Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6312 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar norite Half Life forumo? Jeigu - ne, parašykite kodėl.  

29 balsai

  1. 1. Ar norite Half Life forumo? Jeigu - ne, parašykite kodėl.

    • Ne
      16
    • Taip
      15


Recommended Posts

Svečias

Nenoriu,Half-Life nesamone losiau tai kazko nesamone visi priesai ne tikrai!

-- Papildyta --

Jau geriau CS:S

Nenoriu,Half-Life nesamone losiau tai kazko nesamone visi priesai ne tikrai!

-- Papildyta --

Jau geriau CS:S

Galim ir CS:S sukurti jeigu tik kas nors apsiims įdėti informacijos.

paprastai tai lošiu css, bet nežinočiau ką rašyti ;]

Tai nieko ypatingo nereikia, pradžiai įdėti kelis modus, pluginus, admin packus, pamokas, pagalbos skiltis užsipildys savaime, kai kas nors prašys pagalbos, klausimų ir prašymų skiltis taip pat, serverių irgi, tai lieka įdėti dar skinų, na ir daugiau kaip ir nieko. Manau reikėtų šituo užsiimti, sukuriu naują temą dėl CS:S forumo sukūrimo.

Tokiam sprendimui daugumos nereikia, nes tie kas tame forume nesilankys, tai galės ir neiti į jį, šiuo atveju užtektų ir 1/3 balsų.

Jeigu čia būtų koks klausimas, kuris paliestų visus narius, jiems norit ar nenorint, tai tada jau reikėtų daugiau nei pusę.

-- Papildyta --

Pasiūlymas priimtas, forumas bus kuriamas, kas norit prisidėti pradžioje prie pildymo rašykit čia.

(Pildymas vienkartinis, forumą reikės papildyti tik kol bus atidarytas)

  • Parašė po 2 savaičių...

Noriu prisideti :) + ei gali pakeisk is :

>Del Half life misiju

>Pagalba
>Pamokos

>Mapai
>Map pamokos
>Klausimai apie mapu kurima

>Half life serveriai

i

>Del Half life misiju

>Pagalba
>Pamokos

>Mapai
>Modifikacijos
>Map pamokos
>Klausimai apie mapu kurima

>Half life serveriai

I modifikacijos galima bus deti visokiu HL modu aprasimu , URL kad persiusti , pvz :

BrainBread

Opposing Force

BluseShift

It's nice to be important , but it's more important to be nice .

Do you know who I am? I'm the man who's gonna burn your house down! With the lemons!

76561197996776212.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6312 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...