Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3294 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tikrai rimtą projektą buvo užsukęs šis žmogus. Pats žaidžiau ir užėmiau g. moderatoriaus pareigas, projektas gyvavo gan ilgą laiką, todėl tikrai galiu teigti, jog šis žmogus patikimas ir jeigu ieškote į ką nors investuoti kas susiję su sa-mp, tai investuokit į jo projektą, nes tikrai nenusivilsite. :)

+REP Šarai.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1

Su SUPERGAMES.lt nuo 2012 m. Vasario 15 d.

 

20 minutes prieš, MrGytis parašė:

Tikrai rimtą projektą buvo užsukęs šis žmogus. Pats žaidžiau ir užėmiau g. moderatoriaus pareigas, projektas gyvavo gan ilgą laiką, todėl tikrai galiu teigti, jog šis žmogus patikimas ir jeigu ieškote į ką nors investuoti kas susiję su sa-mp, tai investuokit į jo projektą, nes tikrai nenusivilsite. :)

+REP Šarai.

Pasistengsim šį kartą padaryt viska dar geriau. ;)

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
prieš 2 valandas(-ų), Tomas 神 parašė:

:DDD kai nebeturi ką atsakyt tai ir šaudai pievas. Klemo video apie jūsų "serveri" parodė koks čia yra trash

Jeigu "trash" tai atsisėdi ant klyno ir sėdi ramus. ;)

 

prieš 2 valandas(-ų), Dr. Arnas parašė:

1980: "in 2020 we will have flying cars"

2017: "ieškomas remėjas sa-mp serveriui" 

 

realiai koks tolkas bekurti kažką ant sa-mp atsipeikėkit, money waste'as

sampa žaidžia ir žais kol neatsiras kas jį pakeis, rask tokio tipo online gameplay, yra gta 4,5 bet jie su online neprasimuša, o sampas toks dalykas kuriame gali veikt viską, šaudyk, gaudyk, dirbk ir panašiai ;)

  • Neigiamai 1
6 minutes prieš, Šarūnas V. parašė:

sampa žaidžia ir žais kol neatsiras kas jį pakeis, rask tokio tipo online gameplay, yra gta 4,5 bet jie su online neprasimuša, o sampas toks dalykas kuriame gali veikt viską, šaudyk, gaudyk, dirbk ir panašiai ;)

taip, daryk ką nori, bet nebus įdomu be žmonių, o palygink kiek žaidėjų buvo prieš keletą metų ir dabar, community mažėja tai gl surast žmones

prieš 3 valandas(-ų), Šarūnas V. parašė:

Jeigu "trash" tai atsisėdi ant klyno ir sėdi ramus. ;)

 

sampa žaidžia ir žais kol neatsiras kas jį pakeis, rask tokio tipo online gameplay, yra gta 4,5 bet jie su online neprasimuša, o sampas toks dalykas kuriame gali veikt viską, šaudyk, gaudyk, dirbk ir panašiai ;)

Kokiu online vaikas, yra multiplayer.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3294 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...