Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Country-Life.lt - šalies gyvenimas prasiseda iš naujo! // SERVERIO STARTAS SPALIO 14 DIENĄ. 19:30 !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 21 valandas(-ų), ~PoFka parašė:

Primena todėl, nes šie mapai ir yra mano.

Visai buvau užmiršęs apie šį projektą, na, bet dabar jau teks ir man užeiti, apžiūrėti kaip tie darbai žiūrisi tarpusavyje ;)

Aš kalbėjau, apie furistu bazė kur cyrexas mapino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-10-14 at 22:26, Šaras / Filibero parašė:

Na, panašu, jog eilinį kartą rezultatas tas pats. Vėl daugeliui žaidėjų eilinis laiko švaistymas, Eligijau, laikas į pensiją. 

Jau seniai, buvo aišku o dar reikėjo eiti į komanda.Nesvarbu, čia gerai kad išėjai iš projekto, jis visada ignoruoja, kartais ir mane bet nesvarbu.

Redaguota , nario Scripting'Game
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Scripting'Game parašė:

Jau seniai, buvo aišku o dar reikėjo eiti į komanda.Bet matai, jeigu nesugebėjo jums aprodyti serverį, tai gal Eligijui, pritrūko pinigų, ant hostingo.Nesvarbu, čia gerai kad išėjai iš projekto, jis visada ignoruoja, kartais ir mane bet nesvarbu.

Pakalbėkim apie tave... Apsiverki, apkaltini kitus, kad čia kažkokias nesąmones daro, o vis dėl to klausinėjau apie projektą, sistemas ir panašius dalykus nes pats nesugebi nieko parodyti per 2 mėn. Sad.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, lucas parašė:

Pakalbėkim apie tave... Apsiverki, apkaltini kitus, kad čia kažkokias nesąmones daro, o vis dėl to klausinėjau apie projektą, sistemas ir panašius dalykus nes pats nesugebi nieko parodyti per 2 mėn. Sad.

Nieko, aš čia apkaltinti nenoriu ir ne vieta, apie mano projektą, kalbėti neturi kur įsilieti, kad iš skypes užblokavau.Sako, nieko nesugebu parodyti, gal kiti darbai nėra viešinami.Tiesiog, atsok nuo manęs, užknisai su savo zyzimais gazdinimais.Kad country-life savininkas dingęs kažkur, tai jau nuomonės išreikšti nebegalima, nedaug trūko iki serverio startavimo, be ką jau padarysi.

Redaguota , nario Scripting'Game
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Scripting'Game parašė:

Nieko, aš čia apkaltinti nenoriu ir ne vieta, apie mano projektą, kalbėti neturi kur įsilieti, kad iš skypes užblokavau.Sako, nieko nesugebu parodyti, gal kiti darbai nėra viešinami.Tiesiog, atsok nuo manęs, užknisai su savo zyzimais gazdinimais.Kad country-life savininkas dingęs kažkur, tai jau nuomonės išreikšti nebegalima, nedaug trūko iki serverio startavimo, be ką jau padarysi.

Aš savo nuomonę irgi išreiškiau apie tave, o tu iškart puoli į ašaras ir žodžius "zyzimais ir gazdinimais" (citata). Juokingas esi, neviešinami darbai... Turbūt, nėra ką viešinti <šypt>. Gaila, bet tavęs skypėj neturėjau - tiesiog palikai pokalbį, o kas įdomiausia, kad visi puikiai žinojo ir žino, kad tu nieko nedarai. Funny and sad.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), lucas parašė:

Aš savo nuomonę irgi išreiškiau apie tave, o tu iškart puoli į ašaras ir žodžius "zyzimais ir gazdinimais" (citata). Juokingas esi, neviešinami darbai... Turbūt, nėra ką viešinti <šypt>. Gaila, bet tavęs skypėj neturėjau - tiesiog palikai pokalbį, o kas įdomiausia, kad visi puikiai žinojo ir žino, kad tu nieko nedarai. Funny and sad.

Kas tie visi, pateik įrodymus ir kodėl tiesiog lendi, su visiškomis nesąmonemis, jei tu nieko apie mane nežinai ir bandai kištis į asmenį gyvenimą, kur taip kiekvienas žmogus nedaro   ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Scripting'Game parašė:

Jau seniai, buvo aišku o dar reikėjo eiti į komanda.Nesvarbu, čia gerai kad išėjai iš projekto, jis visada ignoruoja, kartais ir mane bet nesvarbu.

Na, kalbėjo vienas kitas apie jo praeitus bandymus, tačiau mažai ką žinojau, o viskas iš šono atrodė daug rimčiau, nei iš tikrųjų buvo. Be to, sprendimas buvo priimtas visišku ekspromtu. Vienu ar kitu atveju, nors ir nepasisekė, asmeniškai pats gavau kelis padorius pasiūlymus prisijungti prie padorių projektų, todėl visa šita nesėkminga situacija turi beveik tik teigiamas puses.

Gaila tų, kurie sunkiai įgijo ten pareigas, dirbo prie firmų sistemų arba prie forumo, serverio plėtojimo ir liko ant ledo.

Redaguota , nario Šaras / Filibero
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...