Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Prison-Wars.lt | 1.10/1.11.2 versija | PVP | PRISON/WARS | ECONOMY


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2078 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jei rimtai tai serveriui dar daug ko trūksta. Pabandysiu viską išaiškinti. Stay with me boys.  Nesitikėkite, kad jums bučiuosiu šikną, nes žadu kalbėti ką galvojų ir be jokių užuolankų.

 

Pradėkime nuo gerosios dalies. Serverio pati idėja yra tiesiog brilliant - visiškai pakeičia tai, kaip įsivaizduojame prison serverį. + Tos misijos hunteriams ir bosas mineriams ir sunki ekonomika yra tiesiog liux. Jei ši idėja būtų vystoma dar labiau, tai išeitu puikus produktas, tačiau serverio administracija tingi arba nesugeba susėsti ir dirbti prie šio projekto, kas priveda prie serverio stagnation ir possibly - mirties. Žaidžiu jau 2 dienas ir pastebėjau jog serverio administracija nieko nesiims kol nebus žaidėjų arba žmogaus, kuris motyvuos komandą, kad ir kaip kvailai tai skambėtų. 

 

Pirmas dalykas - sušiktos klaidos, kurios trugdo serverio veiklai. Nu bliamba dabar yra 2k17, nu padarykit tą alpha testavimą, susirinkit kelis žmones, kurie pažaistų savaitę, dvi ir tik tada, kai ištaisysit visas klaidas, tik tada, kai serveris bus švarus atidarykite jį. Kaip pavyzdys - žaidžiu serveryje ir iš oro pradeda kickinti mane serveris, užbanina, arba kai bandai teleportuotis į spawn tave gražina atgal, iš oro gauni damage kai bėgi arba nusiteleportavęs kur nors atsirandi stebuklingai po žeme. Kas per idiotai norėtų žaisti serveryje, kuriame pilną klaidų, aš jau nekalbu apie tuos, kurie jau nusipirko paslaugas. 

Antra - rasių (taip aš vadinsiu hunterius ir minerius) nelygybė. Pastoviai klausiate, o kodėl tiek daug serveryje minerių ir tik vienas ar du hunteriai ? Atsakymas paprastas. Žmonės ne durni, jie jaučia, kai kas nors yra lengviau ir labiau OP. Minecraft'e žmonės didžiąją dalį praleidžia ieškodami resursų. Tai yra pirmas dalykas, kuris turėju šauti jums į galvą, kuriant šį serverį. Tai kaip padaryti, kad žmonės žaistų tiek vienoje rasėje, tiek kitoje ? Į šį klausymą yra daug atsakymų, reikia tik pagalvoti. Pavyzdžiui :

1. Priversti žmones rinktis hunterius - jei minerių yra daugiau negu hunterių, tai žmonės turėtų tuoj pat būti perkelti pas hunterius, kad būtų lygus skaičius žaidėjų. Daugiau žaidėjų = aikštės užgrobimas neribotam laikui. Daugiau žmonių = didesnė itemų pasiūla ir paklausa, žmonės stipresni ir turi daugiau turto.

2. Pridėti veiklos hunteriams. Mano nuomone tai pats lengviausias būdas ir be jokios prievartos. Nu pridėkite kelis bosus ar dar kokias nors misijas pvz : pagaminti X lankų arba pagaminti X kardų, nužudyti X Ender darkonų ir t.t. 

3. Ne toks skausmingas. Sutartis su nauju žaidėju. Pavyzdžiui : prisijungia naujas žaidėjas ir jis gauna du pasirinkimus.

a ) Pasirinkti miner rasę.

b ) Pasirinkti hunterių rasę ir gauti papildomų bonusų kaip member kelioms dienoms, pinigų boost, perkėlimas į aukštesnį rangą ar kažkoks tai daigtų rinkinys. 

Tačiau jei žaidėjui nepatiks būti hunteriu - jis turės galimybe pakeisti rasę.

Tai tik keli būdai sumažinti nelygybę žaidime.

 

Trečias dalykas, tai neužbaigtas spawn - taip, sakysite taigi siūliau tau Nemix prisijungti prie komandos, užbaigti tai, ką pradėjai, o tu atsisakei ir dabar verkšleni, kad spawn neužbaigtas ir atrodo kaip pavyzdys : modernus pastatų kompleksas prie kurio stovi šiukšlynas ir dar čigonų taboras. Pasakysiu atvirai - Aš nematau jūsų noro ir motyvacijos kurti šį projektą. Pirmą kartą, kai atidarėte šį serverį mačiau, kad nesate pasiruošę. Mačiau, kad nieko neišmanote apie šiuolaikinius serverius ir kaip jie išpopulerėja, kaip jie vystosi ir ko reikia, kad pritrauktum žmones. Jūs tik sėdite ir dėjuojate kaip čia rasti žmonių, kurie žais serveryje, gal turi pažystamų daugų, kurie žaistų serveryje ir panašiai... Sėdėdami ir nesiimdami veiksmų nieko nepasieksite. Užsibaigs serveris kaip ir pirmą kartą. Aš šį serverį matau kaip vasarinį hobį. Jūs sėdite visą vasarą, bandote išperėti kažkokį tais auksinį kiaušinį tačiau nepavyksta ir atėjus vasaros pabaigai ar anksčiau serveris užsidaro ir vėl tas pats per tą patį, kol pamatai, kad tau jau 18 ar 19 - tu jau pabaigei mokyklą ir reikia pradėti savo gyvenimą. Tiek laiko nueina vėjais. 

Yra dvi išeitys - arba pirkti builderį arba visą komandą arba parodyti, kad esate pasiryžę investuoti laiko, pinigų ir begalės valandų darbo ties serverio plėtra ir kūrimu. Tik tada prisijungsiu prie jūsų, nes man pabodo, kad mano darbas nueina šuniui ant uodegos. Jūs net neįsivaizduojate kiek aš praleidau laiko ir pinigų visokiuose serveriuose, kuriuos tuo metu laikiau patikimais ir gerais, o dabar pavadinčiau šūdserviais.

 

Kitas dalykas, tai baimė kišti į serveri binigus. Jei jau kuri serverį, tai pasiruošk išleisti ne vieną šimtą eurų ( jei jau tikrai žadi kurti gerą serverį). Be išorinės pagalbos ir be jokios reklamos jūs paprasčiausiai neiškilsite. Per giliai įleistos didžiųjų serverių šaknys į šią žemę. Tai lyg džišnglėse - norint augti, reikia prasiskinti kelią ir nuversti tuos, kurie užstoja kelią šviesai t.y žaidėjams sužinoti apie jūsų serverį. 

Ir galiausiai, tai  jums trūksta ryžto ir motyvacijos. Nežinau, gal eikite pažiūrėti kokių motivational video ar dar ko nors. Neturiu ko pridurti.

 

Dabar pakalbėkime apie idėjas, kurias turiu sukaupęs savo galvoje. 

 

1. Kaip ir rašiau pačiame žaidime, tai bosų pridėjimas hunteriams. Tai galėtų būti Ender Dragon, Wither, Giant Slime ir t.t Galima išties daug ką sukurti naudojantis tais pačiais free pluginais ir komandomis. 

2. Sargybiniai. Nežinau kodėl kalėjime nėra sargybinių. Per didelės sienos, kad žmonės galėtų pabėgti ? 

3. Kitos dimensijos ?  Hello ?  Pragaras, End, tai kas yra už pragaro bedrock lubų viršuje ? Gal net custom dimensijos ? Fkin hell man.

4. Laisvė ? Sakykim užsikeli iki X rango ir ką tada daryti ? Tu jau esi afigenas kalėjimo baronas. Turi bitches and stuff. Tau visi sasalina birkana ir prašo pinigų ir kito stuff sniff* sniff*, tačiau tau visa tai atsibosta. Kas tada ? Ogi žaidėjas leavina serverį ir niekada nebegryžta. Aišku tai galima priskirti prie 3 idėjos t.y naujos dimensijos, bet galima nebūtinai siųsti šį žmogų į kitas dimensijas. Čia jau jums galvoti.

5.  Fkin paslaugų plėtra. Juk serveris turi iš kažko gyventi ? Naujos kasyklos, nauji blokai, nauji turtai, nauji šarvai. Tai prisidėtų prie ekonomikos plėtros ir jos sunkinimo. Nori naujų šarvų ? Numesk man limoną ir deal. 

6. Cosmetics. Manau nereikia daug čia šnekėti. Manau visi esame žaidę cs:go, league of legends ir kitą Š.

7. Hardcore mode. Zombiai kerta 2x daugiau žalos, kasyklose lava, traps ir kitas Š. Kodėl gi ne ?

8. Tops. Kas daugiausiai iškirto tam tikrų mobų ar bendrai mobų ? Kas surado daugiausiai deimantų ? Tai sukels konkurenciją ir pavyda, bet tai kur ir yra tikrasis minecraft. Noras būti geriausiu. Noras parodyti kas čia bosas. Savaitiniai topai, mėnesiniai topai, metiniai topai, galima net prizus suteikti top 1, 2, 3 žaidėjams ar net daugiau.

9. Gaujos ir grupuotės. 

10. Muštynės, riaušės ( na jei nebus sargybiniu tai su šituo nepaeis and I mean nepaeis, nes bus skerdynės)

11. Nauji kamerų tipai išrinktiesiems. Didesni kambariai, gal net įrengti ir išdekoruoti.

12. Konkursai ir eventai. 

13. Bendras abiejų rasių boso žudymas.

ir t.t.t.t.t.t.t.t.t..t.t.t.t.t. Galiu dar kokį šimtą idėjų išvardinti, bet paliksiu tiek. Jei norėsite mano pagalbos žinote kur ieškoti. Taip pat esu atviras ir kitiems serveriams. ^^

 

Tikiuosi labai nepyksite ir neužbaninsite manęs :)

 

Miriau rašydamas šį tekstą ir praradau savo dmd setą.... But I'll be fine.

 

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-06-08 at 14:56, Dr. Arnas parašė:

apie ką šneki, serveris puikiai dirba

Nuo kada tu šitam projekte?

Į temą:

Projektas nepasikeitė beveik niekuo nuo praeito žlugimo. Kiek jau projektas gyvuoja nesimato jokių atnaujinimų kiek beateinu vis dar tas pats. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2078 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...