Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėžių sistema - Inventorius!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2235 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Testavimo režime:

yvMaFhK.png

Karolis'H, on 11 Nov 2016 - 11:35, said:snapback.png

menkas pastebėjimas. ten kur rašo likuti ties 100 ir 20 pridėk :

 

Ux  :D Pataisyta (ne nuotraukoje)  :)

 
Kiek matau nepataisyta. Kiek matau iš kodo. galėtum nekurti daug kartu playerTextDrawSetString ir panašiai. Panaudoti o tiesiog susikurti kaip stock ar funckija. Toliau kiek matau kelioms raidėms naudoji labai dideli skaičiu: new:tdstring[256]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Karolis'H, on 11 Nov 2016 - 11:35, said:snapback.png

 

Ux  :D Pataisyta (ne nuotraukoje)  :)

 
Kiek matau iš kodo. galėtum nekurti daug kartu playerTextDrawSetString ir panašiai.

 

 

Kaip tavo manymų galima padaryti kitaip jeigu naudojami skirtingi ID? Ir šiaip pilno kodo nematai (nors ir ir pakeistas) tačiau bandai kažką pamokslauti  :D

Redaguota , nario Ron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šiek tiek vėluoju su sistemos pristatymu, tačiau tai tik todėl, jog atsirado naujų idėjų šiai sistemai kurių įgyvendinimas reikalauja nemažai laiko. Sistemą apjungs kur kas daugiau funkcijų ne buvo tikėtasi iki šiol.

Redaguota , nario Ron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas Ron, esi vienas iš mano mėgstamiausiu Textdraw'erių piešėjų. Tavo darbus jau seku gana senai ir tikrai esu nustebęs, kad su kiekvienu savo darbu tobulėji bei stebini šios srities besidominčius narius. Manau greitu metu teks ir pačiam išbandyti šią sistemą. Sėkmės sekančiuose darbuose!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Sveikas Ron, esi vienas iš mano mėgstamiausiu Textdraw'erių piešėjų. Tavo darbus jau seku gana senai ir tikrai esu nustebęs, kad su kiekvienu savo darbu tobulėji bei stebini šios srities besidominčius narius. Manau greitu metu teks ir pačiam išbandyti šią sistemą. Sėkmės sekančiuose darbuose!

 

Dėkoju bei džiaugiuosi, jog yra žmonių kurie vertina pastangas :)

 

39d573d2c2cdef3efbc5b67fbb54ec9d298.gif

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

gal ir idėja visai nieko :taika:

bet, tos savaitės ilgai eina, kad video nepasirodo  :funny:  :mucha:


Parduodi?

Pigiau padaryčiau

 

Axūjenas TextDraw , Axūjena turi būti sistema , dar pirkimai yra lyg iš CSGO  :D

sistemos nebus, nes nemoka koduoti :D
Redaguota , nario Šetonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

sistemos nebus, nes nemoka koduoti :D

 

 

Na pažiūrėsime ar tikrai nemoku? Neabėjoju, jog iš to mano nemokėjimo koduoti kuomet pristatysiu sistemą - pats bndysi nukopijuoti, nes daugiau nieko ir nemoki kaip tik kopijuoti kitų darbus ir bandyti pašiepti kitus, jog jie nieko nesugeba, o pats neva moki viską. Pažiūrėsime ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pažiūrėsime ar tikrai nemoku? Neabėjoju, jog iš to mano nemokėjimo koduoti kuomet pristatysiu sistemą - pats bndysi nukopijuoti, nes daugiau nieko ir nemoki kaip tik kopijuoti kitų darbus ir bandyti pašiepti kitus, jog jie nieko nesugeba, o pats neva moki viską. Pažiūrėsime ;)

 

Moka Setonas daugiau nei tu cia galiu garantuoti, ir geriau piese dizus bei daug kokybiskiau ir maziau TD naudoja, cia nedelto kad turi man jau 2 sav atiduot 7 svarus, bet tiesiog pure truth... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Moka Setonas daugiau nei tu cia galiu garantuoti, ir geriau piese dizus bei daug kokybiskiau ir maziau TD naudoja, cia nedelto kad turi man jau 2 sav atiduot 7 svarus, bet tiesiog pure truth... :)

 

Hmm jeigu atsivertus mūsų skype pokalbius manau tu paraustum iš gėdos, kadangi iki to laiko kuomet atsisakiau dirbti tau - kažkodėl apie mane kalbėjai gražiai, o ant kitų pylei purvą kad jie nieko nemoka ir pan. Įdomus žmogus esi galiu pasakyti. 

 

  1. Aš dizainų nepiešiu.
  2. Dėl kokybiškumo tikrai pasiginčisiu, kadangi gavau ne vieną nusiskundimą, jog jis nemoka darbų pritaikyti skirtingoms rezoliucijoms, todėl nemanau, jog tai galima pavadinti kokybiškumu, kuomet žmonės rašo man, jog perdaryčiau darbus.
  3. Tu nežinai nei kiek aš TD sunaudoju nei ką tai suteikia.
  4. Apie svarus prakalbom? Galbūt pasirodysiu įžulus ir panašiai, tačiau atsisakiau su tavimi dirbti, ir parašiau tau, jog pinigus gražinsiu, tačiau tu pats man parašei, jog pinigų tau nereikią, kadangi tau reikia TD darbų už sumą kurią man pervedei, todėl nelikai apgautas, kadangi vis dar tebelaukiu užsakymo iš tavo pusės. Jog nepasirodyčiau kaip apgavikas ir panašiai - pateiksiu įrodymus dėl saugumo sumetimų:

Nuotrauka kurioje matosi, jog ketinu pinigus gražinti:

 

b04a859a792a460cb65b9b68ddf22935.png

 

Nuotrauka kurioje sakai neva tau pinigai nerūpi:

 

8b377b71461840c3a4de882a4335b223.png

 

Nuotrauka kurioje tu parašai, jog tau reikią TD darbų vietoj pinigų ir aš sutinku apsiimti, tačiau jokio atsakymo negavau kol nenuspręndžiau tau pats parašyti šiąnakt dėl TD darbų:

 

f77b53d284664051aeb176d09ec28a92.png

 

Na tai kaip čia viskas gaunasi? Ar čia aš tave apgaudinėju ir esu tau skolingas ar tu pats nesilaikai duoto žodžio ir ignoruoji mane bandydamas mane apkaltinti, jog negražinu tau pinigų, kuomet galutinis susitarimas ir sprendimas buvo, jog atliksiu keletą TD darbų už tą menką sumą.

 

Atsiprašau, bet nenoriu daugiau nieko bendro turėti su tokiais žmonėmis kurie yra neapsisprendę ir patys galiausiai nežino ko nori ir paskui finale dar ir apkaltina kitą per savo neatidumą ir žmogaus ignoravimą.

 

Būtų malonu jei paliktum šią temą, tačiau jeigu turi kažką prieš - kreipkis privačiai.

Redaguota , nario Ron
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm jeigu atsivertus mūsų skype pokalbius manau tu paraustum iš gėdos, kadangi iki to laiko kuomet atsisakiau dirbti tau - kažkodėl apie mane kalbėjai gražiai, o ant kitų pylei purvą kad jie nieko nemoka ir pan. Įdomus žmogus esi galiu pasakyti. 

 

  1. Aš dizainų nepiešiu.
  2. Dėl kokybiškumo tikrai pasiginčisiu, kadangi gavau ne vieną nusiskundimą, jog jis nemoka darbų pritaikyti skirtingoms rezoliucijoms, todėl nemanau, jog tai galima pavadinti kokybiškumu, kuomet žmonės rašo man, jog perdaryčiau darbus.
  3. Tu nežinai nei kiek aš TD sunaudoju nei ką tai suteikia.
  4. Apie svarus prakalbom? Galbūt pasirodysiu įžulus ir panašiai, tačiau atsisakiau su tavimi dirbti, ir parašiau tau, jog pinigus gražinsiu, tačiau tu pats man parašei, jog pinigų tau nereikią, kadangi tau reikia TD darbų už sumą kurią man pervedei, todėl nelikai apgautas, kadangi vis dar tebelaukiu užsakymo iš tavo pusės. Jog nepasirodyčiau kaip apgavikas ir panašiai - pateiksiu įrodymus dėl saugumo sumetimų:

Nuotrauka kurioje matosi, jog ketinu pinigus gražinti:

 

b04a859a792a460cb65b9b68ddf22935.png

 

Nuotrauka kurioje sakai neva tau pinigai nerūpi:

 

8b377b71461840c3a4de882a4335b223.png

 

Nuotrauka kurioje tu parašai, jog tau reikią TD darbų vietoj pinigų ir aš sutinku apsiimti, tačiau jokio atsakymo negavau kol nenuspręndžiau tau pats parašyti šiąnakt dėl TD darbų:

 

f77b53d284664051aeb176d09ec28a92.png

 

Na tai kaip čia viskas gaunasi? Ar čia aš tave apgaudinėju ir esu tau skolingas ar tu pats nesilaikai duoto žodžio ir ignoruoji mane bandydamas mane apkaltinti, jog negražinu tau pinigų, kuomet galutinis susitarimas ir sprendimas buvo, jog atliksiu keletą TD darbų už tą menką sumą.

 

as nelabai stadijoi atrasineti, bet negaliu laukti iki ryto atrasymam brangusis... tuojaus :)

 

As td'ais siuliau atrasyti nes tuo metu man ju reikejo, bet kadangi tu uztrukai atrasyti ir as per ta laika susiradau td'eri man taves nereikejo, kadangi Setonas uz tave kokius 11000% geresnis....

 

apie gedas snekam? tuojaus as ir pasnekesiu. :)

 

ace0ed89057498e6781aeab267e8c9d990.png

 

Galiu dar daugiau surasti...

 

Anyway snekejai apie skriptiima kad tu profas ir toks ir anoks, nieko nemaciau jokiu darbu o pinigus mokejau ( gerai kad nedaug sumokejau :) )

 

Pasiuliau atsiskaityti TD tuo metu bet radau geresni varjanta, o kadangi as esu klientas tai bus mano teisybe visada. Taigi prasom atiduoti mano pinigus ;) panaudosiu daug naudingesniems tikslams. 

 

P.s jei nori cia zaisti tokius zaidimus taigi galiu pasakyti nelaimesi ju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2235 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...