Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos su A3 2016 SM-A310F


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi turiu tokia bėda su rageliu "Samsung A3 2016 SM-0310F,mano tokia problema kad persirašiau root t.t parsisiunčiau Developer (pass any samsung) čia viska dariau per Yuotube man normaliai viskas ėjosi ant pačio galo ten reikia paspausti 7x kad isijungti Developer option ir paspausti 7x ir nueiti į Developer option ir ten pasirinkti ir reset'inti telefoną tai man tokia ir problema kad nepasispaudžia 7x (sukurti numerį) tai man to yra reikia bet man nepasijungia gal žinot link kur rodo ar tiesiog paaiškinsit?

visa bėda kad developer neisijungia šito aš jūsų klausiu

Linkas kaip viska dariau ir ant pacio galo nesigavo: 

 

Redaguota , nario 'Ernestas
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
28 minutes prieš, M`HilL. parašė:

tu čia kam taip darei ? Nes noriu pirkt šį tlf, gal čia kokia nors problemą būna su juo ? :D

man po soft perasymo nebetinka gmailas ir viskas tai bandziau root zn man viskas butu gerai tik developer nebepasijungia kad viskas butu ok,nesiau i taisykla pasake kad vesti i didesni miesta tai parsinesiau kazkaip atbandziau eina tai man betruksta kaip sakant pasijungti ta developer ir paspausti ok ir resetinti kad gmailo nebeprasytu bet man kaip tycia jo nesmeta bet telefonas kaip telefonas jai jau pirkti tai geriau as manau koki S5 S6 nes sitas is paprastesniu

 

p.s jis kaip iphone netinka ID ir nieko nepadarai

Redaguota , nario 'Ernestas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), darrel. parašė:

Taip jau būna kai telefonus nupyzdini arba randi ir negražini savininkui. O jeigu čia ir tavo tai kokios problemos tiesiog į google parašyt kad jie slaptažodį priimintu to google acc?

supranti butu gerai kad rastas ar vogtas nebutu reikeja saibu moketi tiesiog taip isejo kad susigadino ragelis ir isitryne kazkas nu cia pacio kalte kad man truksta to failo 

p.s tlf ant mano vardo ir visi dokai ant manes ne vogtas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, 'Ernestas parašė:

supranti butu gerai kad rastas ar vogtas nebutu reikeja saibu moketi tiesiog taip isejo kad susigadino ragelis ir isitryne kazkas nu cia pacio kalte kad man truksta to failo 

p.s tlf ant mano vardo ir visi dokai ant manes ne vogtas

Tai kokios problemos prisijungt prie gmail? Jei pass neatsimeni tam yra forgot the password funkciją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prisijungite kur buvote sinchronizave su senu gmail tipo bet kame varke as pajungu tipo usb ir prie pc ir tokia programa tai ismeta google ir galiu i fb eiti :D nu krc nuvesiu i didesni miesta ir viskas jai nieko nesigaus supranti man tereikia paspausti ta 7x developer ta ir man viskas susitvarkys bet kaip tycia neina man to developer paspausti :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi bandyk nunešti iš kur pirkai pvz. Omnitel, Tele 2, Bite ir t.t., jie kartais perrašo patį ROM'ą į Stock. Na garantinis tikriausiai neapmokės sąskaitos, bet bus nors sutvarkyta. Jeigu dėl kažkokių priežasčių negalės jie to padaryti, tai žiūrėkis dėl garantinio pačioje gamykloje (kaip ir minėjau, tikriausiai reikės pačiam susimokėti už darbą).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...