Peršokti į turinį

Kaip forwardinti port'ą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2667 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...

Tikiuosi nieks nesupyks, kad prikėliau šią temą..

Temos autoriaus norėjau paklaust: ar vistik pavyko atidaryti tuos portus?

Jei ne, ar pavyksta ping'int savo Išorinį IP? Turiu tokią pačią problemą, bet pastebėjau, kad ping'inant mano IP - visada 'Time Out' išmeta. Kitaip tariant, portai atsidaro, bet pats modemas užblokuoja viską, dar viskam nepriėjus prie portų (nu čia mano metaforinis spėjimas :D). Jei kas nors žinot kaip tokį variantą sutvarkyt galima - paprašysiu pasireikšt šioje temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikiuosi nieks nesupyks, kad prikėliau šią temą..

Temos autoriaus norėjau paklaust: ar vistik pavyko atidaryti tuos portus?

Jei ne, ar pavyksta ping'int savo Išorinį IP? Turiu tokią pačią problemą, bet pastebėjau, kad ping'inant mano IP - visada 'Time Out' išmeta. Kitaip tariant, portai atsidaro, bet pats modemas užblokuoja viską, dar viskam nepriėjus prie portų (nu čia mano metaforinis spėjimas :D). Jei kas nors žinot kaip tokį variantą sutvarkyt galima - paprašysiu pasireikšt šioje temoje.

Mobiliųjų tinklų operatoriai ima mokestį už išorinį IP adresą, jei tau tokio reikia tai gali užsisakyti už kelis €/mėn. (bent jau TELE2 / Omnitel atvejų)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mobiliųjų tinklų operatoriai ima mokestį už išorinį IP adresą, jei tau tokio reikia tai gali užsisakyti už kelis €/mėn. (bent jau TELE2 / Omnitel atvejų)

Pamiršau paminėt, kad pas mane Mezon (ir turiu tokį patį routerį). Ir tokia funkcija yra. BET. Didelis BET. 2016 pradžioje (apie birželį pasikeitė ten technologija, todėl turėjo routeris keistis ir t.t.) viskas veikė. Portai gražiausiai atsidarė, o tiekėjas tas pats. O ir statinis ip man nieko nepakeis spėju, nes būtent ping'as yra blokuojamas (nei public IP neina pingint, nei WAN IP).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On ‎2017‎-‎01‎-‎06 at 20:17, MisterSmith parašė:

Tikiuosi nieks nesupyks, kad prikėliau šią temą..

Temos autoriaus norėjau paklaust: ar vistik pavyko atidaryti tuos portus?

Jei ne, ar pavyksta ping'int savo Išorinį IP? Turiu tokią pačią problemą, bet pastebėjau, kad ping'inant mano IP - visada 'Time Out' išmeta. Kitaip tariant, portai atsidaro, bet pats modemas užblokuoja viską, dar viskam nepriėjus prie portų (nu čia mano metaforinis spėjimas :D). Jei kas nors žinot kaip tokį variantą sutvarkyt galima - paprašysiu pasireikšt šioje temoje.

Taip ir nepavyko atidaryt port'ų... :( 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėtų būti paprasta, Nueini į forwarding>virtual servers ir parašai savo local adresa ir portą kurį nori atblokuoti. Pasirenki protocol<all ir viskas turi eiti. Bandyk firewall išjungti tiek ant OS, tiek antivirusinėje jei tai daro. 

Gali būti jog ir ISP blokuoja tau. Man taip buvo su kaimiečių provideriais kurie net nemokėjo savo sistemoje atidaryt man porto.

Redaguota , nario Kakas69
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Kakas69 parašė:

Turėtų būti paprasta, Nueini į forwarding>virtual servers ir parašai savo local adresa ir portą kurį nori atblokuoti. Pasirenki protocol<all ir viskas turi eiti. Bandyk firewall išjungti tiek ant OS, tiek antivirusinėje jei tai daro. 

Gali būti jog ir ISP blokuoja tau. Man taip buvo su kaimiečių provideriais kurie net nemokėjo savo sistemoje atidaryt man porto.

Kaip tą ISP išjungti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2667 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...