Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl kompiuterio bėdos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Atsitiko šiokia toke bėda, kad pradėjo striginėti man GTA:SA prieš 1metus t.t žaisdavau normaliai nestriginėjo veikdavo švariai, dabar pradėjo kažko striginėti, nesenai perrašyti windowsai, bei išvalytos dulkės. cpu nekaista. dėl ko galėtu strigti. Be modu ar su modais tas pats, nieko nekeičia, bei low nustatymai. gal dėl vaizdo plokštės kažkas blogai?, gal kažko neupdeitinta? kažko trūksta? prašau pasidalinkite savo žiniomis su manimi!. ;)

P.S:. Tame serveryje sampo išlošęs gal 2-3metus be jokių striginėjimu pnš, perrašė win ir prasidėjo..

Filmukas kaip atrodo kaip stringa:  20170120_154148_001.mp4

Redaguota , nario Modesταs™ıllıı
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
27 minutes prieš, darrel. parašė:

Gali dar tiesiog Task Manager atsidaryt ir pažiūrėt kas išnaudoja CPU, RAM daugiau nieko nepasiūlyt negaliu.

Ramu tai gta pats valgo net 360mb ar normalu ? o cpu iki 1 kyla ne daugiau, o daugiau nėr nieko kas išnaudotu cpu ir ram nes nieko nėr sujungta.

38 minutes prieš, darrel. parašė:

Windows Update pabandyk išjungt, galbūt baisiai CPU valgo dėl to ir lagina.

o GALI DĖL ŠITOS PRIEŽASTIES GAL BŪTI KAD BIOS YRA SENSTELĖJA? nueinu kur information pc ir yra Bios rėžimas tai rašo : senstęlėjas? kaip jį naujinti?

Redaguota , nario Modesταs™ıllıı
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Modesταs™ıllıı parašė:

o GALI DĖL ŠITOS PRIEŽASTIES GAL BŪTI KAD BIOS YRA SENSTELĖJA? nueinu kur information pc ir yra Bios rėžimas tai rašo : senstęlėjas? kaip jį naujinti?

Šiaip abejoju, bet ten patarčiau nagų nekišt nes jeigu kas blogai paeis, bye bye moitininėj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, darrel. parašė:

Šiaip abejoju, bet ten patarčiau nagų nekišt nes jeigu kas blogai paeis, bye bye moitininėj.

O kodėl man tik 800mb skiria? nors visa galima 2000mb t.y 2gb ?. bet turėtu palivkti bet nzn kodėl, taip yra, nu cs:go man pavelka ant 30fps eina pazaisti be striginėjimu ir mc toki ar cs 1,6 eina, o va sampa neima, ir lfs toki pavelka.. nu kame bėda tai neisivaizduoju :D. ir kituose serveriose tas pats..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Modesταs™ıllıı parašė:

O kodėl man tik 800mb skiria? nors visa galima 2000mb t.y 2gb ?. bet turėtu palivkti bet nzn kodėl, taip yra, nu cs:go man pavelka ant 30fps eina pazaisti be striginėjimu ir mc toki ar cs 1,6 eina, o va sampa neima, ir lfs toki pavelka.. nu kame bėda tai neisivaizduoju :D. ir kituose serveriose tas pats..

Pas tavę loptopas su dviem vaizdo plokštėm? Ar tiesigo stacionarus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
8 minutes prieš, darrel. parašė:

Pas tavę loptopas su dviem vaizdo plokštėm? Ar tiesigo stacionarus?

Laptop'as aš net nežinau ar su dviem ar viena ... ;/

čia randa (tm) bet tas pats 53459f3f6dad981edf4575395368a4fe329.PNG

Redaguota , nario Modesταs™ıllıı
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Modesταs™ıllıı parašė:

@darrel. 5983342934.png ar tai normalu ? gal dėl iniko rodo KURŠĖNAI nors aš ten negyvenu visai kitur :D

Pas manę ir tai letėsnis bet jokių problemų nebūna žaidžiant online. Bandei tiesiog GTA perrašyt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, darrel. parašė:

Pas manę ir tai letėsnis bet jokių problemų nebūna žaidžiant online. Bandei tiesiog GTA perrašyt?

Taip, O kaip pažėt ant kurios plokštės pasijungia žaidimas? gal būtu kaip pakeisti ar kažka jei dvi yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2654 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...