Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas projektas


TerZer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, Garnet parašė:

Galbūt reikia žengti žingsnį ir bandyti kurti real life serverį? Su namais ir pnš, galbūt angliškų ir yra tokių serverių bet Lietuvos rinkoje tikrai tokių nėra. :) 

Real life gali kurti tik sa-mp'e. Minecrafte galima būtų, bet man tai kvailokai atrodo :/

48 minutes prieš, Dr. Arnas parašė:

Ne, nereikia.

On Topic: Embankment.

Plačiau, nes nežinau nieko apie tai. :)
 

45 minutes prieš, alch0bako parašė:

Minecraft-RP?

Buvau sukūręs, nepaėjo, nes per daug sunku ir naujoviška. Žmonės nesupranta ką daryti.

 

Norėtųsi, kad būtų žaidimas be pabaigos. Na kaip pavyzdys: Factions/raid serveris - statai bazę, apvagi kitų žmonių bazes, tavo kažkas apvagia ir susprogdina ir vėl per naujo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 12/04/2017 at 15:07, TerZer parašė:

Norėtųsi kažko naujo ir nematyto, o ne tokie paprasti.

 

50 minutes prieš, TerZer parašė:

... Na kaip pavyzdys: Factions/raid serveris - statai bazę, apvagi kitų žmonių bazes, tavo kažkas apvagia ir susprogdina ir vėl per naujo.

Nematau nieko unikalaus, panašu jog prieštarauji pats sau.

O kalbant apie forced roleplay serverius - jei seki uždaras bendruomenes, Lietuvoje yra buvę pora sėkmingų minecraft rp serverių. Tiesa ta jog rp domisi vyresnė auditorija, todėl tokio tipo serveriui reikia išskirtinio organizuotumo ir patirties.

 

Redaguota , nario Šiaurinis Vėjas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Šiaurinis Vėjas parašė:

 

Nematau nieko unikalaus, panašu jog prieštarauji pats sau.

O kalbant apie forced roleplay serverius - jei seki uždaras bendruomenes, Lietuvoje yra buvę pora sėkmingų minecraft rp serverių. Tiesa ta jog rp domisi vyresnė auditorija, todėl tokio tipo serveriui reikia išskirtinio organizuotumo ir patirties.

 

O tu skaitai ką rašau? Čia pavyzdys buvo žaidimo be pabaigos. Aš nenoriu rpg serverio, nes jis turi pabaigą. Kiek bedarysi tų questų, vistiek pasibaigs žaidimas.. Kadangi aš kuriu įskiepius, aš ir noriu kažką naujo sukurti, naują gamemode, o ne paprastą survival/pvp serverį. :D

 

Beje norėjau pasigooglinti apie tavo tą forced roleplay.. Hmmm... Pats pasižiūrėk :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), TerZer parašė:

O tu skaitai ką rašau? Čia pavyzdys buvo žaidimo be pabaigos. Aš nenoriu rpg serverio, nes jis turi pabaigą. Kiek bedarysi tų questų, vistiek pasibaigs žaidimas.. Kadangi aš kuriu įskiepius, aš ir noriu kažką naujo sukurti, naują gamemode, o ne paprastą survival/pvp serverį. :D

 

Beje norėjau pasigooglinti apie tavo tą forced roleplay.. Hmmm... Pats pasižiūrėk :D

Taip, be pabaigos, bet tai jau nebūtų unikalu.

Turbūt ne apie tą patį rp kalbėjom, nes turėjau omeny priverstinį roleplay su /me ir /do komandomis. O ką išmeta Google, matau dabar :lol: Tiesiog patikslink savo paiešką pridėjęs raides SAMP. Paskaityk ir LSRP rezultatą, kuriame yra tema apie tai, kokie standartai keliami pildantiems žaidėjams.

Redaguota , nario Šiaurinis Vėjas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Šiaurinis Vėjas parašė:

Taip, be pabaigos, bet tai jau nebūtų unikalu.

Turbūt ne apie tą patį rp kalbėjom, nes turėjau omeny priverstinį roleplay su /me ir /do komandomis. O ką išmeta Google, matau dabar :lol: Tiesiog patikslink savo paiešką pridėjęs raides SAMP. Paskaityk ir LSRP rezultatą, kuriame yra tema apie tai, kokie standartai keliami pildantiems žaidėjams.

Nebūtų unikalu jei būtų žaidimas be pabaigos? Čia tu jau nusišnekėjai... Minecraft'as tau ne samp'as, bet galvoju gal kažką tokio daryti kaip buvo miners.lt serveris labai senai, bet tik savaip idėją perdaryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, TerZer parašė:

Nebūtų unikalu jei būtų žaidimas be pabaigos? Čia tu jau nusišnekėjai... Minecraft'as tau ne samp'as, bet galvoju gal kažką tokio daryti kaip buvo miners.lt serveris labai senai, bet tik savaip idėją perdaryti.

Factions/raid serveris yra ne unikalus. Atrodo turėtų būti aišku apie ką mano pranešimų serija, bet pasirodo turiu užbėgti už akių su papildomu žodeliu. O kad forced roleplay Minecrafte negalima padaryti, tai nusišnekėjai pats. Kaip jau sakiau, yra buvęs ne vienas serveris, padarytas tų pačių SAMP žaidėjų.

Panašu jog mūsų žodžio unikalus supratimas kiek kitoks. Vis dėlto linkiu sėkmės jeigu kažką kursi, palaikau tavo norą sukurti kitokį serverį.

Redaguota , nario Šiaurinis Vėjas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Šiaurinis Vėjas parašė:

Factions/raid serveris yra ne unikalus. Atrodo turėtų būti aišku apie ką mano pranešimų serija, bet pasirodo turiu užbėgti už akių su papildomu žodeliu. O kad forced roleplay Minecrafte negalima padaryti, tai nusišnekėjai pats. Kaip jau sakiau, yra buvęs ne vienas serveris, padarytas tų pačių SAMP žaidėjų.

Panašu jog mūsų žodžio unikalus supratimas kiek kitoks. Vis dėlto linkiu sėkmės jeigu kažką kursi, palaikau tavo norą sukurti kitokį serverį.

Prisikabinai su tuo fc/raid.. Sakau, kad norėčiau kažkokį role play serveriuką tuomet sukurti, kur kariaus rasės tarpusavyje, galbūt? Nežinau.

 

34 minutes prieš, Mančius. parašė:

Mažai esu matęs Town serverių (Kaimelius)

 

Lietuvoj apskritai jų lyg ir nėra.

 

Netraukia tie towny serveriai. Yra jų užsienyje, nieko naujo.

6 minutes prieš, Mantas.T parašė:

Unikali įdėja užsienyje bei Lietuvoje: Minescape, pavizdys iš Runescape tik pačiame Minecraft žaidime.

Simučioko idėjos nekopijuosiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 4/14/2017 at 01:27, TerZer parašė:

Real life gali kurti tik sa-mp'e. Minecrafte galima būtų, bet man tai kvailokai atrodo :/

Plačiau, nes nežinau nieko apie tai. :)
 

Buvau sukūręs, nepaėjo, nes per daug sunku ir naujoviška. Žmonės nesupranta ką daryti.

 

Norėtųsi, kad būtų žaidimas be pabaigos. Na kaip pavyzdys: Factions/raid serveris - statai bazę, apvagi kitų žmonių bazes, tavo kažkas apvagia ir susprogdina ir vėl per naujo.

 

dvi komandos (atskirtos), duotos 10 minučių, atsirandi be nieko, per 10 min susirenki daiktus aišku dropai būtų kokie 3x dmd kažkas tokio ir smelt greitesnis bbž, gali pasistatyt house ir t.t po 10 min dingsta siena skirianti komandas ir visi eina fightint ir kuri komanda iškapoja visus ta ir laimi, mapo resetas ir repeat.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...