Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Alkaidas parašė:

Žinau ta dalyką kad už tiesa visi pyksta kaip ir tu pyksti už tiesa nereikia čia la la la visi žino koks tu per žmogus tau galvoj tik ką apgauti ir iš kur gauti eurus :D  Mažiau tu apgaudinėk okei? Ir įdomu dėl ko bijojai tada kai iš policijos tau skambino raga pakelti jeigu tu toks kietas esi :D

Kada man kas kas skambino ka tu cia dabar triohlinies ? Man kazkaip net neidomu ka tu dabar cia svaigstis :D as visiskai nepykstu man yra giliai pohui ant tokiu zmoniu kaip tu kurie yra kiausu kiausai ir tik temoka sudus rasyt kur pats apipises dvigubai tai tu geriau patylek nes tuoj as apie tave kaip priviesinsiu info tai galesi vel kurtis 20 atskiru vartotoju ;) mindeika laisvas ar man dar hygui parasyt kad apsireikstu kaip ji apipisai su skriptinimu ? didysis projektu kurrjau su menesine pasalpa is darbo birzos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Alkaidas parašė:

Žinau ta dalyką kad už tiesa visi pyksta kaip ir tu pyksti už tiesa nereikia čia la la la visi žino koks tu per žmogus tau galvoj tik ką apgauti ir iš kur gauti eurus :D  Mažiau tu apgaudinėk okei? Ir įdomu dėl ko bijojai tada kai iš policijos tau skambino raga pakelti jeigu tu toks kietas esi :D

Ten net nemano acc ir mano vardas net ne Mindaugas :DDD, ką tu čia spanskti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...