Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.Mc-Life.LT - RPG # MiniGame


kalpokas#

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2632 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

 

4b33a84a7b8e4317a6dc910a2a6dd466931.jpg

Serverio Informacija

Serverio Ip Adresas: play.mc-life.lt

Serverio Versija: 1.8.x

Serverio Veikimo Laikas: 24/7

Serverio Stilius: RPG

Serverio Tinklapis: http://www.mc-life.lt/

Žaidimo Lygis: Difficulty 3

Pagalbos Kontaktai

Skype: Mc-Life.LT - Pagalba ---- Miestas: Vilnius

El-Paštas: [email protected]

Serverio Aprašymas

Sveikas, ieškai paprasto bei idomaus serverio ? Užsuk pas mumis !

Pirmą kartą prisijungės į serverį savo sąskaitoje turėsi: 30$ serverio valiutos

Šiame serveryje nėra warp komandos, tam yra atskiri serverio portalai kurie yra šalia spawn.

Už nužudytą žmogų gausite 5$ bei iš mirusio žmogaus bus atimta 5$ serverio valiutos

Už nužudytus gyvulius gausite nuo 1$ iki 3$ serverio valiutos

čia žmonės neturės tūkstančiais serverio valiutos, atėjas žaisti čia reikės laiko norint pakilti į tam tikra rank bei nusipirkti daiktų.

Tai pat serveryje padaryta nuo tam tikro rank'o žmonės galės eit į mobarena bei užsidirbinėti pinigų.

Serveryje egzistuoja tokie minigame žaidimai kaip TnTRun # Spleef # 1Vs1 # už šiuos minigame žaidimų laimėjimus į savo sąskaitą gausite 5$ serverio valiutos.

 

Redaguota , nario - Profesorius -
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi, užmačiau tavo serverį ir galvoju užsuksiu, aš jau žinau, kai jungiausi minecraft'ą, kad čia tikrai nebus rpg stiliaus serveris. Aišku tai ir pasiteisino, kai aš pridėjau serverį į sąrašą:

VJj662A.png

Užėjęs į serverį pamačiau, kad niekas nėra sutvarkyti, viskas yra trash, ne bet rimtai. Pyk nepykęs, bet tiesiog toks jausmas lyg į kokį kuriamą projektą atėjau. Atsiradimo vieta vizualiai griaužia akis, nepabaigti statyti ir tvarkyti dalykai taip pat. Gal kam pravers iš čia esančių: Parduotuvės bug'as yra, jei norit suvaryti serverio ekonomiką - prašom. Manau, kad išvada tau būtų tokia: "Gal aš turėčiau iš pradžių pabaigti daryti projektą ir tada startuoti?".

Atsiprašau už kritiką, mane jau triggerina tokie serveriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2017-02-23 at 01:50, TerZer parašė:

Taigi, užmačiau tavo serverį ir galvoju užsuksiu, aš jau žinau, kai jungiausi minecraft'ą, kad čia tikrai nebus rpg stiliaus serveris. Aišku tai ir pasiteisino, kai aš pridėjau serverį į sąrašą:

VJj662A.png

Užėjęs į serverį pamačiau, kad niekas nėra sutvarkyti, viskas yra trash, ne bet rimtai. Pyk nepykęs, bet tiesiog toks jausmas lyg į kokį kuriamą projektą atėjau. Atsiradimo vieta vizualiai griaužia akis, nepabaigti statyti ir tvarkyti dalykai taip pat. Gal kam pravers iš čia esančių: Parduotuvės bug'as yra, jei norit suvaryti serverio ekonomiką - prašom. Manau, kad išvada tau būtų tokia: "Gal aš turėčiau iš pradžių pabaigti daryti projektą ir tada startuoti?".

Atsiprašau už kritiką, mane jau triggerina tokie serveriai.

Mane "triggerina" tavo kuriami projektai, kurie taip ir nestartavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2632 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...