Peršokti į turinį

būsenos atnaujinimai != CANCERIS


ProGreen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jeigu nepatinka matyti reklamas, yra "x" ant kurio paspaudus, nerodys būsenos atnaujinimų, neskaudės širdies :)

 

Man labiau patiko idėja su skelbimo lenta (ar kažkas tokio), o norint įdėti skelbimą jau būtų naudingi forumo eurai. Ką norėjau pasakyti, tai tik tai, kad bendravimui turi būti viena vieta, o skelbimams - kita. Nes dabar būsenos atnaujinimai su visais skelbimais atrodo absurdiškai. Vietoj būsenos atnaujinimų turėtų būti vadinama "skelbimų lenta".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man labiau patiko idėja su skelbimo lenta (ar kažkas tokio), o norint įdėti skelbimą jau būtų naudingi forumo eurai. Ką norėjau pasakyti, tai tik tai, kad bendravimui turi būti viena vieta, o skelbimams - kita. Nes dabar būsenos atnaujinimai su visais skelbimais atrodo absurdiškai. Vietoj būsenos atnaujinimų turėtų būti vadinama "skelbimų lenta".

 

Visi iš mūsų pritarė šiai minčiai kaip ir dauguma narių. Kai tik Raudonas sureaguos - tai bus įgyvendinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fainai, kaip moderatoriai sako, kad Jūs nieko pakeisti nebegalit, tai nebesistenkit. Realiai maniau, kad forumo administracija atsižvelgia į narius bent minimaliai. Rodos klydau.

 

Buvo atsižvelgta pagal šią temą, jos turinį :) bei kitų temų komentarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas buvo tas pražuvo, aš to nebedarau nes aš nusprendžiau imtis veiksmų, o visi kiti pritarė :) Jau tai kartojai dėl migtuko "x" ir jau buvo atsakyta į tai tau nuo kito žmogaus. Kita dalis sako taip, kita taip. Šiaip ar taip ta dalis yra teisi jog tikrai ne koks vaizdelis atrodo kai pamatai vien tik tos pačius skelbimus. Atrodo jog čia būtu "skelbiu" portalas. Kaip nuspręsta, taip ir liks. Jūsų pasispardymai nieko per daug nepakeis jau dabar.

Jopapa, parodyk kas tie visi. Nematai, koks balsavimas pas mane ? Rodyk kur tie "visi", pvž aš nieko nepritariau ir vistiek esu prie visų ? Neina kitaip atsimazint ir jau tipo visi kad tik temą uždaryt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jopapa, parodyk kas tie visi. Nematai, koks balsavimas pas mane ? Rodyk kur tie "visi", pvž aš nieko nepritariau ir vistiek esu prie visų ? Neina kitaip atsimazint ir jau tipo visi kad tik temą uždaryt ?

 

Bet tau jau ne vieną kartą aiškino, tu vis tiek klausinėji. Ko nesupranti geriau paklausk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jopapa, parodyk kas tie visi. Nematai, koks balsavimas pas mane ? Rodyk kur tie "visi", pvž aš nieko nepritariau ir vistiek esu prie visų ? Neina kitaip atsimazint ir jau tipo visi kad tik temą uždaryt ?

 

"visi KITI"

 

Aš nesuprantu kodėl tu manai jog skelbti būsenos atnaujinimuose skelbimus, reklamą yra normalu ? Tai nėra normalu. Šis dalykas yra bendravimui skirtas, o ne tavo skelbimams. Bus sukurta kada nors skelbimų lenta kurioje į vales galėsit skelbtis savo reklamas už f.eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kada nors :D Joke of the Day. Bendravimui skirta chat'as o ne būsenos atnaujinimai. Nebespank gal kartą ar du :)) Pats su mielu noru postinai o dabar kitiem į subines lendi ? :DDD Tos reklamos ir palaiko šito forumo gyvavimą, jeigu dar neteko pastebėti. 

Sakai "visi kiti" dabar, o tai kas jie yra tokie ? Nes pagal mano rezultatus, kartoju jau kelintą kartą, tie tavo "visi kiti" turbūt tik ir balsavo, nes dauguma yra prieš šį atnaujinimą o ne už.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kada nors :D Joke of the Day. Bendravimui skirta chat'as o ne būsenos atnaujinimai. Nebespank gal kartą ar du :)) Pats su mielu noru postinai o dabar kitiem į subines lendi ? :DDD Tos reklamos ir palaiko šito forumo gyvavimą, jeigu dar neteko pastebėti. 

Sakai "visi kiti" dabar, o tai kas jie yra tokie ? Nes pagal mano rezultatus, kartoju jau kelintą kartą, tie tavo "visi kiti" turbūt tik ir balsavo, nes dauguma yra prieš šį atnaujinimą o ne už.

 

Taip, kada nors. Nes nežinom kada bus tai pradedama daryti. Pakartosiu dar karta postinau kol buvo leidžiama ir postino visi kiti KOL BUVO LEIDŽIAMA. Po to aš pats pakoregavau taisyklę išgirdęs administracijos pritarimą ir nuo to karto nebegalima nei man nei kitiems to daryti kas buvo daroma. Aš pats ėmiausi veiksmų. Atrodo jog iškeliant vis naujus klausimus, tau pavyks kažką įrodyti. Klysti. O dabar dėl to dalyko jog reklamos palaiko šio forumo gyvavimą. Aš puikiai matau jog be reklamų būsenos atnaujinimai dar aktyvesni. O kas tie visi kiti galima jų atrasti tiek šioje temoje tiek siūlymų skiltyje panašaus pobūdžio temose kaip ši. Buvo sukurta kolegos Tautedoro siūlymas dėl skelbimų lentos. Šiai idėjai dauguma pritarė. Bet situacija kadangi yra nekontroliuojama su skelbimais mes uždraudėme iš viso skelbti skelbimus iki to laiko kol atsiras tam tikra speciali skelbimų lenta. 

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, kada nors. Nes nežinom kada bus tai pradedama daryti. Pakartosiu dar karta postinau kol buvo leidžiama ir postino visi kiti KOL BUVO LEIDŽIAMA. Po to aš pats pakoregavau taisyklę išgirdęs administracijos pritarimą ir nuo to karto nebegalima nei man nei kitiems to daryti kas buvo daroma. Aš pats ėmiausi veiksmų. Atrodo jog iškeliant vis naujus klausimus, tau pavyks kažką įrodyti. Klysti. O dabar dėl to dalyko jog reklamos palaiko šio forumo gyvavimą. Aš puikiai matau jog be reklamų būsenos atnaujinimai dar aktyvesni. O kas tie visi kiti galima jų atrasti tiek šioje temoje tiek siūlymų skiltyje panašaus pobūdžio temose kaip ši. Buvo sukurta kolegos Tautedoro siūlymas dėl skelbimų lentos. Šiai idėjai dauguma pritarė. Bet situacija kadangi yra nekontroliuojama su skelbimais mes uždraudėme iš viso skelbti skelbimus iki to laiko kol atsiras tam tikra speciali skelbimų lenta. 

Jeigu nepastebėjai, tie būsenos atnaujinimai troliniai yra ir jeigu tai vadini pagyvėjimu, ok būk toks ir vadink :) Tai gaunasi taip, pasiūlė, idėja tikrai nuostabi, tačiau niekas nekurs, tai davai paklausom kelių asilėlių ir koreguojam taisykles apie būsenos atnaujinimus, o daugumos nuomonė nesvarbi ? Tokios nesąmonės ir mažina lankomumą... daugiausiai tie patys žmonės / scameriai būna su naujom paskyrom ... O tu tik bandai kažką atmazinti ir niekas tau nesigauna žinok. Esmė tokia, sup*sot viską dabar, daugiau žmonių yra nepatenkintų nei patenkintų, nebuvo oficialaus balsavimo apie tai. Savivaliavimas ir diskriminacija, daugiau nieko nematau. Piktiniesi pats, nors reklamas dėjai pats, dafaq is this ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nepastebėjai, tie būsenos atnaujinimai troliniai yra ir jeigu tai vadini pagyvėjimu, ok būk toks ir vadink :) Tai gaunasi taip, pasiūlė, idėja tikrai nuostabi, tačiau niekas nekurs, tai davai paklausom kelių asilėlių ir koreguojam taisykles apie būsenos atnaujinimus, o daugumos nuomonė nesvarbi ? Tokios nesąmonės ir mažina lankomumą... daugiausiai tie patys žmonės / scameriai būna su naujom paskyrom ... O tu tik bandai kažką atmazinti ir niekas tau nesigauna žinok. Esmė tokia, sup*sot viską dabar, daugiau žmonių yra nepatenkintų nei patenkintų, nebuvo oficialaus balsavimo apie tai. Savivaliavimas ir diskriminacija, daugiau nieko nematau. Piktiniesi pats, nors reklamas dėjai pats, dafaq is this ?

 

O kodėl tu toks tikras jog tos idėjos niekas nekurs ? O dėl tų trolių, nemanau ar tai amžinas reiškinys bus. 

 

"Piktiniesi pats, nors reklamas dėjai pats, dafaq is this ?" - Aš darau išvadas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl tu toks tikras jog tos idėjos niekas nekurs ? O dėl tų trolių, nemanau ar tai amžinas reiškinys bus. 

 

"Piktiniesi pats, nors reklamas dėjai pats, dafaq is this ?" - Aš darau išvadas :)

Iš siūlytų ir esamų atnaujinimų viskas matosi. Tai dėl savęs išvadas daryk o ne už kitus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš siūlytų ir esamų atnaujinimų viskas matosi. Tai dėl savęs išvadas daryk o ne už kitus :)

 

Na visgi tai nepaneigia jog vistiek kada nors ims ir padarys kažkokį tai atnaujinimą. Aš suprantu jog tau nepatinka esama situacija kadangi visada skelbei, o dabar nebegali. Žinoma gali aiškinti ką nori, bet tu sakysi tą patį nes tau dabartinė situacija nei vienas nei du - nepatogi, bet tvarkos reikia.

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na visgi tai nepaneigia jog vistiek kada nors ims ir padarys kažkokį tai atnaujinimą. Aš suprantu jog tau nepatinka esama situacija kadangi visada skelbei, o dabar nebegali. Žinoma gali aiškinti ką nori, bet tu sakysi tą patį nes tau dabartinė situacija nei vienas nei du - nepatogi, bet tvarkos reikia.

Aš rašau ne už save, o už tuos, kas man pritaria. Man realiai jokio skirtumo, kada mano reklamos nupirktos ir iš ten eina srautas + iš google. Tai už mane nerašyk. ;) Čia nėra tvarka, nes pilna tų nuorodų ir pardavimų skelbimų :) temos netvarkomos ir t.t., pirma tuos dalykus tvarkyti reikia, bet tai kita diskusija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma - tai būsenos atnaujinimai lygiai tai pat neskirti ir tavo reklamoms. Aš irgi norėčiau jog vietoje jų būtų normalus chatas, bet yra kaip yra.

Antra - jei tavo nuomone šis forumas orientuotas į reklamas, tai ne ten pataikei. Aš nematau iš tų reklamų niekam nieko gero išskyrus jas publikuojančiam asmeniui. Praktiškai visų kitų atžvilgiu tai tiesiog šlamštas. Eik į skelbiu.lt

Trečia - tavo "balsavimo rezultatai" mažai ką reiškia, kai praktiškai nei vienas kitas narys apart tavęs nepateikė normalaus argumento už reklamavimą. Vieninteliai kurie normaliai pasisakė, į šią situaciją žiūrėjo pakankamai neutraliai ir juos lygiai taip pat buvo užknisę tokie kaip tu, spaminantys savo reklamas...

Ketvirta - jum yra suteiktos puikios galimybės reklamuotis. Ir jūsų temos, jei jos yra kam nors aktualios, atsiranda net dvejose vietose pagrindiniame puslapyje - naujausių temų skiltyje ir subforumo skiltyje. Kaip ir minėjau, to pilnai užtenka ir jei vis vien tu niekam neįdomus, tai nėra prasmės visiem į akis kišt tą savo nesąmonę dar ir būsenos atnaujinimuose.

Penkta - nelabai matau jog pateiktum kažkokių argumentų. Viskas ką matau, tai jog tai tau nepatinka (patikėk, ne tau vienam čia kažkas nepatinka) ir jog... jūs neturėjot normalios progos išreikšt savo nuomonės? Kai tuo tarpu, tu šioje temoje diskutavai su mumis visais, kai dar nebuvo įgyvendinti šie pakeitimai ir nesugebėjai nieko prasmingo prieš tai pasakyti, lygiai taip pat kaip nesugebi ir dabar... Todėl manau jog pats metas baigti šitą nesąmonę. Kartodamas tą patį, per tą patį, nieko neperkalbėsi ir nepakeisi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gan gi verkt dėl tų būsenos atnaujinimo. Blemba kaip maži vaikai. Kodėl yra daug žmonių kurie nepritaria tam dėl ko čia diskusijos verda, nes yra jei galima sakyt nemąstantys. Jei būtų mano valia, ne tik uždrausčiau bet kokio tipo reklamas, bet dar ir įspėjimus tiems nariams dėčiau kokiam mėn. Kodėl daug taisyklių pažeidėjų yra šiam forume ? Nes fcking jokių drastišku priemonių nėra imamasi. Tik verkia nariai, kaip čia viskas blogai, kodėl moderatoriai nedirba ir bla bla. Tai joa, pasiūlo kažką naudingo, o jiems vis tiek netinka. Aš ateinu kas kart į forumą ir matau tuose būsenos atnaujinimuose tik su***** reklamą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2727 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...