Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Alkio sistema nepatikimas (new-santos.lt įkūrėjas Lawless)


Kiyosaki

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš nieko nedariau tiesiog Minde man atsiunte foto ,tipo kokią sistemą jis yra padaręs ,ar turi ,ir man vienodai atrodė nežinau iš kur jis gavo vogė/darė man vienodai ,buvo net buvai primiršęs tai ,tad aš čia niekuo dėtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Konooplyankw parašė:

Vadinasi Pablas isiveles i sia istorija. Jus visi esat apgailetini tiek new-santos savininkas tiek pablo ir visi kiti.

Prie ko čia pablas, jam nuotraukos sistemos lawless siuntė o pablos žinojo, tai jam pasakiau kad ne jo sistema gali būti o coDemo bet pablas jokiu reikalų, su new-santos.lt neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia Pablas? Pablui siuntė tik nuotrauaks Lawless, nieko jis dėtas, tai jei tau siūstų nuotrauaks ti jau ri tu būtai įsivėlęs, nu baigim tuos viakų žaidimus Lawless yra kaltas, buvo prisišiūkšlinęs ir liko prisišiūkšlinęs.

Redaguota , nario Aironas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo ir kamuoliukų sistema platinta yra,net pardavinėjama buvo ,neveltui Dexinoz čia,ir nesuprantu žmonių kaip jei dar pas jį būna, Be to keik žinau skolose sėdi Mndaugas Eligijui dar keik teko girdėti 20-60 ar kiek ten eurų taip kad nieko gero,eikit iš ten kol galit nesigaišinkit laiko ,o tau mielas temos  kūrėjau didžiausia pagarba kad bandai atverti tiesą žmonėms

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eligijus dar sakė va pasikeitė Lawless žmogus tipo jau normalus turiu FB :D Bet man jis jau buvo ne jasnas kai žaisdavau SFG-SFGyvenimas ir po jo šposų,tai ir liko toks pats jasnas,ir kaip kiti sako kaip pas jį dar gali būti žmonių,tas pats Mindaugas jau savaitę eina ar daugiau kaip Eligijui skolingas už forumą ir keista kodėl dar jiems nepadarė,nes wtf pas tokius jasnynus net neapsimoka eiti.Pablo maladėc,kad pasitraukė,nes jis ir taip žinojo visus Mindės ir Lawlessus. Cya Peace. (Elyga laikyk kardaną,likai vienas iš normalesnių projekte,sakyčiau štiš iš ten vertingesnis geresnių projektų.)

Redaguota , nario Dzerily
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Dzerily parašė:

Eligijus dar sakė va pasikeitė Lawless žmogus tipo jau normalus turiu FB :D Bet man jis jau buvo ne jasnas kai žaisdavau SFG-SFGyvenimas ir po jo šposų,tai ir liko toks pats jasnas,ir kaip kiti sako kaip pas jį dar gali būti žmonių,tas pats Mindaugas jau savaitę eina ar daugiau kaip Eligijui skolingas už forumą ir keista kodėl dar jiems nepadarė,nes wtf pas tokius jasnynus net neapsimoka eiti.Pablo maladėc,kad pasitraukė,nes jis ir taip žinojo visus Mindės ir Lawlessus. Cya Peace. (Elyga laikyk kardaną,likai vienas iš normalesnių projekte,sakyčiau štiš iš ten vertingesnis geresnių projektų.)

Tai kad nebėra ten ELIGIJAUS  irgi išėjo nes skolos laukia kurios jau 2 savaites niekaip neatiduoda,jau gali laisvai paplatinti dizainą,bei visą kitą parašyti bet nerašo  Eligijus nežinau kodėl,čia jo sprendimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...