Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas jei neišlaikai 10kl puppo kas būna?


Onetap

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, aš dabar 8-tokas ir man gan greitokai jau bus standartizuoti testai. Mokausi puse velnio, vidurkis mždg 6 po kolkas, aišku kris bet neesmė. Planuoju eit į gimnaziją, bet man su matke tai krč katastrofa. Tai krč kas butu jeigu pvž aš visus kitus standartizuotus išlaikau tik matkes ne? Jau čia *Myliu SuperGames.lt* galiu pamiršt apie gimnazija ar dar ne? :Dd

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Cryx parašė:

Sveiki, aš dabar 8-tokas ir man gan greitokai jau bus standartizuoti testai. Mokausi puse velnio, vidurkis mždg 6 po kolkas, aišku kris bet neesmė. Planuoju eit į gimnaziją, bet man su matke tai krč katastrofa. Tai krč kas butu jeigu pvž aš visus kitus standartizuotus išlaikau tik matkes ne? Jau čia *Myliu SuperGames.lt* galiu pamiršt apie gimnazija ar dar ne? :Dd

Išlaikyti jų, man rodos, nebūtina. Pačiam pasisekė. man jų nebuvo, bet draugas laikė ir jei gerai atsimenu, lietuvių k. ar matematikos net neišlaikė. Dabar vis dar gimnazijoj sėdi, ruošiasi po truputi egzaminam. Bet tavo vietoj, jei jau ant tiek bybį dėjas esi ant mokslų, eičiau į profkę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-10-13 21:47, Cryx parašė:

Sveiki, aš dabar 8-tokas ir man gan greitokai jau bus standartizuoti testai. Mokausi puse velnio, vidurkis mždg 6 po kolkas, aišku kris bet neesmė. Planuoju eit į gimnaziją, bet man su matke tai krč katastrofa. Tai krč kas butu jeigu pvž aš visus kitus standartizuotus išlaikau tik matkes ne? Jau čia *Myliu SuperGames.lt* galiu pamiršt apie gimnazija ar dar ne? :Dd

8 - oje klasėje, visus standartizuotus testus nusirašiau. Pačio vidurkis buvo panašus į tavo, šiek tiek aukštesnis. Nuėjau į gimnaziją (nežinojau kokia kryptį noriu pasirinkti). Matematikos niekad nemokėjau, bet tai nebuvo problema. Tie standartizuoti realiai tai paprastas pažymys į dienyną. Priklauso nuo to į kokią gimnaziją žadi eiti, stiprią ar ne. Kuri žiūrės tavo rezultatus ar aklai priims.

2020-10-13 22:03, Cryx parašė:

drns tu, aš mokaus kiek tik galiu db, kad į gimnaziją patekt, bet sakau su matke man nekažkas, bet su kitom pamokom nrmlj. Btw kodėl visi nuvertina ta profke? Ten vos ne tas pats šuds kaip ir gimnazija, dar plius profesija gauni nu tai blee seni kas per pieva?

 

Tai mokykis tos matematikos. Lankyk pamokas, dirbk per jas. Lankyk konsultacijas, eik pas korepetitorių. Seniau profesinė mokykla būdavo nuvertina, dabar laikai keičiasi. Nevisi supranta, kad ten mokaisi tą patį ką gimnazijoje bei tuo pačiu įgyji specialybę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
30 minutes prieš, gabrielė. parašė:

Sveiki, norėjau paklausti jeigu padarau 10kl pupp matematikos nepatenkinamai turėtų vistiek kokia tarkim Kauno gimnazija priimti ane?

 

pupp - žinių patikrinimas metų gale, pažymį gautą už pupp įrašys į dienyną. pagal pupp parenka kuri mokslų grupė ar kas ten yra pas tave stipresnė, į kokią klasę paskirt tave, nes klasės sudaromos pagal tai (gamtos mokslai, socialiniai mokslai, užsienio kalbos ir kt.), tai jeigu bus 2,3 ar 4 į matematiką, tai factum, kad tavęs nedės į stipresnę matematikos klasę.

taip, tave priims į kažkurią Kauno gimnaziją.

Redaguota , nario Ricci
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Ricci parašė:

pupp - žinių patikrinimas metų gale, pažymį gautą už pupp įrašys į dienyną. pagal pupp parenka kuri mokslų grupė ar kas ten yra pas tave stipresnė, į kokią klasę paskirt tave, nes klasės sudaromos pagal tai (gamtos mokslai, socialiniai mokslai, užsienio kalbos ir kt.), tai jeigu bus 2,3 ar 4 į matematiką, tai factum, kad tavęs nedės į stipresnę matematikos klasę.

taip, tave priims į kažkurią Kauno gimnaziją.

Nu nežinau kaip pas jus gimnazijoje, bet nuo 11 - 12 klasės galėdavai pas mus pasirinkt pats kokį nori lygį ir kas tau aktualu bus ateitį, ką noresi studijuot, kad paprasčiau būtų laikyt egzaminus, del 9-10 tai tikiu, kad ten išrenka tau lygį, pats atėjau į gimnaziją būdamas 11 kl.

Redaguota , nario SpiritizmoSeansas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), SpiritizmoSeansas parašė:

Nu nežinau kaip pas jus gimnazijoje, bet nuo 11 - 12 klasės galėdavai pas mus pasirinkt pats kokį nori lygį ir kas tau aktualu bus ateitį, ką noresi studijuot, kad paprasčiau būtų laikyt egzaminus, del 9-10 tai tikiu, kad ten išrenka tau lygį, pats atėjau į gimnaziją būdamas 11 kl.

factum

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
13 minutes prieš, marenas123 parašė:

Sveiki Kaip dabar viskas pasikeitė nes žinau seniau būdavo išlaikai ar ne tave perkelia 10 klasei ,o dabar kaip nes neišlaikai 10 klasei pz neperkels turesi varyt į profke :(

tai jei 10kl. puppo neišlaikai, mąstai kažką kito nei profesinė mokykla? :D tai kas tada bus per 12kl. egzaminus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Geriausias atvejis tau: Baigi ta 10kl ar ne, eini i profke, rekomenduoju suvirintojus ar mechanikus, statyba/apdaila, jeigu nieko nera kazka link IT puses. Asmeniskai baigiau 10kl (matkes egzas 2:D lt kalba 4), baigiau suvirintojus, dirbu vokieciuose 30val per sav, i menesi gaunu 4k, greitu metu planuoju atsidaryti savo firma. Asmeniskai nematau tolko svaistyti metus moksluose, jeigu neplanuoji buti pvz Chefas ligonineje . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 167 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...