Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar verta imti XBOX ONE S?


FUTZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2432 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, SN4KE parašė:

Biudžetas nesvarbu bet geriausia būtų iki 1000e, na žinau čia jau ir naujas PC išeina, o tikslus PSU nebepamenu o dbr kažkur nukišęs atsuktuvą dangčiui dėžės nuimt :\ Ryt pabandysiu gal.

Tu išvis pats apsisprendi ko tu nori ? Iš pradžių xbox one s, po to PC iki 1 k eur :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, Sinkeris456 parašė:

Tu išvis pats apsisprendi ko tu nori ? Iš pradžių xbox one s, po to PC iki 1 k eur :DD

Nu XBOX ONE S, nežinau, dar kai pagalvoju apie tai kad valdymas "man asmeniškai" sunkesnis, nes nevisuose žaidimuose yra auto aim, tai insta death :D 

[edit] o dar kai saudyt megstu irgi nekazka

Redaguota , nario SN4KE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, SN4KE parašė:

Biudžetas nesvarbu bet geriausia būtų iki 1000e, na žinau čia jau ir naujas PC išeina, o tikslus PSU nebepamenu o dbr kažkur nukišęs atsuktuvą dangčiui dėžės nuimt :\ Ryt pabandysiu gal.

Tai gal geriau naują PC ir pasiimk, seną parduok už viena tai dar geresnis išeis :D

3 minutes prieš, Sinkeris456 parašė:

Nu koks skirtumas, vistiek geriau neigu 1080p.

P.S 

 

Same, upscaled 4K.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Tai gal geriau naują PC ir pasiimk, seną parduok už viena tai dar geresnis išeis :D

Same, upscaled 4K.

Na ir kas, bet tu teigei, kad konsolės native 4K veža 30 fps, tai tu bent atsimeni ką tu rašai ?

Redaguota , nario Sinkeris456
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Sinkeris456 parašė:

Na ir kas, bet tu teigei, kad konsolės native 4K veža 60 fps, tai tu bent atsimeni ką tu rašai ?

Kur aš teigiau kad konsolės veža NATIVE 4K 60fps? Nes abu video kuriuos tu parodei yra upscalinti 1080p ir skirtumas tarp native ir upscalled yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Sinkeris456 parašė:

Sumaišiau 30 fps rašei, čia buvo 4 k native, koks tau 1080p, eik jau tu miegot...

Iškur tu ištraukiai 4K Native? Gal pradžiai pasidomėk... Visur rašoma kad Forza Horizon 3, GTA V veikia taip pat kaip ir ant Xbox One tik su keliais grafikos patobulinimais bet tie grafikos patobulinimai nėra 4K... Ir aš niekur nerašiau kad konsolės veža Native 4K 30fps... Ne rimtai, čia aš jau sustosiu nes tos konsolės jau tau galvą žiūrių užšaldė kad jau nebemąstai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, SN4KE parašė:

Na už 300 neatiduočiau :D 520e mokėjau, nei dar senukas jisai nei ką, pirktas 2016 metų lapkritį.

Na deja, PC vertė gana greitai krenta. Bet jei nori daugiau gaut tai tiesiog dalim parduok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Iškur tu ištraukiai 4K Native? Gal pradžiai pasidomėk... Visur rašoma kad Forza Horizon 3, GTA V veikia taip pat kaip ir ant Xbox One tik su keliais grafikos patobulinimais bet tie grafikos patobulinimai nėra 4K... Ir aš niekur nerašiau kad konsolės veža Native 4K 30fps... Ne rimtai, čia aš jau sustosiu nes tos konsolės jau tau galvą žiūrių užšaldė kad jau nebemąstai...

Žodžiu tingiu ieškot tos citatos, FZ3, GTA V, ir k.t žaidimai veža 4k (upscalintas) su hdr 60 fps. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2432 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...