam neįdomus esi. Žinoma pradėsi atsikirtinėti dabar gal tu tiesiog neatsakyk ir viskas ir eik kitiems projektams gadinti reputacija su savo nesamonėmis.

Tu iš vis patylėk, Eric_Hood 15 metų, savininkas, vaikas.
Toliau, aš jį buvau pasamdęs į savo projektą kaip web'erį ir redtown.lt buvo mano nupirktas domenas bei sugalvotas pavadinimas ir Jis paliko mane ir pavogė, peace!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), Leigon parašė:

 

Visu pirma tai taip sėdžiu laukiu serverio starto.Visu antra biški su žodžiais ramiau nes pagal tavo tokius atsakymus galima pamatyt tavo žema išsilavinima.Tavo vietoje tiesiog patylėčiau ir nesidaryčiau gėdos prie visų žmonių ;)

ŽEMĄ IŠSILAVINIMĄ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gal žemo intelekto lygį? :D

Gėdos nesidaryčiau, ką nori tą ir komentuoja? Negalima kritikos išliet, tik gražius žodelius man reikia sakyt? :D

prieš 7 valandas(-ų), jrusell parašė:

davaj vyraj užeinam :D

Čia ne taspats žmogus kuris stūmė ant projekto? Kaip? Nuomonė pasikeitė?

Savininkas su klaidom rašo baisu, dizainas negražus (bent man), nu ir kas kad turi tą domeną, kad dahuja pinigų išleidot ant hosto ir visų šūdų bet pinigus kišat į nieką. Pasižiūrėsim kiek laikysit šitą kardančiką, spėju gm nei kiek nebus paeditintas nuo dreamtown.lt Eimanto T. edito. Laukiu startuko muhahahahahaha, apie atnaujinimus išvis patyliu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Sutvarkyta klaida su /gps
• /pas > /to || /gaut > /get
• Išiimtas II Savininkas, padaryta vietoj jo pagalbininkas.
• Apribotos pagalbininko komandos.
• Perdaryta, jog lauke galėtumete /persirengti
• Žaidėjas galės nusipirkti transportą iš kito žaidėjo nuo 1000 XP.
• Padaryta pradinis patirties kiekis 0.
• Komanda /eheal nebenuiims pinigų.
• Perdaryta /patikrinti komandą.
• FBI rancher pakeistį į Bullet'us
• Perdarytos /v ir /s komandos
• Sutvarkytas narkotikų sandėlys.
• Įdėjau komanda /isdalinti ir /tpdarbas
• /tpdarbas kainuos 1000

Kai padarei daxuja tai pzda mldc seniukai projektas tikrai kyla (sarkazm iz real), žodžiu sekmės palinkėsiu iš gailesčio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Zaqx parašė:

ŽEMĄ IŠSILAVINIMĄ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gal žemo intelekto lygį? :D

Gėdos nesidaryčiau, ką nori tą ir komentuoja? Negalima kritikos išliet, tik gražius žodelius man reikia sakyt? :D

Čia ne taspats žmogus kuris stūmė ant projekto? Kaip? Nuomonė pasikeitė?

Savininkas su klaidom rašo baisu, dizainas negražus (bent man), nu ir kas kad turi tą domeną, kad dahuja pinigų išleidot ant hosto ir visų šūdų bet pinigus kišat į nieką. Pasižiūrėsim kiek laikysit šitą kardančiką, spėju gm nei kiek nebus paeditintas nuo dreamtown.lt Eimanto T. edito. Laukiu startuko muhahahahahaha, apie atnaujinimus išvis patyliu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• Sutvarkyta klaida su /gps
• /pas > /to || /gaut > /get
• Išiimtas II Savininkas, padaryta vietoj jo pagalbininkas.
• Apribotos pagalbininko komandos.
• Perdaryta, jog lauke galėtumete /persirengti
• Žaidėjas galės nusipirkti transportą iš kito žaidėjo nuo 1000 XP.
• Padaryta pradinis patirties kiekis 0.
• Komanda /eheal nebenuiims pinigų.
• Perdaryta /patikrinti komandą.
• FBI rancher pakeistį į Bullet'us
• Perdarytos /v ir /s komandos
• Sutvarkytas narkotikų sandėlys.
• Įdėjau komanda /isdalinti ir /tpdarbas
• /tpdarbas kainuos 1000

Kai padarei daxuja tai pzda mldc seniukai projektas tikrai kyla (sarkazm iz real), žodžiu sekmės palinkėsiu iš gailesčio.

ė girdi žinai ką, tu gal nebeprakaituok čia kritikuodamas, per tą laiką eik pasidročint tą savo špenčpelį, arba pats kažką pabandyk sukurt, pamatysi, uždarysi savo šūdservį vien tik gavęs kritikos, čia pagirtina kad nors ir savininkas gauna daug kritikos iš jūsų pusės, nepasiduoda, daro atnaujinimus, stopudovai pats turėjai šūdserviuką, viską ką padarei tai pakeitei tekstus ... Čia reikia pagirti kad šio projekto savininkas stengiasi dėl žaidėjų, o dėl rašymo klaidų, tai jos yra smulkios, tavo pranešime radau žymiai daugiau klaidų, negu projekto savininko visuose pranešimuose, taip kad varyk ant pavėsio, nes perkaitai biški  ...

Redaguota , nario jrusell
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), H00ver` parašė:

Tu iš vis patylėk, Eric_Hood 15 metų, savininkas, vaikas.
Toliau, aš jį buvau pasamdęs į savo projektą kaip web'erį ir redtown.lt buvo mano nupirktas domenas bei sugalvotas pavadinimas ir Jis paliko mane ir pavogė, peace!

Šiaip kaip domena registruojį tai pirmiausiai prisiregistruoja prie domreg.lt o jį be tavo sutikimo ir neperegistruosi, jeigu iniacialai tavo tai tu jį gali susigražinti.

Good Luck

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 19 valandas(-ų), H00ver` parašė:

Tu iš vis patylėk, Eric_Hood 15 metų, savininkas, vaikas.
Toliau, aš jį buvau pasamdęs į savo projektą kaip web'erį ir redtown.lt buvo mano nupirktas domenas bei sugalvotas pavadinimas ir Jis paliko mane ir pavogė, peace!

Ką tu nusišneki tu ką tik prisigavai iš pradžių buvo sanfierro ar kaip ten pavadinimas jis niekur kitur nebuvo ir kaip jis per   2 dienas domena pavogė pradėjo dossinti praita foruma tai ir nupirko domena į redtown *Myliu SuperGames.lt* prisigavai tika XDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), jrusell parašė:

ė girdi žinai ką, tu gal nebeprakaituok čia kritikuodamas, per tą laiką eik pasidročint tą savo špenčpelį, arba pats kažką pabandyk sukurt, pamatysi, uždarysi savo šūdservį vien tik gavęs kritikos, čia pagirtina kad nors ir savininkas gauna daug kritikos iš jūsų pusės, nepasiduoda, daro atnaujinimus, stopudovai pats turėjai šūdserviuką, viską ką padarei tai pakeitei tekstus ... Čia reikia pagirti kad šio projekto savininkas stengiasi dėl žaidėjų, o dėl rašymo klaidų, tai jos yra smulkios, tavo pranešime radau žymiai daugiau klaidų, negu projekto savininko visuose pranešimuose, taip kad varyk ant pavėsio, nes perkaitai biški  ...

Perkaitau biški :DDDDDDD. Tu atsigauk avigalvi nuo to samp'o jopapa, šūdserverį. Jo kūriau, bandžiau kažką bet nepaėjo ir uždariau. :D Kažką pisa prota man sampinis, tu taip į akis pasakyk o ne per forumus, "vaikine" mūsų didysis. Stengiasi, daro atnaujinimus. Kai atnaujinimai zjbs,

/pas > /to || /gaut > /get

EIKTU NAX** :DDDDDDDDDDD CMD:pas yra ir pakeiti į to, kai atnaujinimai, gerai ką? Nieko aš nekursiu, nes nepamoina, geriau pažaisiu, ir bus naudos. Ne toks durnas, esu pilno mąstymo. Pasidročinsiu ir ką? Geriau dročinsiu, ne taip kaip tu prieš vyrus rodysi pliką bir*ą. Turėjau šudserveriuką pakeičiau tekstus :DDDDD Aš bent perku skripterį, kuris padarytų darbą už mane (nes pats užsiemu web svetainės darbais) asiliuk. Juokdary, spruk iš čia greičiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2332 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...