Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Parduodama temos išskyrimai.


MysteriousPurpose

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ši tema yra sukurta tam, kad tiems kuriems reikia iš SuperGames.lt didesnio srauto žmonių dėmesio galėtu užsisakyti štai šitai.

 

D.U.K

 

  • Kas tas temos išskyrimas ? Išskirta tema turi privilegiją tokią jog ji niekada nenusileis į apačią. Ji lieka viršuje, aukščiau kitų temų, kad lankytojai greičiau pamatytu jūsų temą. Prie temos matome užrašą - f823461aefb3c3e3e0c0d9125d6af65f29.png&k
  • Kokios kainos temos išskyrimui ? Kaina priklauso nuo kokioje skiltyje jūsų tema yra publikuota bei laikotarpio. Kaina prasideda nuo 2€.
  • Kiek laiko temos laikosi išskirtos ? Mažiausiai nuo 1 savaitės.
  • Kokie atsiskaitymo būdai ? Pageidautinas banku atsiskaitymas, bet jeigu neturite galimybės atsiskaityti banku, priimu ir SMS. (SMS 2x didesnė kaina.)

 

 

 

 

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
On 2016-11-27 at 00:04, Mafuks. parašė:

Na klausimas būtų toks? Kodėl pas tave tiktai 2 savaitės ? O pas kitus 31 kalendorinė diena?

 

Todėl, kad pas mūsų yra tokia sistema jog išskirti temą mes galime ribotai, - priklausomai nuo surinktų vadinamųjų "pliusų" Minimalus laikotarpis kurį mes galime išskirti yra 1 savaitė. Tačiau nesu girdėjęs, kad pas kitus 31 dienos, iš kur tokia informacija ?

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Todėl, kad pas mūsų yra tokia sistema jog išskirti temą mes galime ribotai, - priklausomai nuo surinktų vadinamųjų "pliusų" Minimalus laikotarpis kurį mes galime išskirti yra 2 savaitės. Tačiau nesu girdėjęs, kad pas kitus 31 dienos, iš kur tokia informacija ?

Iš Prano, nes pas jį ruošiausi pirkti, ir sakė lygiai viena mėnesį galios. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Labai neprofesionalus atsakymas, nes ne to Tavęs klausė. Bet man irgi smalsu sužinoti, visgi, kokia auditorijos segmentacija pagal amžių ir lytį?

Ką reiškia segmentacija? Nes jeigu vadovausiuosi wikipedijos apibrėžimu tai bus visiškai nelogiška, nes tai yra tik temos išskirimas be jokių filtravimų ir panašiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)
On 2017-01-10 at 18:44, M`HilL parašė:

Patikimas asmuo, tik kainas truputį manau per didelės pas jį! :)

Na reikia atsižvelgti į tai jog aš irgi šiaip sau negaliu kada tik noriu išskirti temų, aš turiu nusipelnyti išskirti, kas jau pasako jog man tokios privilegijos yra apribotos, jeigu galėčiau visiems kada tik noriu išskirti, prašyčiau už temos išskyrimą 1 savaitei f.eur'ų (čia toks pavyzdys.) Tačiau nereikia manyti jog pas manęs yra "didžiausios" kainos iš visos komandos. :D

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Debiliškesnio dalyko nesu matęs, gauni pareigas tam kad prižiūrėti forumą, tvarkyti jį - o tu kažkokius išsiskirimus pardavinėji. Tas pats kas tave paima dirbti makdonalde ir tu ten pardavinėji savo burgerius. Geriau peržiūrėkit forumą, kiek šūdų prirašyta, kiek nereikalingų temų, neužrakintų senų temų. Dirbkit ir darykit to ko prašoma o ne norėkit pasipelnyti, moderatoriai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
16 minutes prieš, gold stonnys parašė:

Debiliškesnio dalyko nesu matęs, gauni pareigas tam kad prižiūrėti forumą, tvarkyti jį - o tu kažkokius išsiskirimus pardavinėji. Tas pats kas tave paima dirbti makdonalde ir tu ten pardavinėji savo burgerius. Geriau peržiūrėkit forumą, kiek šūdų prirašyta, kiek nereikalingų temų, neužrakintų senų temų. Dirbkit ir darykit to ko prašoma o ne norėkit pasipelnyti, moderatoriai

Tu sakai debiliškesnio dalyko nesi matęs, o aš pasakyčiau taip pat. Pagal tavo aprašymą aš tik pardavinėju temos išskyrimus, daugiau nieko nedarau. Tokiu atveju jau tą pačią savaitę, kaip buvau išrinktas - būčiau su užrašu "Narys" Mes tvarkome tas temas, perkeliame, baudžiame taisyklių pažeidėjus, redaguojam, tvarkom skiltis, ah.., kad tik jūs tai matytumėte. Ko tik mes nedarom, tačiau temų mes nerakiname, kažkada tai darėme. Toks ir pasipelnymas. Pas mūsų yra sistema. Renki veiksmus, gauni pliusų, aš neturiu kur daugiau juos dėti, žmonėms išskiriu temas, bet išvengiant tokio reginio, kad po to visos temos į kurias tik pažiūri būtu išskirtos, prašau simbolinės sumos išvengiant masinio temų išskirinėjimų. ;) 

Atrodo ponas daugiau klausimų nekyla ?

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kyla, mano manymu visi yra lygūs čia, ir negali būti kad kažkas pamokėjęs gali išskirti savo šūdservį ar dar kažkokį bereikšminį dalyką. Imu pavyzdį Mariaus projektą Libertycity, tinklalapio normalaus nėra, facebook puslapyje nieko normalaus nekeliama, tačiau tema yra išskirta? O priežastis to kokia, dėl grožio, ar šiaip? Su galvom mąstykit, pliusai jūs. Jei jau išskiriat kažkokius servus, tai bent išskirkit gerus startavusius o ne Mariaus kekvieną idiotišką projektą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
32 minutes prieš, gold stonnys parašė:

Kyla, mano manymu visi yra lygūs čia, ir negali būti kad kažkas pamokėjęs gali išskirti savo šūdservį ar dar kažkokį bereikšminį dalyką. Imu pavyzdį Mariaus projektą Libertycity, tinklalapio normalaus nėra, facebook puslapyje nieko normalaus nekeliama, tačiau tema yra išskirta? O priežastis to kokia, dėl grožio, ar šiaip? Su galvom mąstykit, pliusai jūs. Jei jau išskiriat kažkokius servus, tai bent išskirkit gerus startavusius o ne Mariaus kekvieną idiotišką projektą.

Aš atsakiau, akivaizdu tau tai nepatinka. Argumentais aš nepaveiksiu tavo sąmonės ir nepadarysiu jog tau staiga imtu tai patikti. Išsakei savo nuomonę, puiku. :)

Galbūt kažkam visgi yra kam patinka tas Libertycity, jis skiria lėšų reklamai, turi ir rezultatą. Įvairiuose svetainėse yra talpinamos reklamos ir ne už dyką, patinka jums, ar ne tas projektas kuris yra reklamoje. Dabar prisikabinėkit prie kiekvieno reklaminio paveiksliuko kuris reklamuoja sakykim, kaip pavyzdį libertycity.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
36 minutes prieš, » Tommy. parašė:

Va čia tai išpyzdėjimas. Ble, gauna modiką, ne tai, kad džiaugtųsi savo pareigom, dar pasipelnyt bando čiuvakas. Ką jūs čia vaizduojat - nesuprantu. Sėkmės.

Apie tai buvo diskutuojama praeituose diskusijose, gal rasi atsakymą čionai 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...