Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip būti patraukliam merginom ? Viskas apie merginų kabinimus ir apie meile.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3197 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
prieš 11 valandas(-ų), liight parašė:

Pričiom su panomis sunku šiais laikais, jei tu bijai net užkalbint? :Ddddd nebejuokauk. Juk jei nenorės su tavim bendrauti tai ir atstums. Tu gal ir kitaip atstumi tuos žmones, su kuriais nenori bendrauti, o kiti kitaip, bet esmė tame, jog jeigu taip ir bijosi net užkalbinti, tai kaip tu su jom apskritai žadi bendrauti paskui?

Taip nėra kad nebūčiau susitikes esu susitikes bendraves susipažinęs per interneta bet nieko nesigavo netgi su tom 3 panom :) viena nežino ko pati nori kitai, per prastas..

Redaguota , nario Tony_Gonzalezs
Dabar, Tony_Gonzalezs parašė:

Kiti su viena susitike jau draugauja tai kame reikalas?

Tai gal moka bendrauti geriau, įdomiau. Supranta, kad ne kabinti instantly reikia, o tiesiog draugiški ryšiai pradžiai? Bet jei realiai, tai tu tiek esi susireikšminęs ir žiūri į kitus per daug. Visi esame skirtingi, duočiau įvairių pavyzdžių, bet jie nukryptų nuo temos, todėl patarimas : nežiūrėk į kitus, kaip greit jie ten kabina ir pan., gal jie jau senai pažįstami ar kitokios aplinkybės susidariusios, kurių tu nematai, o koncentruokis į save.

1 minute prieš, liight parašė:

Tai gal moka bendrauti geriau, įdomiau. Supranta, kad ne kabinti instantly reikia, o tiesiog draugiški ryšiai pradžiai? Bet jei realiai, tai tu tiek esi susireikšminęs ir žiūri į kitus per daug. Visi esame skirtingi, duočiau įvairių pavyzdžių, bet jie nukryptų nuo temos, todėl patarimas : nežiūrėk į kitus, kaip greit jie ten kabina ir pan., gal jie jau senai pažįstami ar kitokios aplinkybės susidariusios, kurių tu nematai, o koncentruokis į save.

Tai taip ir yra turbūt, turi kalbos dovaną ir sekasi o panom patinka toki girdejas kurie kalba daug. 

Kažkada panašiai mąsčiau, kai man buvo 14-15 metų, kai tik tik pradėjau gyventi ne tik sėdint po tėvų sparnu ir valgant mamos blynelius, ir neturėjau supratimo apie šį pasaulį, bet dabar.. Tokiam amžiuje aš tiesiog nesuprantu kam taip apsikraut? Negi man vienam nusispjaut? Kaune tuzinas mergų, kurios duoda vos tik su ranka per plaukus prasiėjus ir brangaus viskio į stikliuką įpylus, jeigu tu ant tiek savimi nepasitiki, ant tiek savęs nekenti, tai vakare pro centra su draugeliais pravažiuokit, pasiūlykit mergom į sodą, butą, ar bet kur, pamatysi kiek norinčių bus, įgausi patirties, suprasi kaip visa tai atrodo, suvoksi kokios mergos neturi būti ir kaip tada bendrauti su normaliomis ir viskas, gal 3 draugus taip išauklėjom, buvo visiški tyleniai, apsimyždavo vos tik pro paną praeiti reikėdavo, su šalavom susipažino, prie jų apsiprato, suvokė kad viskas nėra taip baisu, suvokę kaip visa tai atrodo nebebijojo jau paskui kokiam koncerte, klube,kavinėje ar tiesiog gatvėje prie tvarkingų, padorių merginų prieit. Atrodo kad tai viso gyvenimo problema pas tave, kad mergos į tave nežiūri, jeigu tu toks būsi, tai niekada ir nežiūrės,

20 minutes prieš, Tony_Gonzalezs parašė:

Kiti su viena susitike jau draugauja tai kame reikalas? Turi buti ahuenai gražus

Neturi būti achujėnai gražus, tiesiog nebūk paskutinis mulkis ir sudomink ją. Vieną dalyką pastebėjau, kad jaunimui dabar viskas *Myliu SuperGames.lt*, jeigu ką ir supranta, tai tik kaip spardyti futbolo kamuolį, kaip hostinti sampo serverį arba kokią kitą nesąmonė, niekada panos nesudominsi, jeigu neturėsi bendro išprūsimo apie pasaulį, turi žinoti viso po truputį, visose srityse, papasakoti kažką naujo, negirdėto, kad ne visiems yra žinoma ir suprantama, pamatysi pats, kaip jos žvilgsnis pasikeis, jeigu tu sėdėsi ir pasakosi, kaip antradieniais ir ketvirtadieniais eini prie turniko, ar šeštadieniais spardai fūlės kamuolį, tai nieko nebus. Nes tiek pasiklausius tavęs, tiek to moliūgo konooplyankw kažkokio, panašu, kad jūs suprantat tik vieną dalyką,"101 būdų nekęsti savęs".

prieš 3 valandas(-ų), liight parašė:

Ne kad kalba daug, o, kad moka tinkamai kalbėti. Aš apskritai to nesu girdėjęs ^^ Tik tiek, kad panom patinka, kai daug jų klausinėji?

Bet cia grina nesamone kaip turi jos viska klausinet ir t.t. o ji tik i klausimus atsako nei domisi kazko nei ka tas pats  būtų kaip nenoretu bendraut panasiai gaunasi.

prieš 3 valandas(-ų), cCheerSs parašė:

Kažkada panašiai mąsčiau, kai man buvo 14-15 metų, kai tik tik pradėjau gyventi ne tik sėdint po tėvų sparnu ir valgant mamos blynelius, ir neturėjau supratimo apie šį pasaulį, bet dabar.. Tokiam amžiuje aš tiesiog nesuprantu kam taip apsikraut? Negi man vienam nusispjaut? Kaune tuzinas mergų, kurios duoda vos tik su ranka per plaukus prasiėjus ir brangaus viskio į stikliuką įpylus, jeigu tu ant tiek savimi nepasitiki, ant tiek savęs nekenti, tai vakare pro centra su draugeliais pravažiuokit, pasiūlykit mergom į sodą, butą, ar bet kur, pamatysi kiek norinčių bus, įgausi patirties, suprasi kaip visa tai atrodo, suvoksi kokios mergos neturi būti ir kaip tada bendrauti su normaliomis ir viskas, gal 3 draugus taip išauklėjom, buvo visiški tyleniai, apsimyždavo vos tik pro paną praeiti reikėdavo, su šalavom susipažino, prie jų apsiprato, suvokė kad viskas nėra taip baisu, suvokę kaip visa tai atrodo nebebijojo jau paskui kokiam koncerte, klube,kavinėje ar tiesiog gatvėje prie tvarkingų, padorių merginų prieit. Atrodo kad tai viso gyvenimo problema pas tave, kad mergos į tave nežiūri, jeigu tu toks būsi, tai niekada ir nežiūrės,

Neturi būti achujėnai gražus, tiesiog nebūk paskutinis mulkis ir sudomink ją. Vieną dalyką pastebėjau, kad jaunimui dabar viskas *Myliu SuperGames.lt*, jeigu ką ir supranta, tai tik kaip spardyti futbolo kamuolį, kaip hostinti sampo serverį arba kokią kitą nesąmonė, niekada panos nesudominsi, jeigu neturėsi bendro išprūsimo apie pasaulį, turi žinoti viso po truputį, visose srityse, papasakoti kažką naujo, negirdėto, kad ne visiems yra žinoma ir suprantama, pamatysi pats, kaip jos žvilgsnis pasikeis, jeigu tu sėdėsi ir pasakosi, kaip antradieniais ir ketvirtadieniais eini prie turniko, ar šeštadieniais spardai fūlės kamuolį, tai nieko nebus. Nes tiek pasiklausius tavęs, tiek to moliūgo konooplyankw kažkokio, panašu, kad jūs suprantat tik vieną dalyką,"101 būdų nekęsti savęs".

Kaip draugų nebeturiu visi dinge nes jiems dabar nieko nereik is manes, tai grinai is darbo grižti pabuni namie po to eini i lauka pabludyt kad laika ta praleisti pasportuoji ir vakaras ir poto namo. :)

34 minutes prieš, Tony_Gonzalezs parašė:

Bet cia grina nesamone kaip turi jos viska klausinet ir t.t. o ji tik i klausimus atsako nei domisi kazko nei ka tas pats  būtų kaip nenoretu bendraut panasiai gaunasi.

Nu jau kad ant tiek čiūvai subobėję niekad nebūčiau pagalvojęs.. Jeigu sugebėsi sudomint, tai domėsis ji ir pati, visą laiką taip buvo ir niekad niekas nesiskųsdavo, viskas atvirkščiai dabar, gym'e panos kilnoja geležį, bernaitės užsiima joga, Kauno airsofto klube sekmadieni panos kur kas drąsiau ginklus laikė rankose, nei barnaitės, viskas kardinaliai keičiasi, bantukus ant kasyčių užsiriškit dar. 

6 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Nu jau kad ant tiek čiūvai subobėję niekad nebūčiau pagalvojęs.. Jeigu sugebėsi sudomint, tai domėsis ji ir pati, visą laiką taip buvo ir niekad niekas nesiskųsdavo, viskas atvirkščiai dabar, gym'e panos kilnoja geležį, bernaitės užsiima joga, Kauno airsofto klube sekmadieni panos kur kas drąsiau ginklus laikė rankose, nei barnaitės, viskas kardinaliai keičiasi, bantukus ant kasyčių užsiriškit dar. 

betruksta kad dar bernai pradetu laukt kol pacios panos uzkalbins :D:D:D

Prieš 1 valandą, Tony_Gonzalezs parašė:

Kaip draugų nebeturiu visi dinge nes jiems dabar nieko nereik is manes, tai grinai is darbo grižti pabuni namie po to eini i lauka pabludyt kad laika ta praleisti pasportuoji ir vakaras ir poto namo. :)

Ok. Pirma - kokie čia draugai, kurių nėra kai nieko nereikia iš tavęs :D lol, susirask bendraminčių, kurie domisi panašiais dalykais kaip ir tu. Išeini į lauką pabludyt ar pasportuoti? Ir pagrinde kaip tu ten sportuoji man įdomiausia? Pora prisitraukimų ir namo? Geriau eitum į kokią biblioteką, šiek tiek pasidomėtum įvairiais dalykais, pradėtum lankyt salę, bent jau pradėtum jaustis a bit more confident. Lul.

prieš 1 valandą, liight parašė:

Ok. Pirma - kokie čia draugai, kurių nėra kai nieko nereikia iš tavęs :D lol, susirask bendraminčių, kurie domisi panašiais dalykais kaip ir tu. Išeini į lauką pabludyt ar pasportuoti? Ir pagrinde kaip tu ten sportuoji man įdomiausia? Pora prisitraukimų ir namo? Geriau eitum į kokią biblioteką, šiek tiek pasidomėtum įvairiais dalykais, pradėtum lankyt salę, bent jau pradėtum jaustis a bit more confident. Lul.

Lygiagreties, turnikas ir t.t. normalus sportas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3197 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...