Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 3 valandas(-ų), whynot ♥ parašė:

Oj bet žinok niekam neskolingas :o Ir nesu vagis, kuris parduoda ir po to susigrąžina ;) Abu jasni tiek tu tiek mantas

Niekam neskolingas. :D Žmonės man rašo, kad vieniems netgi dvigubai esi prižadėjas gražint ir sumos jau siekia triženklius skaičius, iš kur pas maladzeką pinigai, ilgai mokykloj nevalgyt turėsi kad gražint

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
3 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

Niekam neskolingas. :D Žmonės man rašo, kad vieniems netgi dvigubai esi prižadėjas gražint ir sumos jau siekia triženklius skaičius, iš kur pas maladzeką pinigai, ilgai mokykloj nevalgyt turėsi kad gražint

Na, tai prašyčiau pateikti, kam esu skolingas o ne čia pievas man rašynėt ;) Na, daug ko tu nežinai apie mano pinigus malalietkini papirosai.

Redaguota , nario whynot ♥
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, whynot ♥ parašė:

Na, tai prašyčiau pateikti, kam esu skolingas o ne čia pievas man rašynėt ;) Na, daug ko tu nežinai apie mano pinigus malalietkini papirosai.

Parašyk į skype, pateiksiu asmeniškai nes gal žmonės nenori viešai rodytis. ;) Atrašyk į skype, gi sakei nori susimatyt labai, ko neparašai į facebooką? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Zolq parašė:

Tuoj jūs gerkles vienas kitam perkasit... Tas tą padarė tas tą , tai aiškinkitės privačiai.

 

Tai pat@Šarūnas V. kaip mačiau domena buvai nuscaminęs ar ką ten?

Kam reikia tas žino realia situaciją, perrašyto domeno nuscamint neimanomą. O kiekvienam aiškintis neprivalau kodėl jis pas mane, nepagalvojot kad domenas ne pas mane, galbūt tik hostingas mano? ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

37 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

Niekam neskolingas. :D Žmonės man rašo, kad vieniems netgi dvigubai esi prižadėjas gražint ir sumos jau siekia triženklius skaičius, iš kur pas maladzeką pinigai, ilgai mokykloj nevalgyt turėsi kad gražint

Tu ant tiek esi žlugęs pacanas kad geriau nusišaut su durų rankena. 

 

Varyk toliau pardavinėti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

Kam reikia tas žino realia situaciją, perrašyto domeno nuscamint neimanomą. O kiekvienam aiškintis neprivalau kodėl jis pas mane, nepagalvojot kad domenas ne pas mane, galbūt tik hostingas mano? ;)

Balvonu balvonas, su savo hamiška roža :D Gimęs vagiu, teisinguoliu netapsi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-07-13 at 23:54, whynot ♥ parašė:

Balvonu balvonas, su savo hamiška roža :D Gimęs vagiu, teisinguoliu netapsi ;)

Aišku kad nepatikimas neteisėtai r-mg domeną pasiėmė.

O apie atnaujinimus krc nesakyk kad vartu tekstas iš san-andreas paimtas kopijuotojau :D

http://sunside.lt/index.php?/topic/3591-serverio-versijos-atnaujinimas-sunsidelt-016-bugfix/?view=getlastpost

Tegul cheat sistema patobulina nes dabar eikit laisvai cytinkite yra kur nededa kickus :D

Redaguota , nario Haris_Poteris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Alkaidas parašė:

Prašom 

 

ka tu cia dar metai mindeika tu *Plaunu butelius* atsirado jisai patikimas ten isvis net ne mano acc ka tu sneki :D kiek tu apipises  visus tiek mane tiek kitu dauguma tai tu geriau sikna sedek suraukes. o cia teist visi gali nezinodami visos situacijos ir tiesiog daugiau smeizimo matau nei dar kazko.

Redaguota , nario Lawless
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Lawless parašė:

ka tu cia dar metai mindeika tu *Plaunu butelius* atsirado jisai patikimas ten isvis net ne mano acc ka tu sneki :D kiek tu apipises  visus tiek mane tiek kitu dauguma tai tu geriau sikna sedek suraukes. o cia teist visi gali nezinodami visos situacijos ir tiesiog daugiau smeizimo matau nei dar kazko.

Žinau ta dalyką kad už tiesa visi pyksta kaip ir tu pyksti už tiesa nereikia čia la la la visi žino koks tu per žmogus tau galvoj tik ką apgauti ir iš kur gauti eurus :D  Mažiau tu apgaudinėk okei? Ir įdomu dėl ko bijojai tada kai iš policijos tau skambino raga pakelti jeigu tu toks kietas esi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...