Peršokti į turinį

Pasiūlymas Forumui dėl perspėjimų apie naujus temos pranešimus


McBagas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2685 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Noriu jums pasiūlyti vieną dalyką kurio bent jau man labai trūksta.

Kaip sukuri savo kažkokią temą ir į ja kažkas atsako negaunu jokio pranešimo, kad kažkas atsakė į mano tema, tai pasiūlymas yra toks.

Kaip kas nors pakomentuoja kažkokio žmogaus tema tas žmogus turėtų gauti pranešimą jog kažkas pakomentavo jo temą. 

Redaguota , nario Ethno
Narys įspėtas: 1.3. Kuriant temas rašyti aiškius ir nedviprasmiškus temos pavadinimus, pavadinimas turi atspindėti temos turinį (nevartokite jokių "help, padėkite, šitas geras" ir panašiai).
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noriu jums pasiūlyti vieną dalyką kurio bent jau man labai trūksta.

Kaip sukuri savo kažkokią temą ir į ja kažkas atsako negaunu jokio pranešimo, kad kažkas atsakė į mano tema, tai pasiūlymas yra toks.

Kaip kas nors pakomentuoja kažkokio žmogaus tema tas žmogus turėtų gauti pranešimą jog kažkas pakomentavo jo temą. 

Paspaudi šį magic mygtuką ir gauni pranešimus apie sukurta tema. Geros dienos :) 

 

8fea0361f6d64a28ed9d536b99121b51882.PNG

Redaguota , nario Sparky
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2685 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...