Peršokti į turinį

Pasiūlymas, dėl taisyklių pertvarkymo.


Str33t

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

  

8 balsai

  1. 1. Ar pritariate šiam pasiūlymui?

    • Taip.
      4
    • Ne.
      4
    • Neturiu nuomonės.
      0


Recommended Posts

Tekste pateikti tik argumentai, kodėl turėtų būti priimtas šis pasiūlymas, o patį pasiūlymą rasite apačioje.

 

 

 

Žodžiu yra tokia situacija, kad sukūriau įrašą būsenos atnaujinimuose kuriame rekomendavau konkursą, na ir žinoma gavau įspėjimą pagrįstą 3,3 taisykle, peržiūrėjęs ją aš susidariau tokią nuomonę - mano įrašas neturėjo jokių nuorodų, skelbimui to, taip pat nepriskirčiau, nes tiesiog rekomendavau konkursą, tai nebuvo jokios paslaugos ar kažkas panašaus. Vienintelis dalykas prie kurio užkliuvau, tai buvo įraše minimas pavadinimas. Tačiau antroje taisyklės pusėje minima, kad taisyklė pažeidžiama, jei projekto pavadinimas minimas reklamos tikslams, o įrašas TIKRAI nebuvo reklamos tikslams, jį sukūriau, nes paskutiniu metu pastebėjau tokių temų kaip "ką padovanoti Kalėdom", "Ką padovanoti sesei/broliui/draugui/šuniui" na ir pnš. Konkursą kūriau ne aš, ir tas FB puslapis taip pat nemano. Žodžiu, kai parašiau Reklameriui dėl įspėjimo, kartu su mano pastebėjimai, jis pasakė, kad tai yra kaip ir taisyklės apėjimas, na ok, bet jei aš ją apėjau, tai reiškia, kad nepažeidžiau, tai ir įsp nenusipelniau... Na nsvrb tiek to tas įspėjimas, jei viskas ištikrųjų teisinga. Tačiau ką daryti tokiu atveju, jei negali to paskelbti būsenos atnaujinimuose? Reklameris man paaiškino, jog turėčiau rašyti kažką panašaus į: žinau gerą ir t.t. konkursą, susidomėję rayškit į PM, pradėkim nuo to, kad aš noriu gero žmonėms ir dėl to turiu aukoti toną laiko? Tai atbaido nuo gero darymo forumo nariams. Na bet čia gal ne tiek svarbu, manau, kad net jei aš ir parašyčiau taip, kas nors iš moderatorių fiksuotų tai kaip reklamą ir paaiškintų man, jog šio būsenos atnaujinimo tikslas yra išreklamuoti.... Ties šiuo Reklamerio pasiūlymu tokia yra mano nuomonė, taigi dar yra galimybė kurti temą, bet štai tokia situacija susidaro norint tai padaryti: Kadangi tema apie konkursą, ji turėtų būti Konkursai ir dalybos skiltyje, nes sukūrus kitur žinoma būtų pažeistos taisyklės, BET konkursų ir dalybų skilties taisyklės sako, kad konkursai už forumo ribų yra nepageidaujami, manau jau supratot, kad skelbdamas konkursą kuris vyksta facebook'e taip pat pažeisčiau taisykles, nors pastebėjau ten visi jas pažeidžia, o moderatorai nieko nedaro... Žodžiu aš kaip ir neradau išeities tokioje situacijoje, dėl to ir kuriu šią temą.

 

 

 

Pasiūlymas: Pertvarkyti konkursų ir dalybų taisykles.

 

 

 

Laukiu jūsų nuomonių ir pastebėjimų komentaruose :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • 3.3. Naujausi būsenos atnaujinimai yra skirti tik narių tarpusavio bendravimui, o ne reklamai ir panašiai veiklai. Dėl šios priežasties būsenų atnaujinimų sienoje yra draudžiama skelbti:

      - vidines (šio forumo) nuorodas

      - bet kokius internetinius adresus, projektų pavadinimus reklamos tikslams

      - savo skelbimus, reklamą (pvz.: "teikiu...", "parduodu..."," keičiu...", "ieškau...", "tarpininkauju...", "padedu...", "užeikite į mano profilį..." ir kita).

Viskas aiškiai ir suprantamai parašyta. Jei nemoki skaityti tai geriau patylėk ir nerašyk nesąmonių... Žmonės pradeda gilintis į taisykles kai jas pažeidžia. Tai gal geriau iš karto persiskaityti jas, įsigilinti ir tik rašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

  • 3.3. Naujausi būsenos atnaujinimai yra skirti tik narių tarpusavio bendravimui, o ne reklamai ir panašiai veiklai. Dėl šios priežasties būsenų atnaujinimų sienoje yra draudžiama skelbti:

      - vidines (šio forumo) nuorodas

      - bet kokius internetinius adresus, projektų pavadinimus reklamos tikslams

      - savo skelbimus, reklamą (pvz.: "teikiu...", "parduodu..."," keičiu...", "ieškau...", "tarpininkauju...", "padedu...", "užeikite į mano profilį..." ir kita).

Viskas aiškiai ir suprantamai parašyta. Jei nemoki skaityti tai geriau patylėk ir nerašyk nesąmonių... Žmonės pradeda gilintis į taisykles kai jas pažeidžia. Tai gal geriau iš karto persiskaityti jas, įsigilinti ir tik rašyti.

 

Spėju, kad neskaitai mano teksto... Rašiau, kad būsenos atnaujinime nebuvo JOKIŲ nuorodų, taip pat paskaityk antrą dalį iki galo: reklamos tikslams, o kaip ir rašiau įrašas nebuvo skirtas reklamai. Dabar tau pasakysiu tą patį, ką tu man pasakei. Tai gal geriau pirma perskaityk temą, VISĄ, o ne pavadinimą ir tik tada rašyk? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pokol čia kažkas ką ir pakeistu nevieni metai praeitu :D

Teoriškai, aš ar kiti nors ir dabar gali pakeisti taisykles. Vis dėlto norint pakeisti taisykles, reikia mūsų komandai tartis, apsvarstyti, o iš narių sulaukti didelio siekio taisyklių keitimui. O po viso to, priimame sprendimą keisti ar ne.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...