Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

jusu megstamiausi anegdotai


Saulienis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

na ba,noriu truputi isgirsti jusu megstamiausius anegdotus

todel pradesiu as:

Vienas ukininkas ateina pas kita ukininka ir sako

-Is kur tu gauni tiek daug pieno is vienos karves?

Kitas ukininkas atsako

-Tik itikinejimais,ryte ateinu i tvarta,ir svelniai sakau karvutei-kas siandien pietums-pienas ar jautiena?

:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 9 mėnesių...

Svarstėme projektą. Jonas siūlo naudoti blokinę architektūrą. Petras sako, kad blokai per dideli ir blogai jungiami, viduje daug nereikalingų elementų, be to, neaišku, kokie jų viduje įtrūkimai ir lūžiai. Tvirtina, jog iš blokų stato tik lameriai. Jis nori viską statyti iš plytų, nors tai ilgiau truks. Patį radikaliausią projektą pasiūlė Aleksas. Jis girdėjo, kad Amerikoje populiaru statyti keliasdešimt medinių namukų ir sujungti juos požeminiais koridoriais. Priminėme jam, kad užsakovas prašė būtent dvylikos aukštų namo. Jis nenorėjo sutikti, stumdėsi ir draskėsi, šūkavo, kad užsakovai yra tikri stabdžiai ir jų klauso tik lameriai. Diskutuojant baigėsi alus, nutarėme pratęsti rytoj. : D :D :D :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dovana

Žmona kalbėdamasi su vyru apie dovaną pasakė, kad savo gimtadienio proga norėtų gauti kažką, kas per 4 sekundes įsibėgėtų nuo 0 iki 100.

Ji turėjo omenyje kažką tokio:

Ferrari10.jpg

Bet vyras jai padovanojo visiškai kitka...

regular_bablys.jpg

Apie vyro likimą geriau neklauskit :(

:D :D Patiko +REP

Nepatiko, tai -rep?

Nusipirko kiskis nauja Nokia. Nusprende padurnavot, skambina vilkui. Vilkas atsiliepia ir sako:

-Da?

-*Myliu SuperGames.lt*, - uzrinka kiskis ir meta rageli. Vilkas zinoma susiparina, jam tenka raminamuosius gerti ir t.t.

Kita diena kiskis vel skambina vilkui:

-Ddaa?

-*Myliu SuperGames.lt*! - uzrinka kiskis ir meta rageli.

Visiskai persigasta vilkas, nueina pas meska ir pasakoja:

-Meskute,gudrioji, padek. Man kazkoks debilas jau dvi dienas skambina, as atsiliepiu,sakau ''Da'', tas rekia ''*Myliu SuperGames.lt*'' ir numeta rageli. Ka daryt? Bijau del savo gyvybes.

Meska pagalvoja ir sako:

-O tu, vilke, kita kart tas debilas kai skambins atsiliepes sakyk ne ''Da'', bet ''Alio''.

Vilkas labai apsidziaugia tokiu meskos patarimu ir ramiai nueina miegot. Atsikeles nekantraudamas laukia skambucio. Staiga, suskamba telefonas ir vilkas issisiepes atsiliepia:

-Alio?

-Eta volk?

-Da..

-*Myliu SuperGames.lt*, - uzrinka kiskis ir meta rageli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atejo petriukas pas teveli ir sako:

-Teti, o kaip as atsiradau?

-Na matai sunau mes su tavo mama vienas kita labai mylejom, tai padejom puoda vandens po lova ir nuejom miegoti, o ryte tu jau buvai tame puode atsirades.

Nu, petriukas sumaste, pasikviete Maryte, padejo po lova puoda su vandeniu, ir nuejo abudu miegoti, ryte atsikelia petriukas ziuri- puode tarakonas plaukioja. Ibega visas apsizliumbes pas tevus i kambari Petriukas nesinas tuo tarakonu ir saukia:

-Tevai, uzmusk issigimeli, man kaip tevui ranka nekyla.

Bega briunete, blondine ir juodaplauke nuo zandaru, ziuri trys maisai guli- sulindo i tuos maisus ir tyli. Pasivijo zandrai ziuri trys maisai, pasparde pirma maisa su briunete:

-Miau miau...

-Kate - pagalvojo zandarai ir spardo kita maisa su juodaplauke:

-au au au...

Nu nusprende kad cia suo tame maise, nu pradejo spardyt paskutini maisa su blondine:

-bulves bulves...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sūnus klausia savo vienišos mamos:

- Mama, o kas mano tėtis?

- Senis Šaltis!- piktai atsako mama.

- Kaip tai? - stebisi vaikas.

- Atėjo naktį, paliko dovanėlę ir daugiau jo niekas nematė...

---------------------------------------------------------

Ateina sūnus pas mamą ir klausia:

- Mama, o kas dovanas neša? Kaledų senis?

- Taip, sūnau.

- O kas vaikus atneša? Gandras?

- Na taip, tu teisus.

- O tai kam mes tėtį laikome?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per policijos raciją:

- "Dubysa penkiolika", čia "lapė septyni", Laisvės alėjoj kilo muštynės. Pastiprinimo nereikia - pats pabėgsiu...

Pilname autobuse vyras nesėkmingai bando atžymėti bilietą. Moteris priekyje jo:

- Jaunuoli, jūs jau trys stotelės ant manes gulite, o įkišti negalite!

- Aš gi nekaltas, kad jis susiraukšlėjo!

-Klausimas:

- Kas gali užmušti žmogų - vorą?

Atasakymas:

- Žmogus - tapkė.

:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ateina į klasę Petriukas su ištinusia lūpa. Draugai teiraujasi, kas jam atsitiko.

- Plaukiojom su tėvu valtimi po ežerą, ir man ant lūpos nutūpė vapsva.

- Ir ji tau įkando? - susidomėjo draugai.

- Ne, nespėjo, - papurtė galvą Petriukas, - tėvas ją irklu užmušė.

- Išvardinkite man keturis naminius gyvūnus, - sako mokytoja.

- Šuo ir trys šuniukai, - žvaliai atsako Petriukas.

Petriukas autobuse šniurkščioja nosimi. Viena dama susierzinusi kreipiasi į jį:

- Mano mažasis drauge, ar tu neturi nosinės?

Petriukas su nepasitikėjimu atsako:

- Turiu, ponia. Bet aš jos niekada neskolinu.

Mama - sūnui:

- Kodėl tu šlapias?

- Mes su Petriuku žaidėme šunis.

- ???

- Aš buvau medžiu...

- Petriuk, - klausia mokytojas. – Kodėl dvi dienas nebuvai mokykloje?

- Užvakar mama mano kelnes išskalbė...

- O vakar?

- Vakar einu į mokyklą pro jūsų namą, žiūriu – kelnės džiūsta. Apsisukau ir grįžau namo.

- Vaikai, kas yra egoistas? – klausia mokytojas.

- Egoistas – tai toks žmogus, kuris niekada negalvoja apie mane, - atsako Petriukas.

Mokytojas uždavė mokiniams parašyti rašinėlį apie šunį.

Kitą dieną, patikrinusi namų darbus, paklausė Petriuką su Jonuku, kuris nuo kurio nusirašė.

- Judviejų rašinėliai žodis žodin panašūs,- pasakė.

- Mes nenusirašėme, - atsikalbinėjo Petriukas su Jonuku. – Mudu abu rašėme apie kaimynės Margį.

Vyksta gramatikos pamoka:

Mokytoja prie lentos iškviečia Rūtelę ir sako:

-Parašyk sakinį su žodžiais "mergaitė" ir "miškas".

Rūtelė parašė: "Mergaitė išėjo iš miško"

-Gerai, Rūtele, sėskis, o tu , Petriuk, perdaryk tą sakinį į neigiamą.

"Ne mergaitė išėjo iš miško".

-Ne, Petriuk, negerai, reikia ištaisyti - sako mokytoja.

-Panele mokytoja, šito jau neištaisysi - šitas jau visam gyvenimui...

Mokytojas:

- Vaikai, atsistokite, kas save laikote kvailais!

Po kelių minučių atsistoja Petriukas.

Mokytojas:

- Petriuk, tai tu galvoji, kad esi kvailas?

- Ne... Bet nepatogu, kai jūs vienas stovite...

Mokykloje mokytoja susipažįsta su vaikais:

- Koks tavo vardas?

- Joniukas, mano tėtis lietuvis ir mama lietuvė, reiškia, kad ir aš lietuvis.

- Gerai, o tavo vardas?

- Mano vardas Sara, mano mama žydė ir tėtis žydas, bet aš gimiau Lietuvoje, todėl esu lietuvė.

Čia įsiterpia Petriukas:

- Čia kažkokia nesąmonė, taip negali būti. Štai aš gimiau garaže – tai dabar išeina, kad aš koks nors Zaporožietis!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

eziukas rado granata ir po to eziuko niekas nerado :D:D

nusipirko karta kiskis 2 bilietus i kina ir kviecia zmona zmona eiti negalejo tai kiskis pasieme tuos 2 bilietus ir eina i kina ir susitinka vilka vilkas klausia kur eini kiski tas atsako einu i kina vilkas sako tai gal gali ir mane pasiimti ? kiskis atsako tai,kad tu labai keikiesi vilkas atsako nu as vietoje keiksmazodziu sakysiu geliu pavadinimus kiskis sako gerai ir nuejo abu i kina kiskis atsisedo o vilko vietoje sedi lape vilkas sako ei lape gvazdikinkis is cia lape atsako as tau taip gvazdikinsiuos,kad tu kelnes prirozinsi :D :D :D

viena karta i petriuko mokykla atvaziavo komisija patikrinti kaip vaikai mokosi mokytoja jaudinasi,kad tik nepakviestu petriuko atsakineti nes jis labai keikiasi atejo komisija ir klausia marytes pasakyk zodi is m raides maryte atsako morka gerai sako seskis pakviecia jonuka klausia jo pasakyk zodi is g raides jis atsako grybas gerai sako seskis pakviecia petriuka mokytoja jaudinasi,prakaituoja sako pasakyk zodi is b raides petriukas atsako bezdzione mokytojai is kart pasidaro lengviau ,bet paskui petriukas priduria su dideliais kiau***** :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...