Peršokti į turinį

Kas čia dabar buvo? Manau neteisėtas įspėjimas buvo.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi norėčiau pradėti nuo taisyklės, kuri draudžia tai ką tu padarei būsenos atnaujinime (t.y įžeidinėti). 3.1 Naujausiuose būsenos atnaujinimuose reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai. Pažeidinėjat taisykles ir labai greitai pamirštat ką esate blogo padarę, iš karto prasideda temų kūrimas tikintis, kad moderatorius neturės įrodymų ir bus nubaustas. Tik ne šį kartą ;) 

Įrodymai, kuriuose matosi tavo vartojami įžeidimai būsenos atnaujinime. http://www.part.lt/perziura/f192091d8dec7f4aa6a498580a712246789.png 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu dabar pažeidinejei taisyklės pagal viska kai nubaudei mane, turejei ištrinti naujausias būsenas, o tu to nepadariai tai kaip čia dabar tarsimes? ;) Koks Moderatorius gali būti pažengęs (t.y Senbuvis) per Moderavima, jei nepadariai to už manes bent aš ištriniau ;)

Redaguota , nario boeing`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Vakariszl parašė:

Taisyklėje kalba eina apie forumo narius, bet kalba buvo apie LMG administracija, todėl manau būtų galima ginčytis dėl čio įspėjimo. :)

Dabar ne pričiom čia ;) Aš tos taisyklės žinau skaitusis kaip reklama .lt, eur. com ir t.t aš tik pasakiau o įžeidinėjau nieko aš žmogaus vardu nesikreipiau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, boeing` parašė:

Dabar ne pričiom čia ;) Aš tos taisyklės žinau skaitusis kaip reklama .lt, eur. com ir t.t aš tik pasakiau o įžeidinėjau nieko aš žmogaus vardu nesikreipiau ;)

Tai suprantu, aš ir sakau, kad dėl šio įspėjimo būtų galima ginčytis, visgi daunas yra taipogi ir liga, o ne pravardžiavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, boeing` parašė:

Tu dabar pažeidinejei taisyklės pagal viska kai nubaudei mane, turejei ištrinti naujausias būsenas, o tu to nepadariai tai kaip čia dabar tarsimes? ;) Koks Moderatorius gali būti pažengęs (t.y Senbuvis) per Moderavima, jei nepadariai to už manes bent aš ištriniau ;)

Aš visada įrodymus darau prieš imdamasis veiksmų, nesek pasakų, kad ištrynei pats, nes tai dariau aš. 

P.S Jei tu sakai, kad trynei pats (ko nebuvo), tai reiškia, kad žinojai apie savo pažeidimą ir kūrei šią temą siekdamas melagingai apkaltinti mane už neteisingą įspėjimą. Žodžiu, ties šiuo pranešimu aš baigiu pokalbį su tavimi, neapsimoka man klausyti tavo šitų melagingų kaltinimų, burk tu toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

16 minutes prieš, Vakariszl parašė:

Taisyklėje kalba eina apie forumo narius, bet kalba buvo apie LMG administracija, todėl manau būtų galima ginčytis dėl čio įspėjimo. :)

Bendrosios SuperGames.lt forumo taisyklės galioja visiems nariams. Asmuo paskelbęs turinį atsako už jį. Paskelbtame būsenos atnaujinime buvo žeminamas LMG projektas, jo administracija ir visi žaidėjai, kurie žaidžia tame projekte, kurių turime besilankančių taip pat šiame tinklapyje.

Manau, kad moderatorius įspėjo teisingai.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2646 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...