Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6311 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar norite Half Life forumo? Jeigu - ne, parašykite kodėl.  

29 balsai

  1. 1. Ar norite Half Life forumo? Jeigu - ne, parašykite kodėl.

    • Ne
      16
    • Taip
      15


Recommended Posts

Aisku nereikalingas, man tokie siulimai nerimtai atrodo, tokio ir tokio zaidimo forumus nors apie juos cia nieks nediskutuoja...

pukysxxx tu jei noresi galesi ten neiti pvz kiti zmones nezino kaip pereit misijas man taip buvo bet pasake edwyx ar kaip jis ten ir perrejau

tau gal ir nereikalingas Half Life forumas man reikalingas kur man deti HL sukurtus mapus ??? y CS mapus

jeigu tau nerimtai atrodo tai ir galesi ten nesilankyti

Padedu CS 1.6 Mapperiams.
Jail_Escape 100%  

Mg_Levels 49%

Deathrun_Vyxe 99% (Bugų taisymas)

Guest Paulius

Žiurint ant kokiu half-life dalių būtų diskusijų?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 6311 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...