Peršokti į turinį

Firminiai rubai. Klausimas

mhhm

Recommended Posts

Sveiki , kulturistai. Facebooke yra daug puslapiu sportineatributika.eu , sporthouse , mokan rubai (nereklama) https://www.facebook.com/SportineAtributika.eu/. 

I┼í kur jie sakosi r┼źbus? Nes nuotraukos yra visu puslapiu tos pa─Źios (modeliai , tipai..) D─Śkingas b┼ź─Źiau jei kas ┼żinot i┼í kur sakosi ir galetumet pasakyt :D

Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Is kinu, rusu, pakistanu ir t.t pvz jie moka 20eur uz kelnias, tu jiems mokesi 35eur :D nes jie pigiau gauna, o siaip pagrindi is aliexpreso prisigaudo :D 

Nuoroda ─» komentar─ů

Esme kad uzejus grynai 1 sekunde i ta puslapi jau galiu pasakyt kad padielkas pardavineja.. ten tie batai ir pan net nera tikri nike ir pan.. pavizdys :

JPWDMIoNRFaW_qpgKn8_Kw.png

sitie vadinasi " roshe runs " ir ant tikru neivienu batu nera pado su tais blyzgiukais.. tai bent mano nuomuone jeigu jau padielkas pardavineja jau geriau nueik pats i ta aliexpressa ir uzsisakyk dar pats sutaupysi koki £20-30.Jeigu nedaugiau.

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 6 valandas(-┼│), Ernestas`` para┼í─Ś:

Esme kad uzejus grynai 1 sekunde i ta puslapi jau galiu pasakyt kad padielkas pardavineja.. ten tie batai ir pan net nera tikri nike ir pan.. pavizdys :

JPWDMIoNRFaW_qpgKn8_Kw.png

sitie vadinasi " roshe runs " ir ant tikru neivienu batu nera pado su tais blyzgiukais.. tai bent mano nuomuone jeigu jau padielkas pardavineja jau geriau nueik pats i ta aliexpressa ir uzsisakyk dar pats sutaupysi koki £20-30.Jeigu nedaugiau.

O i┼ívis u┼ż tokius dalykus galima parei┼íkim─ů ra┼íyti?

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 3 valandas(-┼│), RnP para┼í─Ś:

O i┼ívis u┼ż tokius dalykus galima parei┼íkim─ů ra┼íyti?

kiek zinau ne.. jeigu zinai tokius batus kaip " adidas yeezy"  tai ten ju tiek kopiju nors as ir pats su kopija vaikstau nes neturiu £1000 moket del batu , bet ju pilna kopiju visur internete tai nemanau kad kazkas buna  kad pardavineji tokius dalykus :D tik kad biski juokinga kad kiek uzmaciau 40 euru praso , tokius is aliexpresso esu mates uz 25 svarus.. 

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 3 valandas(-┼│), Gzod para┼í─Ś:

Pri─Źiom tas parei┼íkimas? :D

Pagalvok pats moki kai u┼ż original─ů, gauni fake.

Pn┼í pa┼ż─»stamui buvo, tik jis nesikreip─Ś i policija.

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 7 valandas(-┼│), RnP para┼í─Ś:

Pagalvok pats moki kai u┼ż original─ů, gauni fake.

Pn┼í pa┼ż─»stamui buvo, tik jis nesikreip─Ś i policija.

Surask kur ten para┼íyta, kad 100% originalus parduoda xd kaina tuo at┼żvilgiu nesvarbi vp┼í, gali permok─Śt net u┼ż feik─ů, bet jie deda kainas o tu sprendi pirkti ar ne. juokingas tu man su savo parei┼íkimais. Xd

Nuoroda ─» komentar─ů

Prie┼í 1 valand─ů, liight para┼í─Ś:

Surask kur ten para┼íyta, kad 100% originalus parduoda xd kaina tuo at┼żvilgiu nesvarbi vp┼í, gali permok─Śt net u┼ż feik─ů, bet jie deda kainas o tu sprendi pirkti ar ne. juokingas tu man su savo parei┼íkimais. Xd

Aš tik paklausiau, jmj.

Man tavo logo juokingas, su klaida nicke. 

Redaguota , nario RnP
Nuoroda ─» komentar─ů

Prie┼í 1 valand─ů, RnP para┼í─Ś:

Aš tik paklausiau, jmj.

Man tavo logo juokingas, su klaida nicke. 

logo = logotipas, kur as toki reprezentuoju? nick yra for fun, and it was meant to be with 2 i

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 11 valandas(-┼│), liight para┼í─Ś:

logo = logotipas, kur as toki reprezentuoju? nick yra for fun, and it was meant to be with 2 i

Hmmm u┼żsid─Śj─Ös Superman logotipa, nors nesi nei super, nei man.┬á

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 10 valandas(-┼│), RnP para┼í─Ś:

Hmmm u┼żsid─Śj─Ös Superman logotipa, nors nesi nei super, nei man.┬á

superman zodis vienas, todel nereiktu atskirti i du ;) uztat tu uzsidejes kazkoki zalia padara, nu, bet ir teisingai, tu toks ir esi :D mazas kvailas zalias, kartu ir zvairas.

anw jei i tema tai cia jauciu dropshipping metodu dirba, nu nebent parsisiuncia sau, turi sandeliuose/namuose ir tada issiuncia, kai uzsisako kas, bet uzdeda antkainius nemazus

Redaguota , nario liight
Nuoroda ─» komentar─ů

17 minutes prie┼í, liight para┼í─Ś:

superman zodis vienas, todel nereiktu atskirti i du ;) uztat tu uzsidejes kazkoki zalia padara, nu, bet ir teisingai, tu toks ir esi :D mazas kvailas zalias, kartu ir zvairas.

anw jei i tema tai cia jauciu dropshipping metodu dirba, nu nebent parsisiuncia sau, turi sandeliuose/namuose ir tada issiuncia, kai uzsisako kas, bet uzdeda antkainius nemazus

o is kur jie siunciasi? kokio psl? nes aliexpress nera 

Nuoroda ─» komentar─ů

Dabar, mhhm para┼í─Ś:

siaip tiksliai cia niekas nezinos is kur siunciasi, bet tas aliexpress kaip pavizdys buvo, panasaus tipo int. parduotuvese yra tokiu prekiu, kurios yra gan pigios, todel is ten parsisiuncia ( daznai buna siuntimas nemokamas ), cia uzmeta nemazus antkainius, bet gaunasi vistiek pigiau nei daugely lt parduotuviu :D siaip amazon, aliexpress, nors pigiausia per kinietiskus saitus ar wholesalerius butu eiti

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 1 valand─ů, mhhm para┼í─Ś:

yra aliexpresse.. tik ieskot nemoki. ten reikia kitokius keywordus naudot kaip ieskai, jeigu rasysi " nike " etc tai tu gausi ne tai ka tau reikia.. pavizdys :  https://www.adidas.co.uk/nmd_r2-primeknit-shoes/BY9525.html sitie kainuoja £150  cia kainuoja https://www.dhgate.com/store/product/2017-wholesale-discount-cheap-nmd-runner/394215984.html apie £30 kazkur , ir galiu duot 100% Lietuvoj zmonem yra vapse po*** apie batus niekas nieko tau net nesakytu kad net ir su faikais vaiksciotum...

Nuoroda ─» komentar─ů

Viskas eina is lenku ir turku. Pas juos iprasta schema. Kazkada penktadieni nuvyk i gariunus kai viskas uzdaryta. Pamatysi apie ka kalbu. Yra zmones kurie tuo uzsiema. Jie po pora euru is ju uzsisako to pacio sudo kuri visiems atveza. Tik kainos skirtingos. Zinau ka sneku, nereikia ir kinu jei nori padjobkes kurios isvaizda vos ne 1:1 atrodo.

Nuoroda ─» komentar─ů

prie┼í 5 valandas(-┼│), Ernestas`` para┼í─Ś:

yra aliexpresse.. tik ieskot nemoki. ten reikia kitokius keywordus naudot kaip ieskai, jeigu rasysi " nike " etc tai tu gausi ne tai ka tau reikia.. pavizdys :  https://www.adidas.co.uk/nmd_r2-primeknit-shoes/BY9525.html sitie kainuoja £150  cia kainuoja https://www.dhgate.com/store/product/2017-wholesale-discount-cheap-nmd-runner/394215984.html apie £30 kazkur , ir galiu duot 100% Lietuvoj zmonem yra vapse po*** apie batus niekas nieko tau net nesakytu kad net ir su faikais vaiksciotum...

o joptvajmat kaip islaptinta cia viskas :D

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...