Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas asmuo kuris parašytu 2x sistemas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki ieškomas asmuo kuris parašytu 2x sistemas, t.y verslų ir namų, jos turėtu būti pilnai dinaminės, saugojimas mysql kad eitu sukurti namą ar verslą serveryje ir ten kelias tarkim namų, verslų unikalias funkcijas, jas reikėtų rašyti ant TEXTDRAW, jį mes duosime o taip po ogi manau ant TEXTDRAW net lengviau bus kurti.

Prašyčiau nerašyti asmenims kurie neturi darbo pvz arba nėra žinomi.

Kodėl pats nerašau šių sistemų?:

Nerašau jų todėl kad nesu labai pažengęs, užsiimu TEXTDRAW kodavimu, mysql moku padaryti kad išsaugotų alkį ar dar kokį dalykėli, šiaip kol kas dar nemėginau, bet manau ateitį reikės išmokti ir tikrai išmoksiu, bet kadangi mums tu sistemų reikia skubiai tai mes jas ir perkame.

Mūsų mokama suma:

Mokame MAX iki 30-40 eur.

Susisiekimas su mumis:

Susisiekimas tik į PM čia forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Lukez parašė:

Ar verta leisti pinigus ant samp'o ? Tuos pinigus kažkur investuoti galėtum, ir paskiau dvigubai atsipirktų :D

Kiekvienam skirtingai atrodo. Jam gal verta, kitiem gal ne, koks skirtumas, neskaičiuok svetimų pinigų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 6 valandas(-ų), Lukez parašė:

Ar verta leisti pinigus ant samp'o ? Tuos pinigus kažkur investuoti galėtum, ir paskiau dvigubai atsipirktų :D

A koks tava reikals ?...

Kur tu čia dvigubai pasidarai taip greit be rizikos papasakok man. Aš žinau kas samp'e 100e investaves pasidaro 1000e, gal ir tu 10x sugebėsi ?

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Expert* parašė:

A koks tava reikals ?...

Kur tu čia dvigubai pasidarai taip greit be rizikos papasakok man. Aš žinau kas samp'e 100e investaves pasidaro 1000e, gal ir tu 10x sugebėsi ?

Iš 40€  150€ pasidaryčiau tikrai :) Nepasakoju niekam, ieškokitės patys informacijos :D

Gaila paskiau jūsų bus man, dar su policija reikalų turėsit :D

Redaguota , nario Lukez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Lukez parašė:

Iš 40€  150€ pasidaryčiau tikrai :) Nepasakoju niekam, ieškokitės patys informacijos :D

Gaila paskiau jūsų bus man, dar su policija reikalų turėsit :D

teorija visada liks teorija, kaip ir sake expert be rizikos - neimanoma ,o sampas yra didele rizika, jei paeina - is tu 40e tu trisdesimt kartu daugiau gali gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...