Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Country-Life.lt - šalies gyvenimas prasiseda iš naujo! // SERVERIO STARTAS SPALIO 14 DIENĄ. 19:30 !


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2384 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 14 valandas(-ų), 'familia parašė:

Aš žinau vieną dalyką apie tave kad esi šudas :soka:

tu su manim net kalbejas nesi, tai ka tu gali zinoti apie mane?

 

56 minutes prieš, 'familia parašė:

Eik tu iš čia pakaliku mums nereikia :taika:

tikriausiai ir as pakalikas, visgi isreiskiau savo nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, hEro?lino parašė:

tu su manim net kalbejas nesi, tai ka tu gali zinoti apie mane?

 

tikriausiai ir as pakalikas, visgi isreiskiau savo nuomone

Ne tu nesi pakalikas, jis BigDee pakalikas, man iš oro neigiamus atsiliepimus deda ir moderatoriams viskas pohui ką jis daro 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kennethai, gal metas baigti su tais projektais? apgavinėji pats save ir juk pats žinai kad galiausiai tau pritrūks pinigų ant hosto, sugalvosi kvaila priežastį kodėl projektą uždarai, o po mėnesio kursi naują, nes vėl bus hype. gana tų tavo šūdprojekčių, juk žmonės tikrai kažko tikisi ir laukia iš tavęs, o tu eilini karta visus apipisi ir dingsi. galiu duot 101%, kad tu net nestartuosi o jei startuosi kitą dieną viskas baigsis. net sėkmės linkėt nesinori, nes ir taip aišku kad ji tau nepadės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Rolandas. parašė:

kennethai, gal metas baigti su tais projektais? apgavinėji pats save ir juk pats žinai kad galiausiai tau pritrūks pinigų ant hosto, sugalvosi kvaila priežastį kodėl projektą uždarai, o po mėnesio kursi naują, nes vėl bus hype. gana tų tavo šūdprojekčių, juk žmonės tikrai kažko tikisi ir laukia iš tavęs, o tu eilini karta visus apipisi ir dingsi. galiu duot 101%, kad tu net nestartuosi o jei startuosi kitą dieną viskas baigsis. net sėkmės linkėt nesinori, nes ir taip aišku kad ji tau nepadės.

Žmogau, gali praleisti tai pro akis tiesiog :crazy: . Aš duodu 101% procentą, kad tu klysti su savo nuomone. Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, Rolandas. parašė:

kennethai, gal metas baigti su tais projektais? apgavinėji pats save ir juk pats žinai kad galiausiai tau pritrūks pinigų ant hosto, sugalvosi kvaila priežastį kodėl projektą uždarai, o po mėnesio kursi naują, nes vėl bus hype. gana tų tavo šūdprojekčių, juk žmonės tikrai kažko tikisi ir laukia iš tavęs, o tu eilini karta visus apipisi ir dingsi. galiu duot 101%, kad tu net nestartuosi o jei startuosi kitą dieną viskas baigsis. net sėkmės linkėt nesinori, nes ir taip aišku kad ji tau nepadės.

Pradėkime nuo to, ir baikime taip, kaip paskutinis sakiniai. Nors ir kaip Tu norėsi 101 procentų startuoti, visada viskas tampa 0nuliais. Administracijos pasirinkimas? Gali Tu man Kennethai sakyt ką tik nori, kad verkiu ir kt., kas tavo galvoje, bet kad kodėl nebuvau priimtas į administraciją, gerai - šaunus pasirinkimas, aš palauksiu geriau momento, kaip pasijuoksiu, pasišaipysiu ir suprasi, kodėl kartais geriau nepražiopsoti šiek tiel šiuolaikiškesnio pasiūlymo, o ką siūliau, tai buvo verta ne dB supratingumo lygio, kur projektas turėjo gerą mėnesį, kaip buvo vertas dėmesio, pagal žaidėjus. Žmogus gal ir turi mąstymo, supratimo, bet tik dB lygyje, kur jokių sugebėjimų nereikia. Čia ne drama - matau viziją, kaip darydamas vis daugiau, po truputi žlugsi.

Redaguota , nario Juan/\rroyo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

40 minutes prieš, Juan/\rroyo parašė:

Pradėkime nuo to, ir baikime taip, kaip paskutinis sakiniai. Nors ir kaip Tu norėsi 101 procentų startuoti, visada viskas tampa 0nuliais. Administracijos pasirinkimas? Gali Tu man Kennethai sakyt ką tik nori, kad verkiu ir kt., kas tavo galvoje, bet kad kodėl nebuvau priimtas į administraciją, gerai - šaunus pasirinkimas, aš palauksiu geriau momento, kaip pasijuoksiu, pasišaipysiu ir suprasi, kodėl kartais geriau nepražiopsoti šiek tiel šiuolaikiškesnio pasiūlymo, o ką siūliau, tai buvo verta ne dB supratingumo lygio, kur projektas turėjo gerą mėnesį, kaip buvo vertas dėmesio, pagal žaidėjus. Žmogus gal ir turi mąstymo, supratimo, bet tik dB lygyje, kur jokių sugebėjimų nereikia. Čia ne drama - matau viziją, kaip darydamas vis daugiau, po truputi žlugsi.

Kalbant apie tave, projektas sulauks didesnio nuosmukio, nes esi vien tu komandoje :D nieko asmeniško, senai tave žinau, tik tu nežinai turbūt kas aš esu :D vos tik tau atsibosta tu išeisni iš projekto, arba gavęs pinigus palieki jį, viskas projekte turi būti pagal tave, o jei taip nebus, tu paliksi projektą ir pradėsi heitint :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Mortez parašė:

Kalbant apie tave, projektas sulauks didesnio nuosmukio, nes esi vien tu komandoje :D nieko asmeniško, senai tave žinau, tik tu nežinai turbūt kas aš esu :D vos tik tau atsibosta tu išeisni iš projekto, arba gavęs pinigus palieki jį, viskas projekte turi būti pagal tave, o jei taip nebus, tu paliksi projektą ir pradėsi heitint :D

Who's the fucking this Guy? Nuosmuki Tu, nuoskumi. Kad išpopurelėti, reikia ne tik kalbėti ir rodyti, bet ir daryti, veikti. Ką aš sugėbu, nei matei, nei girdėjai, tai būk ramus dėl to. Jeigu nesupranti, kas yra įkurti gerą, tvirtą ir ištikimą bendruomenę, nuosmukis esi TIK TU, o ne apie mane kalbėk. Pinigų iš SA:MP už darbą neprašydavau pinigų, nes man to nereikia. Tobulėjau dėl savęs. Ką ir turėjau, tai investiciją. Paliksiu ir heitinsiu? Okey Ponas Nuosmūkį kr* valink. SA:MP žaidėjai baisus iš internetinio charakterio, tai įsitikinta ir matoma raudonai, temomis, elgesiu, t.t. 

Redaguota , nario Juan/\rroyo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Juan/\rroyo parašė:

Who's the fucking is this Guy? Nuosmuki Tu, nuoskumi. Kad išpopurelėti, reikia ne tik kalbėti ir rodyti, bet ir daryti, veikti. Ką aš sugėbu, nei matei, nei girdėjai, tai būk ramus dėl to. Jeigu nesupranti, kas yra įkurti gerą, tvirtą ir ištikimą bendruomenę, nuosmukis esi TIK TU, o ne apie mane kalbėk. Pinigų iš SA:MP už darbą neprašydavau pinigų, nes man to nereikia. Tobulėjau dėl savęs. Ką ir turėjau, tai investiciją. Paliksiu ir heitinsiu? Okey Ponas Nuosmūkį kr* valink. SA:MP žaidėjai baisus iš internetinio charakterio, tai įsitikinta ir matoma raudonai, temomis, elgesiu, t.t. 

Sakai baisūs?:D paskaičiuojam kiek pas manes buvo įžeidinėjimų ir kirk pas tavęs :D pažinojau asmenį kuris sumokėjo tau už darbą ir tu dingai. Tavę jau žinau daugiau kaio metus ir pas manęs esi buvęs net 2 kartus projekte (nesvarbu kokiame) tiesiog sakau kaip yra ir tiek :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Mortez parašė:

Sakai baisūs?:D paskaičiuojam kiek pas manes buvo įžeidinėjimų ir kirk pas tavęs :D pažinojau asmenį kuris sumokėjo tau už darbą ir tu dingai. Tavę jau žinau daugiau kaio metus ir pas manęs esi buvęs net 2 kartus projekte (nesvarbu kokiame) tiesiog sakau kaip yra ir tiek :D

Nesikuklinam Ponas, įrodymus ir dramos temas galite pateikti viešai, ačiū už dėmesį. Nepamirškite uždėti neigiamo atsiliepimo ir gyventi laimingai, aišku, jeigu Tu k**, nemeluoji ir nep*si čia proto, s**a

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), Eligijus // parašė:

Žmogau, gali praleisti tai pro akis tiesiog :crazy: . Aš duodu 101% procentą, kad tu klysti su savo nuomone. Peace.

negaliu. šiame forume nuomonę reikšti galima visur, nes tai diskusijų forumas ir uždrausti reikštis gali tik moderatoriai, tačiau šiuo atveju viską rašau į tema, nesikeikiu, todėl įspėjimo negausiu. jei negali priimti kritikos, tai koks tu administratorius? praleisti pro akis? to padaryti neįmanoma, aš noriu kad žmonės suprastų jog net neverta laukti ir tikėtis kažko iš tavo projekto. per daug nešvarus žmogus jau esi, kad tau kažkas pavyktų. prisiminkim ap-life.us.lt ar kokį ten, apsimetei kitu žmogum, nors ir ten buvai tu ir gal to neneigti. pala, o kelinta karta country-life.lt startuoja? 5 koki?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), 'familia parašė:

Eik tu iš čia pakaliku mums nereikia :taika:

Kad BigDee seniau pritariau tai jau pakalikas? xddd Čia lygiai tas pats lyg tave pakaliku vadinčiau, kai esi serverio pagalbininkas, šiek tiek su galva mąstyk prieš komentuodamas, o jei neturi ką, tai neteršk šito serverio temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), SfeKsi parašė:

Kad BigDee seniau pritariau tai jau pakalikas? xddd Čia lygiai tas pats lyg tave pakaliku vadinčiau, kai esi serverio pagalbininkas, šiek tiek su galva mąstyk prieš komentuodamas, o jei neturi ką, tai neteršk šito serverio temos.

Tu pats su galvą mąstyk, šeimininkas (Bigdee) liepė uždėti man neigiama atsiliepimą iš oro o tu kai koks ciucikas taip ir padarei šiaip tai kodėl kaip ... vien pamačius tavo avatarą galimą pasakyti kad toks esi :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, 'familia parašė:

Tu pats su galvą mąstyk, šeimininkas (Bigdee) liepė uždėti man neigiama atsiliepimą iš oro o tu kai koks ciucikas taip ir padarei šiaip tai kodėl kaip ... vien pamačius tavo avatarą galimą pasakyti kad toks esi :taika:

Koks skirtumas kokia pas mane foto? Jog dogus mėgstu nereiškia, kad pats toks esu xdd. Dėl neigiamo atsiliepimo sutinku, tiesiog visi ant tavęs šoko tą dieną, tai kodėl ir man ne? :D Jeis eis nuimsiu, nes dėl dramų viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, SfeKsi parašė:

Koks skirtumas kokia pas mane foto? Jog dogus mėgstu nereiškia, kad pats toks esu xdd. Dėl neigiamo atsiliepimo sutinku, tiesiog visi ant tavęs šoko tą dieną, tai kodėl ir man ne? :D Jeis eis nuimsiu, nes dėl dramų viskas.

debiliškas mąstymas. jei visi, tai ir aš? atsiliepimai yra tam, kad parodytum ar žmogus patikimas ar ne, o ne tam kad jam už kažką keršytum ar dar kaip nors kenktum. tokius dalykus darydamas tik ir parodai savo intelekto lygį. "kur banda, ten ir aš". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Rolandas. parašė:

debiliškas mąstymas. jei visi, tai ir aš? atsiliepimai yra tam, kad parodytum ar žmogus patikimas ar ne, o ne tam kad jam už kažką keršytum ar dar kaip nors kenktum. tokius dalykus darydamas tik ir parodai savo intelekto lygį. "kur banda, ten ir aš". 

O tu toje situacijoje ir dramoje dalyvavai? Realiai prieš maždaug pusę metų tai buvo, galvoji žmonės nesikeičia per tiek laiko? Su tuo bigu jau senai susipykęs esu, kai laukiau projekto apie 2 mėn ir nusprendė uždaryt, dariau ką prašė dėl pareigų, manau aišku dėl ko ir taip. Nardžiau tuo metu tik, kad ilgiau negu daugelis :D

Redaguota , nario SfeKsi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, SfeKsi parašė:

O tu toje situacijoje ir dramoje dalyvavai? Realiai prieš maždaug pusę metų tai buvo, galvoji žmonės nesikeičia per tiek laiko? Su tuo bigu jau senai susipykęs esu, kai laukiau projekto apie 2 mėn ir nusprendė uždaryt, dariau ką prašė dėl pareigų, manau aišku dėl ko ir taip. Nardžiau tuo metu tik, kad ilgiau negu daugelis :D

Puse metų? Atsigauk xD vasaros pradžioje viskas buvo ar net prieš vasara .. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), 'familia parašė:

Puse metų? Atsigauk xD vasaros pradžioje viskas buvo ar net prieš vasara .. :D

Tu žiūriu prie visko sugebi prisipist, vien dėl to nebeteršiu šito serverio temos cituodamas tavo pranešimus, jei nori išsiaiškinti once and for all parašyk į pm - mielai lauksiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2384 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...