Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar upgradint seną PC, ar geriau viską pakeist?


Arm1nas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2386 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kadangi šioje srityje neesu patyres, tai klausiu jūsų.

Ar verta mano dabartiniame kompiuteryje ką nors keisti, ar motinine bei proca ir kitas dalis keist?

Cpu: Intel Core i3 550 
Ram: 8GB
Vaizdo plokštė: Pavadinimas nebūtinas, nes ji Minecraft ant 20fps tik paveža.

Maitinimo blokas: Kažkoks neseniai pirktas 600W

Jei neapsimoka čia kažką upgradint, kokią motininę pasiūlytumėte bei proca? Motininė būtų neblogai su DDR3. ir kad procas koks i5 būtų ir, kad kaina daugiausiai 300e:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as tavo vietoje pasiimciau pigia nauja/deveta h81/h97/b85 motina ir isideciau i5'a proca deveta tada pirkciau gpu+ psu o sena motina su cpu parsiduociau.

 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-savo-sena-kompiuteri-kuris-buvo-surinktas-30871651.html arba parsiduok motina su cpu ir pirk sita.

bet sakyciau bandyk deretis.

jeigu reiks greitu laiku atsinaujinsi maitbloki, galbut netgi iskart. o del sistemos hardware siame kompe nera bloga, psu neras geras bet patenkinamas-vertetu upgradinti i koki padoresni seasonica.. isidesi savo hdds ir naudosiesi nesukdamas galvos. tereiks veliau aftermarket cooleriuko su ssd ir vento i prieki del airflow. na maitblokis vistiek bus naujinamas vienaip ar kitaip. po metu galbut nauja gpu galesi pasiziurinet jeigu nori.

p.s. maitblokis tiksliai vadinasi manau be quiet pure power L8 630w(12 V rail output'as 564W) su 80+ bronze certificatu. padoru mano nuomone.

taspats maitblokis tik, kad 730w review'as https://www.techpowerup.com/reviews/beQuiet/PurePower_L8_730W/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 9/14/2017 at 21:15, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

as tavo vietoje pasiimciau pigia nauja/deveta h81/h97/b85 motina ir isideciau i5'a proca deveta tada pirkciau gpu+ psu o sena motina su cpu parsiduociau.

 

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-savo-sena-kompiuteri-kuris-buvo-surinktas-30871651.html arba parsiduok motina su cpu ir pirk sita.

bet sakyciau bandyk deretis.

jeigu reiks greitu laiku atsinaujinsi maitbloki, galbut netgi iskart. o del sistemos hardware siame kompe nera bloga, psu neras geras bet patenkinamas-vertetu upgradinti i koki padoresni seasonica.. isidesi savo hdds ir naudosiesi nesukdamas galvos. tereiks veliau aftermarket cooleriuko su ssd ir vento i prieki del airflow. na maitblokis vistiek bus naujinamas vienaip ar kitaip. po metu galbut nauja gpu galesi pasiziurinet jeigu nori.

p.s. maitblokis tiksliai vadinasi manau be quiet pure power L8 630w(12 V rail output'as 564W) su 80+ bronze certificatu. padoru mano nuomone.

taspats maitblokis tik, kad 730w review'as https://www.techpowerup.com/reviews/beQuiet/PurePower_L8_730W/

Aišku, ačiū už info :)

 

On 9/14/2017 at 20:25, faizonas parašė:

O ramai 1 stock'as ar 2 ? - jeigu vienas galėtum į kitą kompą įsidėti.

Šeip nemanau kad apsimoka tau upgradint'i gali tarp skelbimu pažiūrėti iki 300 eurų dėžių tikrai atrasi gera variantą.

Man atrodo kad net ne vienas ir ne du o trys :D Bet jei reiktu tai papildomai ir ramus nupirkt galėčiau. Žinau kad nelabai apsimoka, bet nesinori čia tų kompų pirkinėt, nes man kolkas reik tik cpu ir motinines, dėl kitų dalykų pats jau galiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Arminasss parašė:

Man atrodo kad net ne vienas ir ne du o trys :D Bet jei reiktu tai papildomai ir ramus nupirkt galėčiau. Žinau kad nelabai apsimoka, bet nesinori čia tų kompų pirkinėt, nes man kolkas reik tik cpu ir motinines, dėl kitų dalykų pats jau galiu.

apsimoketu visa kompa pakeisti imant pvz ka pasiuliau. vien todel, kad gausi pakankamai padoru su juo maitbloki. o tas tau galbut sutaupys kelis eurus i ateiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

50 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

apsimoketu visa kompa pakeisti imant pvz ka pasiuliau. vien todel, kad gausi pakankamai padoru su juo maitbloki. o tas tau galbut sutaupys kelis eurus i ateiti.

Na, gal ir taip.

 

50 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

apsimoketu visa kompa pakeisti imant pvz ka pasiuliau. vien todel, kad gausi pakankamai padoru su juo maitbloki. o tas tau galbut sutaupys kelis eurus i ateiti.

O gal kokią vaizdo plokštę už padorią kainą pasiūlytum, kad išveštu tokius game, kaip CS:GO, pubg, Minecraft, ir pnš? Pirma pabandysiu sudėliot kompą o poto pažėsiu kaip ten geriau bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Arminasss parašė:

O gal kokią vaizdo plokštę už padorią kainą pasiūlytum, kad išveštu tokius game, kaip CS:GO, pubg, Minecraft, ir pnš? Pirma pabandysiu sudėliot kompą o poto pažėsiu kaip ten geriau bus.

gtx960 yra senesnis maziau efficient gtx1050-ti ar rx 560 modelis. realiai su ja ir zaisti galesi zaidimus, tai kodel gi nenusipirkus to kompo ir nesukti galvos?

4460+ gtx 960 su 20+mbps upload speed;u ant low 864/1080p gali bf1/bf4 streaminti. zinau ka sakau. man streaminasi su gtx 960 ir i5 4590, taigi :)

@Arminasss perskaityk privacia zinute.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2386 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...