Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokį telefoną patartumet pirkti?


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, taigi vat jeigu viskas pagal planą turėčiau po kurio laiko turėt 170e. ir norisi pirktis kita telefoną. Pradžiai kažkaip kylo mintis apie iPhone 6 (tie kurie sako kad užtiek negausiu, praeikit pro šalį, skelbimuose gerai paieškojus gali gaut užtiek) bet kažkaip mąstau gal yra kitų variantų neblogų už tokia sumą? Žinoma, pradžiai gal mąsčiau pirkt kinietį naują iš Aliexpress bet kažkaip galvoju tingiu laukt aš apie mėnesį kol jis ateis tai galvoju pasiimsiu kokį iš skelbimų. Kokių pasiūlymų turit jūs?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Martin'as parašė:

Tuos Xaomi tai tikrai apsimoka ir nereikės mėnesi, draugeliui per 2sav atėjo. Pats naudoju Asus zenfone 3 kolkas irgi be bėdų jokio lago t.t. (turiu apie 8mėn)

Čia man rodos kaip kam pasiseks su tuo atsiuntimu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, darrel. parašė:

Čia man rodos kaip kam pasiseks su tuo atsiuntimu :D

Pats va dabar siuo momentu galvoju sakytis šį telefona https://www.1a.lt/telefonai_plansetiniai_kompiuteriai/telefonai/mobilieji_telefonai/xiaomi_redmi_note_4_3gb_ram_32gb_black_engru pagal zmoniu review vertas savo kainos tik kad fast charger funkcija nesupportinama.

Redaguota , nario `Turba
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, `Turba parašė:

Už tokia pat suma iš aliexpress galėtum su Helio X20 pasiimt ir 4GB RAM 64GB atminties.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, `Turba parašė:

Nelabai noriu is kinu, be garantiju be nieko, ir taip is paciu kinieciu nesinori sakytis ir laukti ilgai :D

Nu čia tau spręst, bet aš jau geriau tiesa sakant pakentečiau kad gaut geresnį telefoną o dėl garantinio tai ką žinau man kažkaip nebūtinas dalykas nes telefonus saugot moku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, darrel. parašė:

Nu čia tau spręst, bet aš jau geriau tiesa sakant pakentečiau kad gaut geresnį telefoną o dėl garantinio tai ką žinau man kažkaip nebūtinas dalykas nes telefonus saugot moku.

Realiai visko gali is tu kinu tiketis, delto nelabai noriu pinigu prarast, ir tai man nereikia labai galingo telefono, tiesiog kad normaliai veiktu appsai, vistiek zaidimu beveik nezaisiu. Nes mano s3'am kaput jau :D, delto reikia ziuret i nauja instrumenta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, `Turba parašė:

Realiai visko gali is tu kinu tiketis, delto nelabai noriu pinigu prarast, ir tai man nereikia labai galingo telefono, tiesiog kad normaliai veiktu appsai, vistiek zaidimu beveik nezaisiu. Nes mano s3'am kaput jau :D, delto reikia ziuret i nauja instrumenta.

Manau vien šitam forume rastum žmonių kurie užsakynejo iš kinų ir problemų neturėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu patinka dideli telefonai patarčiau Samsung Galaxy Note 4. Taip daug kam jie nepatinka, bet tuo pačiu daug kam ir patinka... Pats turiu veikia puikiai, nestringa. Didelis ekranas asmeniškai man yra tik privalumas, filmus žiūrėt tiesiog pasaka. Vienintelis minusas mano manymu jog prastas Finger Scanneris, reikia braukt o tas nėra patogu na vienu žodžiu, gerai paieškojus už 170 įmanoma surasti :).

Redaguota , nario SauSaS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, SauSaS parašė:

Jeigu patinka dideli telefonai patarčiau Note 4. Taip daug kam jie nepatinka, bet tuo pačiu daug kam ir patinka... Pats turiu veikia puikiai, nestringa. Didelis ekranas asmeniškai man yra tik privalumas, filmus žiūrėt tiesiog pasaka. Vienintelis minusas mano manymu jog prastas Finger Scanneris, reikia braukt o tas nėra patogu na vienu žodžiu, gerai paieškojus už 170 įmanoma surasti :).

Kaip tik jis turetu pasizymet labai geru finger printu :D kamera minusa sudaro realiai man :D

Redaguota , nario `Turba
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, `Turba parašė:

Kaip tik jis turetu pasizymet labai geru finger printu :D kamera minusa sudaro realiai man :D

Pataisiau kad Samsung Galaxy Note 4 :D

Tai reiškia jog ne apie tą kalbėjom, bet vistiek atsakysiu. Telefonas 2014 metų ir jame finger printas tikrai nėra tobulas lyginant su kokiu s6 ir taipogi kamera nėra prasta...

Redaguota , nario SauSaS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, SauSaS parašė:

Pataisiau kad Samsung Galaxy Note 4 :D

Tai reiškia jog ne apie tą kalbėjom, bet vistiek atsakysiu. Telefonas 2014 metų ir jame finger printas tikrai nėra tobulas lyginant su kokiu s6 ir taipogi kamera nėra prasta...

kaip ziurejau kad xiaomis redmi note 4 outperformina samsung s6 :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

42 minutes prieš, SauSaS parašė:

Jeigu patinka dideli telefonai patarčiau Samsung Galaxy Note 4. Taip daug kam jie nepatinka, bet tuo pačiu daug kam ir patinka... Pats turiu veikia puikiai, nestringa. Didelis ekranas asmeniškai man yra tik privalumas, filmus žiūrėt tiesiog pasaka. Vienintelis minusas mano manymu jog prastas Finger Scanneris, reikia braukt o tas nėra patogu na vienu žodžiu, gerai paieškojus už 170 įmanoma surasti :).

Bent jau Samsung tai big no no man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pats iš aliexpress pirkau xiaomi redmi 4x laukiau mėnesį , bet galėjau imt šiek tiek brangiau bet iš Gearbest kur būtų atėja per savaite ar dvi , o šiaip nepatariu imt Iphone nes tu moki daugiau nei puse sumos tik už pavadinima , o va pvz xiaomi nusiperki ir tas telefonas vertas kiekvieno cento ir po metų ar kitų net negaila keisti jo nauju kai tokia kaina ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

48 minutes prieš, *DeMo* parašė:

pats iš aliexpress pirkau xiaomi redmi 4x laukiau mėnesį , bet galėjau imt šiek tiek brangiau bet iš Gearbest kur būtų atėja per savaite ar dvi , o šiaip nepatariu imt Iphone nes tu moki daugiau nei puse sumos tik už pavadinima , o va pvz xiaomi nusiperki ir tas telefonas vertas kiekvieno cento ir po metų ar kitų net negaila keisti jo nauju kai tokia kaina ;)

Esme tame, kad iPhone nereikia keisti po metų. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Лукас parašė:

Pasiimk 5's obuoli ir viskas :)

Pardaviau savo neperseniausiai :D Mažas man ekranas.

prieš 7 valandas(-ų), *DeMo* parašė:

pats iš aliexpress pirkau xiaomi redmi 4x laukiau mėnesį , bet galėjau imt šiek tiek brangiau bet iš Gearbest kur būtų atėja per savaite ar dvi , o šiaip nepatariu imt Iphone nes tu moki daugiau nei puse sumos tik už pavadinima , o va pvz xiaomi nusiperki ir tas telefonas vertas kiekvieno cento ir po metų ar kitų net negaila keisti jo nauju kai tokia kaina ;)

Nežinau kaip tau iš Gearbest greičiau siunčia :D Laikrodį iš ten užsisakiau daugiau nei mėnesį atlaukiau. Ir iPhone keist po metų tikrai nereikia, 5s aturėjau apie metus ir pardaviau vien dėl to kad jį pats sugadinau praktiškai :D

 

Dabar apsistojau ties HTC One M9 (naujas, iš aliexpress :D), LG Nexus 5x (naudotas), LeEco Le Pro 3 Elite (naujas) ir LeEco Le Max 2 (naujas). Ką siūlot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), darrel. parašė:

Pardaviau savo neperseniausiai :D Mažas man ekranas.

Nežinau kaip tau iš Gearbest greičiau siunčia :D Laikrodį iš ten užsisakiau daugiau nei mėnesį atlaukiau. Ir iPhone keist po metų tikrai nereikia, 5s aturėjau apie metus ir pardaviau vien dėl to kad jį pats sugadinau praktiškai :D

 

Dabar apsistojau ties HTC One M9 (naujas, iš aliexpress :D), LG Nexus 5x (naudotas), LeEco Le Pro 3 Elite (naujas) ir LeEco Le Max 2 (naujas). Ką siūlot?

HTC One M9 neimk, nes jo korpuse darant buvo padaryta klaidų tai jis nepatvarkus,plius baterija pakankamai greit senka ir procesorius turintis problemų su perkaitinimu tai striginės.

LG nexus 5x yra neblogas variantas dėl stereo garsiakalbių, bei dažnai gaunamų atnaujinimų.

Dėl LeEco negaliu pakomentuoti, nes neesu susidūręs su jais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2437 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...