Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėžių sistema - Inventorius!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2235 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

 

as nelabai stadijoi atrasineti, bet negaliu laukti iki ryto atrasymam brangusis... tuojaus :)

 

As td'ais siuliau atrasyti nes tuo metu man ju reikejo, bet kadangi tu uztrukai atrasyti ir as per ta laika susiradau td'eri man taves nereikejo, kadangi Setonas uz tave kokius 11000% geresnis....

 

apie gedas snekam? tuojaus as ir pasnekesiu. :)

 

Galiu dar daugiau surasti...

 

Anyway snekejai apie skriptiima kad tu profas ir toks ir anoks, nieko nemaciau jokiu darbu o pinigus mokejau ( gerai kad nedaug sumokejau :) )

 

Pasiuliau atsiskaityti TD tuo metu bet radau geresni varjanta, o kadangi as esu klientas tai bus mano teisybe visada. Taigi prasom atiduoti mano pinigus ;) panaudosiu daug naudingesniems tikslams. 

 

P.s jei nori cia zaisti tokius zaidimus taigi galiu pasakyti nelaimesi ju.

 

Matosi, jog tu nelabai stadijoje atrašinėti, kadangi sunkiai oreantuojiesi aplinkoje ir nežinai pats ko nori. Jei tau tas Šetonas už tave geresnis - kokiu tikslu seki mano temas ir ten rašai savo nesąmones kuomet anksčiau buvai nusiteikęs prieš visus kitus ir sakei, jog geriausias esu aš ir t.t. Vien dėl to esi keistas žmogus, kadangi jei susirandi žmogų - nuvertinį tą kuris dirbo prieš tai nors anksčiau lindai atsiprašant į subinę be muilo. Pasiūlei atsiskaityti TD - aš sutikau,ir laukiau tavo atsakymo, tačiau nesulaukiau, todėl šioje situacijoje esi kaltas tu, o ne aš, todėl teisybės tavo nebus. Jei nori - gali parašyti man neigiamą atsiliepimą, tačiau tas nieko nepakeis, kadangi jis bus nuimtas, nes aš tavęs neapgavau. Tuos centus galiu gražinti, nes man jau tiesą paskius darosi net gaila tavęs. Žaidimų su tavimi žaisti nenoriu - priešingai stengiuosi vengti tokių personų. Noriu kad paliktum šią temą, kadangi rašai pranešimus visiškai nesusijusius su temos turiniu.

 

PRAŠAU PALIK ŠIĄ TEMĄ.

Redaguota , nario Ron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi, jog tu nelabai stadijoje atrašinėti, kadangi sunkiai oreantuojiesi aplinkoje ir nežinai pats ko nori. Jei tau tas Šetonas už tave geresnis - kokiu tikslu seki mano temas ir ten rašai savo nesąmones kuomet anksčiau buvai nusiteikęs prieš visus kitus ir sakei, jog geriausias esu aš ir t.t. Vien dėl to esi keistas žmogus, kadangi jei susirandi žmogų - nuvertinį tą kuris dirbo prieš tai nors anksčiau lindai atsiprašant į subinę be muilo. Pasiūlei atsiskaityti TD - aš sutikau,ir laukiau tavo atsakymo, tačiau nesulaukiau, todėl šioje situacijoje esi kaltas tu, o ne aš, todėl teisybės tavo nebus. Jei nori - gali parašyti man neigiamą atsiliepimą, tačiau tas nieko nepakeis, kadangi jis bus nuimtas, nes aš tavęs neapgavau. Tuos centus galiu gražinti, nes man jau tiesą paskius darosi net gaila tavęs. Žaidimų su tavimi žaisti nenoriu - priešingai stengiuosi vengti tokių personų. Noriu kad paliktum šią temą, kadangi rašai pranešimus visiškai nesusijusius su temos turiniu.

 

PRAŠAU PALIK ŠIĄ TEMĄ.

 

Taip, suauge zmones svencia kaledas ir sventes su alchoholiu bet tu savo amziuje tikrai to nesuprasi. ;) anyway Setonas dirbo vienu metu man kaip ir tu, as nesakiau kad tu uz ji geresnis, as sakiau kad tu good enough for me. Bet pakeiciau ta nuomone kai per savaite nieko nepadarei apart parodei kelis TD.... Kaip dabartinis skripteris padare beveik visa masinu sistema ( tik dar TD neuzmove ) ir AC 80%, o tu ka padarei? pinigu prasei kaip mazas vaikas.... Anyway sakai as pradejau neitema sneket? as pradejau sneket apie sita sistema bei tai kad tu nesugebesi suskriptinti nes tu ta man irodei kol dirbai man. Pats per tiek laiko buciau masinu sistema pasirases per kiek tu jos neparasei. Taip 7 svarai yra centai, bet kodel as turiu butent tau juos palikti kai tu man nieko uztai normalaus nepadarei? kazkodel kai nustojai dirbti sakei atiduosi penktadieni, bet as laukiau penktadienio ir tu visiskai man neparasei nes tu neturi tu "centu" :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
2/26/2018 17:05, Karolis'H parašė:

palauk gi... kita savaite: 

 

Darbas bus pilnai atliktas bei sukoduotas kitą savaitę ir manau jį pristatysiu video formatu smile.png

Redaguota Gruodžio 3, 2016, nario Ron

Esu pametęs visą GM su visais failais ir tai aiškiai matosi žemiau pateiktoje nuorodoje... 

https://imgur.com/a24QOtV

Ir iš viso nelabai yra noro kažką pradėti, kuomet turiu nemažai asmeninių problemų, o jei tu esi pasišventęs visam tam tai sėkmės bandant toliau kažką įrodinėti. Kuomet atsiras laisvo laiko ir noro - tuomet kažkas bus, o dabar galiu pasakyti, jog nieko nesitikėk.

Redaguota , nario A. Torres
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2018-03-02 13:47, A. Torres parašė:

Ir iš viso nelabai yra noro kažką pradėti, kuomet turiu nemažai asmeninių problemų, o jei tu esi pasišventęs visam tam tai sėkmės bandant toliau kažką įrodinėti. Kuomet atsiras laisvo laiko ir noro - tuomet kažkas bus, o dabar galiu pasakyti, jog nieko nesitikėk.

nujoa nuo 2016m laiko neatrandi :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3/5/2018 16:37, R0L1S parašė:

paliko antrais metais, tai motina kompa atjunge metam laiko, dabar vis kai isvaziuoja ir pamirsta kabeli pasiimti nuo kompo motina, vis pasijungia pasinerst tipo  rimc bahurs.

 

Šiaip aš jau ~3 metai atskirai nuo tėvų gyvenu, ir priešingai nei tu tikrai turiu daug svarbesnės veiklos nei žaidimai ar nesąmonių rašymas šiame forume. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 8 valandas(-ų), A. Torres parašė:

 

Šiaip aš jau ~3 metai atskirai nuo tėvų gyvenu, ir priešingai nei tu tikrai turiu daug svarbesnės veiklos nei žaidimai ar nesąmonių rašymas šiame forume. 

dar vis nesubrendai, buvai 15 pries metus, tai vadinasi 13 metu pradejai gyvent vienas nuo tevu? geras.... :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2235 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...