Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

.


Harder

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2676 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Domenai buvo visi nupirkti iš tuo metu juos valdančių žmonių. Mes mokėjom pinigus už domeną ir jį gavom. Keista, kam tu eini ir verki per visas temas ? :D Yra kažkur žinutės kaip tu galiausiai pripažinai, kad domeną palieki mums. Yra banko išrašai net temose, kad buvo pinigai sumokėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko... Apie tai, kad deda -rep. Apie jį jau pranešta. Bet jeigu ginsis, kad jis jį pirko. Tegul papasakoja kaip tada mano gmail pirko, dar bandė nupirkti FB, bet spejau pasikeisti slaptažodį.

Aš taves nesuprantu buvai rašes prieš pora mėnesiu i skype kad viskas tvarkoje gražins ka buvote sutarė, ar čia dar kita problema dėl gmail iškylo.O šeip kažinau modifikacija naudojate Mallossi_Sports ir ten dar nepakeista LT i eurai nuotraukose mačiau, bent mapp darbai gražus.Nieko negaliu pasakyti apie projektą, kur nepamatysiu starta ir jo klaidas nes kiek žinau ta modifikacija kiek turėjo sunkai viskas ėjo taisyti klaidas bugas ant bugo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vagys.... -r3p

Mažiau ūžk.

 

Sistemos atrodo gal ir geros, bet forumas, nėra sutvarkytas, nėra jis išvaizdus, reikia naujo dizaino. Ir kiek girdėjau pavogėt domeną, negražu. ;)

Pritariu, kad forumo dizainas senstelėjęs, reikia naujesnio. Na viskas su laiku, svarbu erdvė, kur rinksis žaidėjai :)

 

Aš taves nesuprantu buvai rašes prieš pora mėnesiu i skype kad viskas tvarkoje gražins ka buvote sutarė, ar čia dar kita problema dėl gmail iškylo.O šeip kažinau modifikacija naudojate Mallossi_Sports ir ten dar nepakeista LT i eurai nuotraukose mačiau, bent mapp darbai gražus.Nieko negaliu pasakyti apie projektą, kur nepamatysiu starta ir jo klaidas nes kiek žinau ta modifikacija kiek turėjo sunkai viskas ėjo taisyti klaidas bugas ant bugo.

Nekreipk tu į jį dėmesio, matyt dar nuoskaudos liko. Čia mus bandė apgaut su tuo domenu, pasirodo tas domenas kaip koks barakas - keli ten į jį įsikibę. Žodžiu, viskas išspręsta ir tema baigta.

LT į € nekeitėme specialiai, bent jau kol kas norėčiau, kad neužmirštume Lietuviškos valiutos. Jeigu žaidėjams nepatiks, visada galima pakeisti ;)

Lauksime atidaryme!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas domenas priklause man jau koki 2-3 metai. Ir kaip ir sakiau dabar gmailus ir visus panasiai slatazodzius grazinot todėl ir sakiau, kad viskas tvarkoje.

Domena valde tik pora menesiu kitas zmogus is kurio as paskui perpirkau ji. Ir visa laika jis priklause man iki jusu.

Redaguota , nario Endriu
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas domenas priklause man jau koki 2-3 metai. Ir kaip ir sakiau dabar gmailus ir visus panasiai slatazodzius grazinot todėl ir sakiau, kad viskas tvarkoje.

Domena valde tik pora menesiu kitas zmogus is kurio as paskui perpirkau ji. Ir visa laika jis priklause man iki jusu.

Nu klausyk, baik tu nervuotis, gana. Esmė ta, kad laikei domeną kažkokiam nepatikimam hostinge - slaptažodį turėjo keli  žmogeliai. Vienas žmogelis man pasiūlė nupirkt domeną. Nu tai natūralu juk, kad jeigu sumokėjau pinigus tai ir domeną gaut noriu? Tuo metu buvo susidaręs toks vaizdas, kad abu bandot apgaut.

Anyway, nesusireikšminkim, lauksim serveryje.

 

 

Užeisiu, nes man ši modifikacija asmeniškai viena iš geriausių. O kiek matau jūs normaliai ją dar patobulinot. Maladiec žmonės, ir sakau sėkmės su projektėliu!

 

Dėkoju!

Esme ta, kad nenorime apgaudinėti sakydami, kad modifikacija unikali. Tiesiog patys žaidėme Dovydo laikais New-Life, Better-Life serveriuose. Norime, kad ir Jūs pajaustumėte tą nostalgiją ;) Na, nežinau ar tą nostalgiją pajausite visapusiškai, kadangi jau eina ketvirti metai kaip modifikacija mūsų tiesiai iš Dovydo rankų ir iki šiol po truputį ją tvarkėme.

Redaguota , nario Erass¹
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiems kritikams kurie cypauja. Noriu pasakyti, kodėl forume nėra tiek daug liaudies, o todėl kad ilgai dirbama prie modifikacijos, nebuvo reklamuojama, nes nebuvo žinoma kada bus viskas gerai su modifikacija, turėjo bėdų su kai kuriais dalykais, tad forumo lankomumas atsistatys manau iki starto pakankamai, asmeniškai as nesitikiu pasiekti aukštą žaidėjų skaičių, tobulėjant atsiras ir žaidėju. Kurie mano kad šie savininkai nėra subrendę - jūs klystat, aš bendravęs jau gan seniai su vienu savininku, kuriuo pats žaviuosi atranda laiko sau, bei serveriui.

 

O dabar dėl to domeno ir Endriu, kokias nuoskaudas jaunuolį tu jauti? pats bandei apgaudinėti "išmelžiant" iš savininkų norimą grobį, dabar teigi, kad pavogė, apgavo. nesimėtyk atsiprašant šūdais ant tų kurie daro tai ką pats nesugebėjai su turima komandą, bei galiomis atstatyti serverį ant kojų. 

 

Linkiu projektui atsidaryti ir tobulėti su kiekviena diena. Pats ilgai jau stebiu projektą ir tikiuosi iš jo maksimumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiems kritikams kurie cypauja. Noriu pasakyti, kodėl forume nėra tiek daug liaudies, o todėl kad ilgai dirbama prie modifikacijos, nebuvo reklamuojama, nes nebuvo žinoma kada bus viskas gerai su modifikacija, turėjo bėdų su kai kuriais dalykais, tad forumo lankomumas atsistatys manau iki starto pakankamai, asmeniškai as nesitikiu pasiekti aukštą žaidėjų skaičių, tobulėjant atsiras ir žaidėju. Kurie mano kad šie savininkai nėra subrendę - jūs klystat, aš bendravęs jau gan seniai su vienu savininku, kuriuo pats žaviuosi atranda laiko sau, bei serveriui.

 

O dabar dėl to domeno ir Endriu, kokias nuoskaudas jaunuolį tu jauti? pats bandei apgaudinėti "išmelžiant" iš savininkų norimą grobį, dabar teigi, kad pavogė, apgavo. nesimėtyk atsiprašant šūdais ant tų kurie daro tai ką pats nesugebėjai su turima komandą, bei galiomis atstatyti serverį ant kojų. 

 

Linkiu projektui atsidaryti ir tobulėti su kiekviena diena. Pats ilgai jau stebiu projektą ir tikiuosi iš jo maksimumo.

Dėkoju už gražius žodžius. Esi vienas iš pirmųjų projekto stebėtojų, stebimės tavo kantrumu. Na taip, mes netikėtai nusprendėme startuoti, todėl yra ne tiek daug laiko išplatinti projektą, tačiau stengiamės.

Manau laikotarpis nuo šv. Kalėdų iki naujųjų metų bus sėkmingas projektui, pasistengsime pritraukti publikos, parodyti savo nuveiktus darbus ir sudaryti geras sąlygas žaidimui serveryje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkoju už gražius žodžius. Esi vienas iš pirmųjų projekto stebėtojų, stebimės tavo kantrumu. Na taip, mes netikėtai nusprendėme startuoti, todėl yra ne tiek daug laiko išplatinti projektą, tačiau stengiamės.

Manau laikotarpis nuo šv. Kalėdų iki naujųjų metų bus sėkmingas projektui, pasistengsime pritraukti publikos, parodyti savo nuveiktus darbus ir sudaryti geras sąlygas žaidimui serveryje.

Niekada negalvojau, kad nuliūdinsite tuos, kurie laukia, stengiasi. Taip buvo tokių akimirkų, kad galvojau: Na kurgi naujienos, kurgi startas. Bet nepraradau vilties. Sieksiu to, ką projekto pradžioje sau užsibrėžiau. Na taip, startas netikėtas. Bet buvo laukiamas.

 

Registruokitės į forumą bei laukite tolimesnių naujienų iš administracijos | Startas 2016.12.23

Nepamirškite, kad po atidarymo vyks ir konkursai per kuriuos galėsite laimėti daug prizų! Registruojamės į forumą. 

 

Startas 2016.12.23 19:00

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2676 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...