Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Alkio sistema nepatikimas (new-santos.lt įkūrėjas Lawless)


Kiyosaki

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1164 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dar toks įspūdis susidaro, kad modifikacijos atnaujinimus kur rašo, tai tiesiog jau senai padaryti. :mucha: Tai tiek!

- Ačiū, kad eilinį kartą jį palaušim ir žlugs kaip visada (vlrg)

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Šetonas parašė:

Aš jau pirmiau rašiau(chat fotkės yra), kad jis, net paprasto textdraw logo nemokėjo įsikelt, rašo, kad va viską susitvarkiau t.y pasidariau global, o tas textdraw buvo sukurtas global'us, kai pasakiau jis man sako, kad primiršęs ir panašiai, nors turi verslą kažką ten mala su kompais, daug šaibu gauna su tėvu :funny:...Ką žinau, tai, Tautvy, nereikia prasidėti su likimo nuskriaustais, tiesiog jeigu žmogus apgaudinėjo ir apgaudinės, nes jis be melo negali išbūti, nei dienos... Dar toks įspūdis susidaro, kad modifikacijos atnaujinimus kur rašo, tai tiesiog jau senai padaryti. :mucha: Tai tiek!

- Ačiū, kad eilinį kartą jį palaušim ir žlugs kaip visada (vlrg)

Gali parašyt, kaip pasidaryti tokį avatar'o dydį kaip tavo ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Haris_Poteris parašė:

Nusivažiavo prižiūrėtojai visai, išreikščiau nuomonė o sutokiomis priežastys ban dėjo, nors nieko vertos tokios priežastys, tik pasirodo kad dar labiau projektas eina žemyn. :D

Z1ypI9E.png

apsiverk dabar, jau užbanino, tai rašai, kad projektas važiuoja žemyn :D beja alkio sistemos serve net nėra

Redaguota , nario Bronzinis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Bronzinis parašė:

apsiverk dabar, jau užbanino, tai rašai, kad projektas važiuoja žemyn :D beja alkio sistemos serve net nėra

prieš 2 valandas(-ų), - David parašė:

http://www2.zippyshare.com/v/wXCNGKDn/file.html 

Paplatinu, kadangi buvau gavęs for free rasit gt rėžimą, tonybet(aka kamuoliukų žaidimą newsantos), gamyklos sistemą, pasiekimų sistemą, alkis. 

Ceu. 

bet sitos yra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Bronzinis parašė:

apsiverk dabar, jau užbanino, tai rašai, kad projektas važiuoja žemyn :D beja alkio sistemos serve net nėra

Ištikimiausias žaidėjas wow lawless ginėjas sveikinu :mucha: alkio sistemos gal nėra, bet kopijų tikrai pardavinėjo beto paplatino kitas sistemas, pvz kamuoliuku kurį naudos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Haris_Poteris parašė:

Ištikimiausias žaidėjas wow lawless ginėjas sveikinu :mucha: alkio sistemos gal nėra, bet kopijų tikrai pardavinėjo beto paplatino kitas sistemas, pvz kamuoliuku kurį naudos

neesu joks gynejas ka tu svaigsti nafik, pats zesiu kas cia veliau bus, bet tokie kaip tu, kurie raso ,,uzbanino jau numatau serverio ateiti'' mane juokina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai iš jo juokas ima, parašai kada pinigai, dar akis drąsko kad jo kantrybę baigsis :D:D , viena dieną rašo pravedė iš SwedBank, kitą dieną parašau, kad negavau tai parašo, kad iš SEB banko vedė, dabar vėl atmažus mėto, kad atsidarys naują sąskaita. Krc, dabar įsitikinau, kad tokie žmonės niekados nesikeičia :) :hi:

Redaguota , nario Elygax
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Elygax parašė:

Man tai iš jo juokas ima, parašai kada pinigai, dar akis drąsko kad jo kantrybę baigsis :D:D , viena dieną rašo pravedė iš SwedBank, kitą dieną parašau, kad negavau tai parašo, kad iš SEB banko vedė, dabar vėl atmažus mėto, kad atsidarys naują sąskaita. Krc, dabar įsitikinau, kad tokie žmonės niekados nesikeičia :) :hi:

Žmogui trukūmas su pinigais, bet kad tiek apscaminti žmonės, man tiesiog truksta žodžių projektas tiek ilgai negyvuos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Haris_Poteris parašė:

Žmogui trukūmas su pinigais, bet kad tiek apscaminti žmonės, man tiesiog truksta žodžių projektas tiek ilgai negyvuos :D

Tai jei trūkumas galėtu tiesia išviesiai pasakyt, o ne sukti čia šūdus, prieš darbus sakė čia *Myliu SuperGames.lt* gaus dideles sumas algos ir t.t. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Konooplyankw parašė:

Gali parašyt, kaip pasidaryti tokį avatar'o dydį kaip tavo ?

atsistoji prieš veidrody, pažiūri, pagalvoji tada paeini kelis žingsnius atgal, pasilenki, gyliai įkvepi ir bėgi visu greičiu kiek tik eina į veidrodį, daužai galvą į sieną, į pc ir visur kur tik eina, daužai sau snukį ir vuolia, turi jo avataro dydį, bandysi? pranešk, lauksiu ;*

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), - David parašė:

http://www2.zippyshare.com/v/wXCNGKDn/file.html 

Paplatinu, kadangi buvau gavęs for free rasit gt rėžimą, tonybet(aka kamuoliukų žaidimą newsantos), gamyklos sistemą, pasiekimų sistemą, alkis. 

Ceu. 

Man dar norėjo parduot šitas sistemas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai Serverio liko 4 dienos pradėjo buvusi teamspeak prižiūrėtojai naikinti visą new-santos teamspeak serveri. Tai kai vakare Mindaugas grižo aš jam pasiūliau padėt teamspeak viską sutvarkyt jisai leido viską padaryt tvarkėm visą teamspeak 2h kol viską gražiai sutvarkėm viską ir po 1h vel buvusiai vyr.administracijos nariai kažkaip vėl gavo Saviniką ir per pusė minutės vėl viską sutvarkė kaip ir nauja be nieko ir visiem uždėjo Savininkus ir visa valdžia užblokavo. Ir aš iškarta susinarvaves parašiau jiems kad nebekursiu nieko jus patys kurkites ir darykit ką norit... ir dabar apie 17h dienos bandau prisijungti prie forumo ir esu užbanintas. Tai jisai pritaikė prie jų bendrininkų Ne mindė aš tiktai nebenorėjau tau nemokamai sukurti vėl išpradžių teamspeak gražinti kad visi ateitu... Tu pats išmok su permission dirbti ir bus geriausia ;) O projektas gyvuos tiktai 2-3 sav, nes vistiek didesnė tikimybe, kad bus paplatintas new-santos Forumo Dizainas, kad Eligijui neatiduoda 60eur ir taipogi bus daug doseriu ir scameriu ;) Ir be to @Lawless Su Gertuvem

Redaguota , nario TheTomukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), hEro?lino parašė:

bet sitos yra :D

Vienas žmogus rašė, kad padėčiau įsikelti tonybet sistemą, bet peržvelgęs kodą, supratau, kad trūksta tam tikrų hook(public), bei global textdraw. Tai išvada, arba Matas apšovė Minde, kad niekas sistemos nepasinaudotų arba Minde prieš dalindamas apšovė ta kuriam davė :D

Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

29 minutes prieš, Šetonas parašė:

Vienas žmogus rašė, kad padėčiau įsikelti tonybet sistemą, bet peržvelgęs kodą, supratau, kad trūksta tam tikrų hook(public), bei global textdraw. Tai išvada, arba Matas apšovė Minde, kad niekas sistemos nepasinaudotų arba Minde prieš dalindamas apšovė ta kuriam davė :D

http://www16.zippyshare.com/v/oZJJeaKQ/file.html 

Textdrawai į šitą gm buvo sudėti (pasiekimų, tonybet ko trūkstą šitam gm turi viskas būt). Čia visas gm kurį editino codemo kai egzistavo vlrg lawlesso ten rasit ir textdraw'ų ( safe zone naujas, daugiau nežinau, nepamenu. ).

Imkit, negaila. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, - David parašė:

http://www16.zippyshare.com/v/oZJJeaKQ/file.html 

Textdrawai į šitą gm buvo sudėti (pasiekimų, tonybet ko trūkstą šitam gm turi viskas būt). Čia visas gm kurį editino codemo kai egzistavo vlrg lawlesso ten rasit ir textdraw'ų ( safe zone naujas, daugiau nežinau, nepamenu. ).

Imkit, negaila. :D

#include "systems/tonybet.pwn"

Turbūt, jog tonybet sistema buvo atskirai jog lengviau jam būtų išsiimti jam :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1164 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...