Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"Kaby Lake" kartos procesoriai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2597 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, noriu paklausti dėl šios kartos procesorių, ar jie palaiko "Windows 7" , Windows 8 bei 8.1" Operacines sistemas?

Internete radau vaizdo įrašą jog įrašė "Windows 8.1" Operacinę sistemą, bet ar nebūtų taip, jog po kažkiek laiko "Windows update" padarytų priverstinį atnaujinimą į "Windows 10"?

Bei galbūt yra vartotojų kurie turi šios kartos procesorių (nėra skirtumo ar tai i3, i5, i7), ar jums pavyko įsidiegti "Windows 7" ir ar veikia be jokių problemų, jokių klaidų ir pan..

Ačiū iš anksto už atsakymus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galimai veiks, bet ateity gali būti taip, kad atsiras problemų, nes Microsoft'as žada blokuoti atnaujinimus tiems čipams. Dėl to, sistema galimai taps nestabili ir nesaugi. Gali plačiau paskaityti Fossbytes puslapyje. Aš siūlau diegti Windows 10 ir prie jos priprasti, nes Windows 7/8.1 laukia Windows XP ir kitų senų operacinių sistemų likimas. Be to, aš nematau prasmės, kodėl iš vis nori naudoti Windows 8.1 su kreiva grafine vartotojo sąsaja. Juk Windows 10 turi žymiai priimtinesnę grafinę vartotojo sąsają desktop'iniams kompiuteriams.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Galimai veiks, bet ateity gali būti taip, kad atsiras problemų, nes Microsoft'as žada blokuoti atnaujinimus tiems čipams. Dėl to, sistema galimai taps nestabili ir nesaugi. Gali plačiau paskaityti Fossbytes puslapyje. Aš siūlau diegti Windows 10 ir prie jos priprasti, nes Windows 7/8.1 laukia Windows XP ir kitų senų operacinių sistemų likimas. Be to, aš nematau prasmės, kodėl iš vis nori naudoti Windows 8.1 su kreiva grafine vartotojo sąsaja. Juk Windows 10 turi žymiai priimtinesnę grafinę vartotojo sąsają desktop'iniams kompiuteriams.

Nežinau kame bėda, bet man tik įsirašius windows 10 jau iškart prasideda problemos - chromas lagina,  kai rašiausi gal 60% kartų flickerindavo monikas ir daug kitų problemų. Tik 8.1 įsirašau, viskas čiki. (just saying), kalbėjęs su meistrais, tai sakė ale kaikurios gtx kortos nelabai sutinka draugauti, atėjus naujiems win10 updeitams.

Redaguota , nario saintexoo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2597 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...