Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

fefe paslaugos Tau


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2650 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

MANO PASLAUGŲ SĄRAŠAS:

Galiu įgyvendinti jūsų idėją map darbe, bei galiu sukoduoti sistemą. Šiame forume esu naujokas, todėl jokio pasitikėjimo iš Jūsų neturiu. Čia jau Jūsų pasitikėjimo reikalas, bet atsiskaityi reikės tada, kai pamatysite atliktą darbą. Darbų parodyt dabar nelabai turiu, nes buvau nemažam laikui išėjas iš šitų reikalų. Yra vienas map darbas iš seniau, kuris papostintas sa-mp.com forume: https://imageshack.com/a/StyM

ATSISKAITYMAS / KONTAKTAI

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu ( swedbank ) , kaip ir minėjau atsiskaitysite pamatę atliktą darbą. Kaina priklauso nuo darbo sunkumo, kainos tikrai nebus kosminės ( ne kosmonautas, dėl to turbūt taip :D )

Norėdami susisiekti su manimi rašykite šioje temoje arba asmeninę žinutę man.

Tikiuosi kažką sudominau, bei sulauksiu + ir pasitikėjimo iš Jūsų.

Redaguota , nario fefe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2650 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...