Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Far Cry 5 Official Announce Trailer


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2553 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, MrSonnet parašė:

pirmiau Outlast 2 su tikėjimu sužaidė, krikščionių b-sh*t all over the game.

Dabar ir fc5 tas pats sūdas. Geez, bent trailer gerai atrodo.

Joa,kai pamačius tuos kryžius ir bažnyčias, kaip tik prisiminiau nesenai baigta žaist Outlast 2 :D
Manau reikės imt šita žaidimą, nes atrodo išties neblogai. Per E3 turėtu daugiau parodyt manau apie patį žaidimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, .Aleksas. parašė:

Joa,kai pamačius tuos kryžius ir bažnyčias, kaip tik prisiminiau nesenai baigta žaist Outlast 2 :D
Manau reikės imt šita žaidimą, nes atrodo išties neblogai. Per E3 turėtu daugiau parodyt manau apie patį žaidimą

Aš nors ir ant šaibų sėdžiu, vstk neperku žaidimų kurie tik su story ir be pay2win metodo, sutaupau nemažai pinigų. O žinant fc naujausią žaidimą, jo kainą siekt vien gali ~60 svarų

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, MrSonnet parašė:

Aš nors ir ant šaibų sėdžiu, vstk neperku žaidimų kurie tik su story ir be pay2win metodo, sutaupau nemažai pinigų. O žinant fc naujausią žaidimą, jo kainą siekt vien gali ~60 svarų

Aš tai jau išėjau iš to, kad pirataut, man maloniau legaliai viska turėt ir žaist, bet aišku reikės gal palaukt akcijos ir pažiūrėt ar verta tikrai pirkt. O kaina steame taip ar taip bus kažkur apie 60eur pradžiai.
P.S Tu kartais ne tas su kuriuo gta žaidžiau ir kuris banana gavo ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 23 valandas(-ų), .Aleksas. parašė:

Aš tai jau išėjau iš to, kad pirataut, man maloniau legaliai viska turėt ir žaist, bet aišku reikės gal palaukt akcijos ir pažiūrėt ar verta tikrai pirkt. O kaina steame taip ar taip bus kažkur apie 60eur pradžiai.
P.S Tu kartais ne tas su kuriuo gta žaidžiau ir kuris banana gavo ? :D

Bet tai gta 5 turi mp gera, ne tik story + nemokami dlc. Tokiu zaidimu turetu but daugiau, db nusiperki zaidima, kas kelis men ateina dlc kurie kainuoja papildomai dar po 5-10svaru. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, MrSonnet parašė:

Bet tai gta 5 turi mp gera, ne tik story + nemokami dlc. Tokiu zaidimu turetu but daugiau, db nusiperki zaidima, kas kelis men ateina dlc kurie kainuoja papildomai dar po 5-10svaru. 

nemokami dlc todel kad mp turi microstransactions.kol vaikai perka shark cards tol ir nemokami dlc eina.rockstar tikrai ne is geros sirdies nemokama turini dalina

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, finiti parašė:

nemokami dlc todel kad mp turi microstransactions.kol vaikai perka shark cards tol ir nemokami dlc eina.rockstar tikrai ne is geros sirdies nemokama turini dalina

O dėl to, kad nemokamą turinį dalina, tai atsiranda daugiau tokiu kurie perka žaidimą. Tad visur pinigai plaukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 27/05/2017 at 20:12, Konooplyankw parašė:

Tai *Myliu SuperGames.lt* negali padaryt, kad atvaziuoja i sala atostogaut ir turi isgelbet draugus? O koks prieso vardas? Turit informacijos apie presininka. Koks jis. Ir panasiai. 

Mes tau ką blmb ? Ubisoft gal dirbam? Gal nori dar paklausinėt apie nauji assassin's creed ? xD
Vos tik neseniai pasirodė trailer, o tas jau klausinėja nesąmoniu :D Nesupyk, bet iš tavo komentaro sprendžiu, kad tau kažkur turėtu but apie 10-12metų.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), .Aleksas. parašė:

Mes tau ką blmb ? Ubisoft gal dirbam? Gal nori dar paklausinėt apie nauji assassin's creed ? xD
Vos tik neseniai pasirodė trailer, o tas jau klausinėja nesąmoniu :D Nesupyk, bet iš tavo komentaro sprendžiu, kad tau kažkur turėtu but apie 10-12metų.

Spėju tiek ir yra, vien iš to rašymo, kad tipo "galetu padaryt atvarai i sala ir gelbeji draugus". xdddd

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2553 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...