Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikėtų konsultacijos iš suprantančių apie kompiuterius


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, Stuneris parašė:

Jaučiuosi kaip kalbėdamasis su siena. Juk sakiau, kad man nereikia žaidimų kompiuterio... Kam man mesti į balą pinigus dėl kelių valandų žaidimo per savaitgalį? Nejaugi taip sunku perskaityti ką aš rašau ir ko klausiu? Pacituosiu:

Jūs kažkodėl perskaitėt tik antrą dalį, kur klausiau kodėl black flag be lago žaidžiu, o gta 5 lagina ir tada visi kaip turgui pradeda sakyt, kad aš nežinau ko noriu, tai jūs geriau žinot ko aš noriu ir ko man reikia. Kiek dar turėsiu kartotis, kad nereikia man konsolės, neturiu aš tiek laiko, kad negailėčiau investicijos. Kai pirkau šį kompiuterį prieš 6 metus, nebuvo žaidimo, kurio jis neneštu, tada investavau į tai nes daug žaisdavau, nebuvo gaila. Dabar man gaila pinigų, aš nesu tas žmogus, kuris sukiša 3 gabalus eurų į kompiuterį, pasistato 3 monitorius ir žaidžia per paras.

niekas tau net nesake kisti tukstanciu tiesiog upgradinti keleta detaliu jeigu naujo negali isigyti is naudotu tiek nauju detaliu  kad bent jau turetum padoria smooth gaming experience kitiems porai metu.

buvo toks @Rodžeris2007, kuris nusipirko prebuilt nors jam buvo siulyti variantai ir poto galiausiai istaske papildomus 300euru i dalis kai to nebutu nutike ir galiausiai nutiko dar taip, kad jo gpu vienas ventas nustipo(yra galimybe kad "meistrelio" pasiulytas psu ji ir pribaige po maziau nei savaites pc naudojimo).

P.S.

tikrai verta

 

kitas procesorius

 

skirtumas zenklus o warframe beto nepaprastai gerai optimizuotas tiek del high end tiek del mid/lower end pcs.

 o isidejes kokia gtx 1060 galetum zaisti warframe be lago netgi ir ant 4k!!!

kitas pastevbejimas tame video GDDR5 1gb gt 630 o tavoji turbut ddr3 tad dar maziau frames gautum per warframe pats!!!

Redaguota , nario Reklameris1
Redaguota: Sujungti 2 pranešimai į vieną.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

tikrai verta

 

kitas procesorius

 

skirtumas zenklus o warframe beto nepaprastai gerai optimizuotas tiek del high end tiek del mid/lower end pcs.

 o isidejes kokia gtx 1060 galetum zaisti warframe be lago netgi ir ant 4k!!!

Nu blemba aš gi sakau, kad nesiruošiu investuot į tai, man nei kiek neapsimoka, retai žaidžiu. O iki gta 5 man nebuvo žaidimų, kurių būčiau negalėjęs žaist, taip, kad mane labai puikiai tenkino daug metų toks kompiuteris. Ai bet kam aš varginuos, vistiek kita žinutė bus apie tai kaip man reikia titaniumo ir i7.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Stuneris parašė:

Nu blemba aš gi sakau, kad nesiruošiu investuot į tai, man nei kiek neapsimoka, retai žaidžiu. O iki gta 5 man nebuvo žaidimų, kurių būčiau negalėjęs žaist, taip, kad mane labai puikiai tenkino daug metų toks kompiuteris. Ai bet kam aš varginuos, vistiek kita žinutė bus apie tai kaip man reikia titaniumo ir i7.

"neapsimoka" tu nori normaliai pazaisti kanors nors negali leisti 100euru gpu? maitblokio keitimas butinas o del gtaV reiks proco i5 3470 ir taip ar i7 3770 jeghu nori frame dropu netureti tiek. manau , kad nesupranti ka reiskia "the best value for the price in terms of performance for budget-very casual gamers"

tau nieks nesiulo titan'u imti. paprasciausia rx 460 2gb uz 110~-120euru su psu kuris be kainu kritimo butu 100euru o ne 64eurai. poto dar proca kurio galimybes yra islaikyti gtx 1080ti be bottleneck'u sli jungtyje.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

"neapsimoka" tu nori normaliai pazaisti kanors nors negali leisti 100euru gpu? maitblokio keitimas butinas o del gtaV reiks proco i5 3470 ir taip ar i7 3770 jeghu nori frame dropu netureti tiek. manau , kad nesupranti ka reiskia "the best value for the price in terms of performance for budget-very casual gamers"

Kaip ir sakiau, tu vėl sprendi už mane ko man reikia, tu supranti ar ne blemba, kad aš apie gta paklausiau tik dėl įdomumo kodėl jis lagina, o black flagas ne, nors pagal minimumus black flag man netinka, o gta tinka? Aš dar kartą kantriai tau kartoju ir cituoju savo pirmo pranešimo pagrindinę mintį ko aš noriu.
 

Citata

norėčiau sužinoti ką aš dar galiu išspausti iš savo senuko, kaip turėčiau rinktis žaidimus

Man niekaip nedaeina kas tarp šio sakinio tau neaišku?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Stuneris parašė:

Kaip ir sakiau, tu vėl sprendi už mane ko man reikia, tu supranti ar ne blemba, kad aš apie gta paklausiau tik dėl įdomumo kodėl jis lagina, o black flagas ne, nors pagal minimumus black flag man netinka, o gta tinka? Aš dar kartą kantriai tau kartoju ir cituoju savo pirmo pranešimo pagrindinę mintį ko aš noriu.
 

Man niekaip nedaeina kas tarp šio sakinio tau neaišku?

ir ka darysi po dar metu ar pusmecio? jeigu tas black flag'as irgi nustos performinti tarp 25-30fps ant low settings??

ateisi klausdamas ka pirkti?

jeigu jau neveza kompiuteris zaidimu tai neveza nepaaukodamas bent kazkiek pinigu jo atnaujinimu. tau dulbldoras ar haris poteris nemostels burtu lazdele kas sukels frame'us i aukstumas.

vienintelis dalykas kas fps leistu daugiau gauti yra pirkti nauja kompiuteri arba atsinaujinti kai kurias dalis.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ parašė:

ir ka darysi po dar metu ar pusmecio? jeigu tas black flag'as irgi nustos performinti tarp 25-30fps??

ateisi klausdamas ka pirkti?

Aš manau, kad tu esi dar nepilnametis ir tiesiog nesupranti mano situacijos, tiesiog tu nesupranti tokio dalyko kaip žaidimas 1-3 valandos per savaitę ar net mėnesį. Tu nesupranti kaip man gali neapsimokėti investuoti į gerą kainos ir kokybės santykį, bet man neapsimoka, nes darbui aš neišnaudoju ir savo laptopo su pentiumu, o žaidžiu labai retai kai norisi atsijungti nuo visko ir truputi atsipalaiduoti. Paskaičiuokim matematiškai Vidutiniškai žaidžiu 5 valandas per mėnesį, po 2 metų būsiu išžaidęs tik 120 valandų, o manau bus žaidimai sukurti tokie, kad net ir paboostintas vargiai vilks, taigi dėl suknistų 120 valandų malonumo būsiu sukišęs kelis šimtus eurų... KAM? Grįštu prie to, kad tu greičiausiai esi nepilnametis ir turi daug laiko žaidimams ir tai darai kasdien, kad ir po kokias 3-5 valandas imkim (tikiu, kad dabar vasara beveik visą dieną pražaidi), taigi imkim vidutiniškai 150 valandų per mėnesį (tai jau daugiau nei aš per 2 metus), taigi po 2 metų malonumu susidarys vidutiniškai 3600 valandų, tavo situacijoj taip, kaip tai gali neapsimokėt, tikrai apsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Stuneris parašė:

Aš manau, kad tu esi dar nepilnametis ir tiesiog nesupranti mano situacijos, tiesiog tu nesupranti tokio dalyko kaip žaidimas 1-3 valandos per savaitę ar net mėnesį. Tu nesupranti kaip man gali neapsimokėti investuoti į gerą kainos ir kokybės santykį, bet man neapsimoka, nes darbui aš neišnaudoju ir savo laptopo su pentiumu, o žaidžiu labai retai kai norisi atsijungti nuo visko ir truputi atsipalaiduoti. Paskaičiuokim matematiškai Vidutiniškai žaidžiu 5 valandas per mėnesį, po 2 metų būsiu išžaidęs tik 120 valandų, o manau bus žaidimai sukurti tokie, kad net ir paboostintas vargiai vilks, taigi dėl suknistų 120 valandų malonumo būsiu sukišęs kelis šimtus eurų... KAM? Grįštu prie to, kad tu greičiausiai esi nepilnametis ir turi daug laiko žaidimams ir tai darai kasdien, kad ir po kokias 3-5 valandas imkim (tikiu, kad dabar vasara beveik visą dieną pražaidi), taigi imkim vidutiniškai 150 valandų per mėnesį (tai jau daugiau nei aš per 2 metus), taigi po 2 metų malonumu susidarys vidutiniškai 3600 valandų, tavo situacijoj taip, kaip tai gali neapsimokėt, tikrai apsimoka.

keistas dalykas, kad klausineji apie amziu esu pilnametis, tiesiog matau tu pats nesupranti ka turiu omenyje-su tokia gpu tu gali pamirsti apie siandienini gaminga. kompiuterio ilgam nenusipirksi. software'as optimizuojamas naujai geleziai tiek zaidimams tiek darbui su grafiniu dizainu ir t.t.

 microsoft'as isleido patch'a kuris turi problemu su bsod'ais tiek su game performance "nukirpinejimu"-man nutiko taip, kad bsodus ir os/game crash mete. kitiems dviems zmonems blue screen bsod'ai kompiuterio ir taip pat vienam is tu dvieju zmoniu kompiuteris kartu bsodino kol to patcho funkcijos neisjunge.

jeigu tau kazkas netinka del mano pasiulymo tai ieskok kitu zaidimu arba isvis nieko nezaisk. bet nenustebk jeigu kada nors pastebesi kad netgi ir taspats zaidimas ims ir nustos performinti ka dare priestai vien todel, kad nvdia experience overlay patch'as "nukarpe" frames ne patys driveriai.

----

o del darbo, man siandien, rytoj ir poryt iki popietes laisva, o tada i naktine turiu varyti. as vakar vakare 9a valanda vakaro grizau namo po dieniniu. galetum isvis nesneketi ko nezinai, o amzius sitame forume mazai reiskia. pagarbos negausi uz amziu nepagaudamas kampo elementariems dalykams. minimali pagarba bus visuose thread'uose bet, asmeniskai jos neturesi. cia lyginai taspats kas ir darbe, bus tokiu kurie nores tave pazeminti is smeizti nes nekes. kiti gali ir gerbt arba nerupes jiems isvis nes su tavim nesusiduria.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nori pažaisti gta 5 ant šito pc,variantai kaip gali taip padaryti neiššvaistes pinigu,tai švariai persiinstaliuoti operacine sistema,isirašyti draiverius,tik nesirašyk nvidia experience,išsijungti visas nereikalingas windows funkcijas,kitaip tariant optimizuoti operacine,tada atsisiusti gta 5 ir low spec moda gta 5,tada atsisiusk msi afterburner ir per ji truputeli paspartink vaizdo korta ir galesi dar pasimegauti zaidimu..

Nuorodos:

Lowspec mod

MSI afterburner ,Core clock:900,MemoryClock:1850

Windows Optimizacija

Redaguota , nario Šelmiux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Šelmiux parašė:

Jeigu nori pažaisti gta 5 ant šito pc,variantai kaip gali taip padaryti neiššvaistes pinigu,tai švariai persiinstaliuoti operacine sistema,isirašyti draiverius,tik nesirašyk nvidia experience,išsijungti visas nereikalingas windows funkcijas,kitaip tariant optimizuoti operacine,tada atsisiusti gta 5 ir low spec moda gta 5,tada atsisiusk msi afterburner ir per ji truputeli paspartink vaizdo korta ir galesi dar pasimegauti zaidimu..

Manau šiek tiek sudėtinga su modais, nes pas mane steam versija. Visi mano žaidimai legalųs, niekada nemėgau piratinių, nes jie dažnai crashina dėl visokių š.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Stuneris parašė:

Manau šiek tiek sudėtinga su modais, nes pas mane steam versija. Visi mano žaidimai legalųs, niekada nemėgau piratinių, nes jie dažnai crashina dėl visokių š.

Na kiek žinau ,lowspec modas veikia ir ant steam,iš msi afterburnerio po overclocko gausi papildomai ~15% vaizdo plokštės našumo. O jeigu dar optimizuosies windowsus tai turetu pakankamai stabiliai veikt nes turetu atlaisveti ramo.. Pirma pabandyk optimizuotis windowsus ir su msi afterburner paoverclockink vaizdo plokste.. 

Optimizacija Win7

Redaguota , nario Šelmiux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Šelmiux parašė:

Jeigu nori pažaisti gta 5 ant šito pc,variantai kaip gali taip padaryti neiššvaistes pinigu,tai švariai persiinstaliuoti operacine sistema,isirašyti draiverius,tik nesirašyk nvidia experience,išsijungti visas nereikalingas windows funkcijas,kitaip tariant optimizuoti operacine,tada atsisiusti gta 5 ir low spec moda gta 5,tada atsisiusk msi afterburner ir per ji truputeli paspartink vaizdo korta ir galesi dar pasimegauti zaidimu..

Nuorodos:

Lowspec mod

MSI afterburner ,Core clock:900,MemoryClock:1850

Windows Optimizacija

ddr3 nera ddr5 korta. net jeigu isjungs jam tai nepades daug. ta gpu vargu ar isvis turi gtx 8800 performance kuri buvo viena is top dogs pries ~1metu. kad ir ka jis bandytu daryti tai nekeicia fakto jog jo gpu neskirta heavy gamingui. ir apskritai ji negali buti vadinama "gaming" gpu vien del jos performance verte uz tai ka ji pasiulo. cia taspats kas gt 1030 ar rx 550 kuri po metu tokioje pacioje situacijoje bus arba kaip kokia gtx 745. ddr3 OEM prebuilt'u korta tiesiogiai nvidia pagaminta.

siuo atveju msi afterburner'is naudos neteiks. jo kortai net ir padarius +200 core clock inc su ~+400memory clocku performance varganus 5fps prides ar netgi maziau. viskas cia del memory type priklauso. beto gpu naudoja lyg ir 48nm architectura ant ddr3 memory type gpu kas netgi ir tuos 2gb vram pavercia juoku. butu kokia gtx 650 ar 560/570 ar r7 360/hd7770/7850 tada kita kalba.

brangesnes gpu nesisekimui nusprogsta ar kitaip sugenda. taciau pacio zemiausio lygio tiesiog nustoja performinti o tokiu gedimas toks mazas kad net ir del sito aspekto casual;'ai ju vengia.

Edit papildomas: 

@Stuneris kaip cia yra, kad turi pinigu nusipirkti zaidimams kurie kainuoja per 40 euru  o paciai kompiuterio geleziai atsinaujinti kad tuos zaidimus gerai veztu ranka nekyla ypac gpu, kuri kainuoja iki 130euru? pinigus metai ir tiek(nekeicia fakto kad jie tavo). cia taspats kas nusipirkti ferrari su VAZ 21033 varikliu kuris buvo naudotas 1970uju lada serijos sovietmecio ziguliukuose.

Redaguota , nario ϟღ◎кε✝♄1ṧ-Ṕ☾Ṕ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2465 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...