Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodama temos išskyrimai.


MysteriousPurpose

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2345 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

56 minutes prieš, » Tommy. parašė:

Va čia tai išpyzdėjimas. Ble, gauna modiką, ne tai, kad džiaugtųsi savo pareigom, dar pasipelnyt bando čiuvakas. Ką jūs čia vaizduojat - nesuprantu. Sėkmės.

Va čia, tai išsišokimas ir neturėjimas, ką veikti. Užsiregistruoja į forumą ir ne tai, kad diskutuotų, džiaugtųsi ir padėkotų moderatoriui, už jo gan dažnai sunkų darbą, tvarką forume ir, galiausiai, suteiktą galimybę įprastam nariui gauti teisę savo temą išskirti, dar ir lieja savo nepasitenkinimą "čiūvakas". Ką tu vaizduoji, aš nesuprantu. Sėkmės. Gal ji padės išmokti objektyviai mąstyti, jei niekas kitas nepadeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Va čia, tai išsišokimas ir neturėjimas, ką veikti. Užsiregistruoja į forumą ir ne tai, kad diskutuotų, džiaugtųsi ir padėkotų moderatoriui, už jo gan dažnai sunkų darbą, tvarką forume ir, galiausiai, suteiktą galimybę įprastam nariui gauti teisę savo temą išskirti, dar ir lieja savo nepasitenkinimą "čiūvakas". Ką tu vaizduoji, aš nesuprantu. Sėkmės. Gal ji padės išmokti objektyviai mąstyti, jei niekas kitas nepadeda.

Pats kaip moderatorius, galėtum elgtis intelektualiau.

"Gal ji padės išmokti objektyviai mąstyti, jei niekas kitas nepadeda."

Iš šito galima suprast, jog laikai mane atsilikusiu, arba tiesiog nevykėliu.

Šiame forume užsiregistravau gan seniai, ir žaidimų tikslams, tačiau dabar nelabai ir žaidžiu, todėl ir darau ką noriu, laisva Lietuva. 

Patys galėtut pagalvot, kam yra f.eurai? Kodėl pavyzdžiui jie yra šiuo metu tik dėl vaizdo? Galėtumėt įvairiau padaryt ir už juos pardavinėt tokias paslaugas, tuo metu viskas atitiktų, forumo valiuta - temoms privilegijos. Nenoriu aš čia ko aiškint, tiesiog išsakiau savo nuomonę, o man to niekas neuždraus.

No offense, peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, » Tommy. parašė:

 

Patys galėtut pagalvot, kam yra f.eurai? Kodėl pavyzdžiui jie yra šiuo metu tik dėl vaizdo? Galėtumėt įvairiau padaryt ir už juos pardavinėt tokias paslaugas, tuo metu viskas atitiktų, forumo valiuta - temoms privilegijos. Nenoriu aš čia ko aiškint, tiesiog išsakiau savo nuomonę, o man to niekas neuždraus.

No offense, peace.

Jau yra dalykų kuriuos galima nusipirkti už f.eurus. Temų išskyrimų niekas neplanuoja leisti pirkti už f.eur kadangi 30-40 procentų forumas būtu išskirtas, gražus vaizdelis, tiesa ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 2/24/2017 at 10:56, » Tommy. parašė:

Pats kaip moderatorius, galėtum elgtis intelektualiau.

"Gal ji padės išmokti objektyviai mąstyti, jei niekas kitas nepadeda."

Iš šito galima suprast, jog laikai mane atsilikusiu, arba tiesiog nevykėliu.

Šiame forume užsiregistravau gan seniai, ir žaidimų tikslams, tačiau dabar nelabai ir žaidžiu, todėl ir darau ką noriu, laisva Lietuva. 

Patys galėtut pagalvot, kam yra f.eurai? Kodėl pavyzdžiui jie yra šiuo metu tik dėl vaizdo? Galėtumėt įvairiau padaryt ir už juos pardavinėt tokias paslaugas, tuo metu viskas atitiktų, forumo valiuta - temoms privilegijos. Nenoriu aš čia ko aiškint, tiesiog išsakiau savo nuomonę, o man to niekas neuždraus.

No offense, peace.

Aš visada elgiuosi tikrai kultūringai ir gan intelektualiai, o apie tave, vertinant tavo pranešimą, galima pamanyti kitaip. Tavęs niekuo nelaikau, tiesiog mane piktina, kad darai išvadas neįvertinęs visų ar bent daugelio faktorių. Be to, tada galima būtų teigti, jog ir tu laikai moderatorių @Reklameris1 nekompetetingu ar pnš.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
Citata

Mes tvarkome tas temas, perkeliame, baudžiame taisyklių pažeidėjus, redaguojam, tvarkom skiltis, ah.., kad tik jūs tai matytumėte. 

Ah... koks sunkus ir negailestingas tas gyvenimas.

Modas ale, jei sunku daryt tvarką atsisakyk pareigų. Tam modai ir reikalingi.

Web savininko vietoje kaip mat tave šalinčiau. Jei čia web savininko sumanymas, tai tiesiog... liūdna.

Nedumkit tik akių, esam suaugę ir suvokiam kas kaip yra. Pasipelnyt pinigais galėtumet sugalvot kitokių būdų, o ne pinigautis ant paprasčiausių forumo funkcijų.

Tuo labiau šitas pinigavimasis sukelia didelį precedentą uzspamminti nereiškmingomis temomis. Bet whatever... svarbu ant cigarečių centukų surinkot.

Gaila kad  dėl kelių kapeikų aukojamas forumo gerbūvis. Tiesa sakant absurdas, dar reik taip sugalvot :D balandžio 1d. proga tai pokštas būtų super :D

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Kakas69 parašė:

 

Nedumkit tik akių, esam suaugę ir suvokiam kas kaip yra. Pasipelnyt pinigais galėtumet sugalvot kitokių būdų, o ne pinigautis ant paprasčiausių forumo funkcijų.

Tuo labiau šitas pinigavimasis sukelia didelį precedentą uzspamminti nereiškmingomis temomis. Bet whatever... svarbu ant cigarečių centukų surinkot.

Gaila kad  dėl kelių kapeikų aukojamas forumo gerbūvis.

Tai gal ir yra forumo funkcija, tačiau ši funkcija išskiria temą su siekiu jog tam tikra tema išskirta sulauktu didesnio dėmesio. Tai nėra itin dažnai vartojama paslauga, retenybė. Todėl taip manyti nederėtu. Nuėję į įvairias svetaines, nesvarbu: informacines, diskusines..., rasime visur reklamų. Šiame forume taip pat žmonės gali užsisakyti reklamą, tačiau ši reklama yra gana brangi. Todėl yra siūlomas toks mažesnis, bet pigesnis reklamos būdas, norint susilaukti didesnio dėmesio temos turiniui. Jeigu jūs manote jog svetainė turinti reklamą yra "nusidėjusi", tai pykite ne ant moderatorių (manęs) geriau, bet ant viso pasaulio tuomet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na va geresnis paaiškinimas. Bet vistiek mano manymu fiktyviai iškelinėti temas nėra geras būdas užsidirbti. 

Bet vistiek linkstu ties tuo jog "morališkiau" būtų pardavinėti temos spalvotus pavadinimus ar sukurti tam naują "chatbox" pagrindiniame puslapyje kur matytusi kažkuriam laikotarpiui tos temos pavadinimas su galimybę paspausti ir redirectinti vartotoją ten, nei kad fiktyviai iškelti. T.y suteikti galimybę išskirti temą, bet ne fiktyviai vaidinti kad ją kažkas domisi ir laikyti top'e.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Kakas69 parašė:

Na va geresnis paaiškinimas. Bet vistiek mano manymu fiktyviai iškelinėti temas nėra geras būdas užsidirbti. 

Bet vistiek linkstu ties tuo jog "morališkiau" būtų pardavinėti temos spalvotus pavadinimus ar sukurti tam naują "chatbox" pagrindiniame puslapyje kur matytusi kažkuriam laikotarpiui tos temos pavadinimas su galimybę paspausti ir redirectinti vartotoją ten, nei kad fiktyviai iškelti. T.y suteikti galimybę išskirti temą, bet ne fiktyviai vaidinti kad ją kažkas domisi ir laikyti top'e.

To užsidirbimu nepavadinsi. Kaip ir minėjau viršuje, tai perka retas. Todėl tie € kainuojantys išskyrimą labiau padaro "neprieinamesne" kad nesigautu visas forumas išskirtas. O pasipelnyti iš to tiesiog neįmanoma.

Idėja nebloga, bet mes tik moderatoriai, net Pranas kažin ką gali padaryti. Reikia šaukti iš padangių Raudoną ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2345 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...