Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

.


Harder

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2676 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visiems kritikams kurie cypauja. Noriu pasakyti, kodėl forume nėra tiek daug liaudies, o todėl kad ilgai dirbama prie modifikacijos, nebuvo reklamuojama, nes nebuvo žinoma kada bus viskas gerai su modifikacija, turėjo bėdų su kai kuriais dalykais, tad forumo lankomumas atsistatys manau iki starto pakankamai, asmeniškai as nesitikiu pasiekti aukštą žaidėjų skaičių, tobulėjant atsiras ir žaidėju. Kurie mano kad šie savininkai nėra subrendę - jūs klystat, aš bendravęs jau gan seniai su vienu savininku, kuriuo pats žaviuosi atranda laiko sau, bei serveriui.

 

O dabar dėl to domeno ir Endriu, kokias nuoskaudas jaunuolį tu jauti? pats bandei apgaudinėti "išmelžiant" iš savininkų norimą grobį, dabar teigi, kad pavogė, apgavo. nesimėtyk atsiprašant šūdais ant tų kurie daro tai ką pats nesugebėjai su turima komandą, bei galiomis atstatyti serverį ant kojų. 

 

Linkiu projektui atsidaryti ir tobulėti su kiekviena diena. Pats ilgai jau stebiu projektą ir tikiuosi iš jo maksimumo.

Niekada dar nebuvau nieko apgaves. NIEKADA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekada dar nebuvau nieko apgaves. NIEKADA

Galbūt, o gal ir esi apgavęs, nežinau. Nesvarbu, tiesiog užmiršk tu viską, ir ateik šiandien 19:00 į atidarymo ceremonija, per kuria bus dalinami prizai!

 

Startas jau šiandien 19:00 valanda, būk su mumis ir galbūt tu būsi vienas iš laimingųjų kuris laimės prizą!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Forumas asmeniškai man nelabai patiko bent jau iš svečio pusės, aprašymas gan geras bet jums matau labai patinka žalia spalva. Na bet labai daug jau tokių kuriasi San Fierro mieste serverių, va sfg,sfgyvenimas,sf-city,sunside ir t.t.. Visi beveik iš tų san fierro jau yra orginalūs ir kolkas mane sudomino tik sunside dėl gaujų sistemos. Na bet sėkmės jums mielu noru apsilankysiu kai bus proga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Forumas asmeniškai man nelabai patiko bent jau iš svečio pusės, aprašymas gan geras bet jums matau labai patinka žalia spalva. Na bet labai daug jau tokių kuriasi San Fierro mieste serverių, va sfg,sfgyvenimas,sf-city,sunside ir t.t.. Visi beveik iš tų san fierro jau yra orginalūs ir kolkas mane sudomino tik sunside dėl gaujų sistemos. Na bet sėkmės jums mielu noru apsilankysiu kai bus proga.

Na forumas su laiko manau pasikeis aš taip manau asmeniškai, na dėl žalios spalvos, tai ši spalva jau kaip mūsų simbolis yra.

Mūsų projekto istorija visados buvo kuriama San Fierro mieste, todėl nelabai kas norėtų kurti nauja istorija naujajam mieste.

būtinai užeik, ir gal būt tu būsi tas, kuris laimės mūsų valdžios dovanojamus prizus!

Startas 19:00 valandą, jau beliko daugiau negu valanda!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2676 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...